Верстати

Верстати

Верстат: як вибрати

Верстат (верстат по дереву, верстат по металу) — це обладнання, яке використовується для виконання різних типів машинної обробки металевих, дерев'яних, пластикових, пластмасових, керамічних і так далі заготовок, деталей, інструментів.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 192 (всього 7 сторінок)

купити верстат

Інтернет магазин Квітка радий представити Вам на вибір верстати самих різних типів та призначення, серед яких:

Наш магазин верстатів надає Вам широкий асортимент даного обладнання за демократичними цінами!

купити верстат

Витяжна установка

Витяжна установка є обладнанням для видалення пилу, стружки, тирси, які неодмінно утворюються під час обробки будь-яких матеріалів.

купити верстат

Магнітний дриль

Магнітний дриль являє собою як верстат по дереву, так і верстат по металу, який використовується для свердління отворів в місцях, де з певних причин не вийде працювати стаціонарним обладнанням, де необхідна мобільність та продуктивність.

купити верстат

Комбінований верстат

Комбінований верстат — це може бути верстат по дереву або верстат по металу, який поєднує в собі функції та особливості різних типів обладнання.

купити верстат

Координатний стіл

Координатний стіл є спеціальним механізованим пристроєм, необхідним для точного плавного переміщення заготовки під час проведення багатьох технологічних операції.

купити верстат

Кромочник

Кромочник являє собою верстат по дереву, необхідний для наклеювання шпону, меламіну, паперу, АВС, ПВХ і так далі на кромки заготовок.

верстат ціна

Стрічкова пила

Стрічкова пила — це як верстат по дереву, так і верстат по металу, застосовуваний для безперервного різу матеріалів по прямій лінії або фігурно.

верстат ціна

Листозгин

Листозгин являє собою верстат по металу, необхідний для отримання виробів та профілів певних конфігурацій, профілювання та порізки листових металів.

верстат ціна

Лобзиковий верстат

Лобзиковий верстат — це як верстат по дереву, так і верстат по металу, що служить для прямолінійного та криволінійного, шаблонного різання найрізноманітніших матеріалів.

верстат ціна

Плиткоріз електричний

Плиткоріз електричний є обладнанням для простої, швидкої та точної порізки плитки, натурального та штучного каменю, бетону, цегли, скла, кераміки, граніту, мармуру, фарфору та інших подібних матеріалів.