Вантажні візки

Вантажні візки

Візок вантажний: як вибрати

Незважаючи на тотальну автоматизацію та механізацію різних виробничих процесів та операцій, ряд робіт, які пов'язані з переміщенням вантажів на малі відстані, як і раніше, виконуються вручну.

Читати далi
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Так, ручний візок для перевезення вантажів, як і завжди, залишається обов'язковим атрибутом будь-яких цехів, складів, супермаркетів та торгових центрів, великих магазинів і так далі.

купити візок складський

Ручний візок (візок вантажний, візок платформний, візок складський) — це різновид механічного обладнання, яке дозволить Вам швидко транспортувати різні тяжкості на невеликі відстані. Візок платформний дасть Вам можливість перевозити:

 • ящики, коробки, мішки з різним вмістом, наприклад, овочами та фруктами, борошном, цукром та різними крупами;
 • практично будь-який товар в упаковці та без;
 • великогабаритний вантаж, наприклад, бочку, тушу тварини з холодильної або морозильної камери і так далі.

купити візок складський

Візок складський, крім складу, широко застосовується в:

 • магазинах, супермаркетах, торгових центрах та оптових базах;
 • підприємствах громадського харчування;
 • готелях, аеропортах, вокзалах і так далі;
 • промислових та виробничих підприємствах.

купити візок складський

Ручний візок: конструкція та параметри

Візок вантажний — це металева, як правило, сталева, мобільна платформа зі зручним ручним керуванням та міцними колісними опорами.

Візок платформний відрізняється стійкістю та надійністю, безпекою та відмінною маневреністю.

Стійкість та надійність, якими володіє візок складський, забезпечені як посиленим каркасом, так і зварною сталевою платформою. Так, ручний візок в процесі експлуатації запросто витримує інтенсивні навантаження.

купити візок складський

Візок вантажний — це безпечне обладнання. Так, всі металеві елементи пристрою покривають порошковою фарбою, яка добре захищає від корозії. Також візок платформний обладнаний прогумованими колесами, які знижують рівень шуму та не псують покриття підлоги. Варто відзначити, що візок платформний з нержавійки, яка покрита порошковою фарбою, може застосовуватися в будь-яких кліматичних умовах, пересуватися як по підлозі, так і по грунту. А для очищення пристрою Ви можете використовувати різні засоби, ганчірку та воду.

Маневреність, якою володіє ручний візок, забезпечується можливістю зручного розвороту навантаженого устаткування. Завдяки поворотним колесам візок платформний дуже зручний у використанні навіть в обмеженому просторі. Колеса, які встановлені на даному складському обладнанні, випускаються з гуми, полімерів та металу.

купити візок складський

Так, візок вантажний з литим ободом з гуми або пневматичними шинами здатен котитись по всіх типах підлогових покриттів. Завдяки амортизації удари та вібрації частково поглинаються.

Поліуретанові колеса служать в 5 разів довше гумових. Візок платформний на поліуретанових роликах часто використовується для складських та внутрішньоцехових операцій.

Візок ручний з термостійкими колесами, які відливаються з фенольної смоли або чавуну, часто застосовується на «гарячих» виробничих підприємствах, в морозильних камерах, коптильних цехах і так далі. Так, це обладнання може запросто працювати при температурах від -50 до +250°С.

Ступиці коліс всіх пристроїв, незалежно від типу, обладнані кульковими або роликовими підшипниками. Такі підшипники значно зменшують тертя та дають можливість транспортувати важкі вантажі, докладаючи мінімальних зусиль.

купити візок складський

Візок платформний: типи

Візок вантажний, в залежності від виробника і моделі, може бути складним, чотириколісним, з розширюваною основою та великовантажним.

Двоколісний ручний візок — це найбільш простий варіант. Таке обладнання має раму, 2 колеса та рукояті, відрізняється високою маневреністю та компактністю. Устаткування запросто пройде у вузькому дверному отворі, може застосовуватися для транспортування важких предметів між стелажами, підходить для робіт в невеликих приміщеннях. Такий візок платформний має 2 недоліки — порівняно невелика вантажопідйомність, велика частина ваги вантажу передається на руки оператора.

купити візок складський

Чотириколісний візок вантажний застосовується для транспортування важких вантажів. Устаткування має велику плоску платформу, яка дозволить Вам розмістити багато товару. Під час перевезення вантажів на даному обладнанні, вся їх вага лягає на колеса. Такий візок вантажний також відрізняється високою маневреністю.

Додатково візок платформний класифікується по:

 • вантажопідйомності та місткості — від 100 кг до 1500 кг;
 • конструкції — розмір та форма платформи, бортики;
 • кількості коліс та конструкції їх опор — 2, 3 або 4 колеса, з або без повороту.

купити візок складський

Візок складський: переваги застосування

Правильно підібраний ручний візок дозволить Вам:

 • швидко перевозити різні тяжкості;
 • зберегти товарний вигляд товарів, що плануються до перевезення;
 • знизити трудовитрати Вашого персоналу;
 • значно заощадити час на завантаження та вивантаження вантажів;
 • з комфортом виконувати роботи в місцях з вузькими проходами.

купити візок складський

Ручний візок вибирається, грунтуючись на габаритах платформи, діаметрі коліс та ступені керованості, вантажопідйомності.

Розмір платформи. Якщо Ви збираєтеся перевозити невеликі коробки та ящики, Вам точно підійде мобільний візок вантажний з платформою, габарити якої 600х900 мм. З транспортуванням великогабаритного вантажу чудово впорається ручний візок, платформа якого має довжину від 1 м, ширину 0.9 м.

Керованість та діаметр коліс. Візок вантажний з поворотними колесами, діаметр яких від 100 до 250 мм — це універсальне обладнання, яке є маневреним та дозволить Вам швидко перевозити вантажі.

купити візок складський

Вантажопідйомність. За даним параметром ручний візок вибирається, попередньо розрахувавши середню вагу товарів, що планується перевозити.