Лебідки та талі

Лебідки та талі

Лебідка, тельфер, таль: як вибрати

Не забувайте, лебідка та тельфер кардинально відрізняються по конструкції та характеристиках.

Читати далi
-16%

Vorel Лебідка ланцюгова 2 т

Артикул: 80752
Код: 066556

1 234 грн.1 035 грн.

Очікується
Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)
Лебідка має багато різновидів.

Тельфер та таль також відрізняються, адже таль менш швидко піднімає та переміщує вантажі. Також таль не здатна підняти дуже важкі габаритні вантажі.

купити лебідку

Лебідка

Лебідка — це обладнання, необхідне для переміщення різних вантажів. Лебідка ручна та лебідка електрична здатні позбавити Вас від необхідності підйому великих та дуже важких вантажів вручну, використовувати сторонню допомогу або оплачувати оренду спеціального обладнання. Так, обладнання дозволить виконати роботу самому. Також лебідка мінімізує процес переміщення вантажів. Так, як лебідка ручна, так і лебідка електрична істотно підвищують продуктивність праці. Варто відзначити, що лебідка може використовуватися для виконання різної роботи: переміщення колод, проведення монтажних робіт, евакуації машини, мотоцикла, човна і так далі.

Устаткування, в залежності від моделі, відрізняється характеристиками та типом. Наприклад, лебідка для будівельних робіт застосовується для підйому вантажів на певну висоту, а лебідка автомобільна необхідна для витягування транспорту з болота або снігу. І зовсім не факт, що одна лебідка підійде для виконання обох завдань.

Лебідка ручна та лебідка електрична — це механізми, які працюють за принципом перетворення обертального переміщення барабана, на якому намотаний ланцюг, трос або канат, в поступальне переміщення вантажу, який закріплений на ланцюгу, тросі або канаті.

купити лебідку

Лебідка ручна: тип

Лебідка ручна є найпопулярнішою та використовується вже багато років. Лебідка ручна — це еталон надійності та невибагливості в роботі. Так, лебідка ручна не залежить від електромережі та може бути використана в будь-якому місці. На її роботу не впливають запиленість, вологість та різні погодні умови.

Також лебідка ручна дуже проста в перевезенні та перенесенні, оскільки є компактним та легким обладнанням.

Лебідка ручна може бути барабанною, важельною та ланцюговою.

купити лебідку

Барабанна лебідка

Барабанна лебідка, як зрозуміло з назви, обладнана барабаном з намотаним тросом або канатом, опорами, зубчастою або черв'ячною передачею та рукояткою. Обертаючи рукоять, Ви будете намотувати трос або канат на барабан і, тим самим, тягнути закріплений за допомогою гака вантаж. Така лебідка ручна встановлюється на жорсткій основі. Барабанна лебідка має гальмівну систему, яка запобіжить розмотуванні троса або каната і, як наслідок, падіння вантажу, коли зусилля на рукояті відсутнє. Барабанна лебідка має вантажопідйомність до 1 т та може мати трос або канат довжиною до 100 м. Лебідка ручна обладнана 1 гаком та застосовується під час будівництва, на виробництві, під час обслуговування авто та іншого транспорту.

купити лебідку

Важільна лебідка

Важільна лебідка має дещо інший, ніж барабанна, привід. Так, така лебідка ручна обладнана барабаном малого діаметра, а для досягнення тягового зусилля застосовується спеціальний привідний важіль. Така лебідка ручна діє за типом тріскачки: намотування троса або каната виконується при розгойдуванні важеля. Дана лебідка ручна компактна, може бути використана в підвішеному стані. Максимальна вантажопідйомність — не більше 3 т, довжина троса або каната — не більше 20 м. Лебідка ручна може бути обладнана декількома гаками та застосовується в майстернях, під час монтажних та вантажно-розвантажувальних робіт.

купити лебідку

Ланцюгова лебідка

Ланцюгова лебідка — це підвісна лебідка з механічним або ручним приводом, яка в конструкції має рухомий та нерухомий блок. У шківах даних блоків проходить ланцюг.

Така лебідка ручна зважаючи на свою конструкцію забезпечує високу ефективність роботи: вантажопідйомність до 5 т. Лебідка ручна застосовується для роботи з вантажами, яким необхідна точна фіксація, наприклад, використовується при розбиранні моторної частини машин.

купити лебідку

Лебідка електрична

Лебідка електрична застосовується на складах, виробництві, СТО та в місцях, де необхідна висока продуктивність.

Тягове зусилля, яке створює лебідка електрична, виходить від електродвигуна, котрий передає крутний момент на барабан. При цьому трос або канат почне швидко (декілька метрів за хвилину) намотуватись на барабан. Так, лебідка електрична здатна переміщати тяжкості в рази швидше, ніж лебідка ручна. Від Вас же потрібно просто натискати на кнопку, розташовану на пульті ДУ.

Від потужності електромотора безпосередньо залежить як вантажопідйомність, так і швидкість намотування троса. Так, лебідка електрична може мати потужність від 0.5 до 4 кВт та працювати від напруги 12, 220 або 380 В. Дані параметри обов'язково потрібно враховувати перед тим, як купити лебідку.

купити лебідку

Тельфер

Тельфер (таль електрична, електроталь або електротельфер) — це обладнання, яке має електричний привід та застосовується для підйому і переміщення різних вантажів. Тельфер застосовується в складі кранів або як окремий механізм.

Тельфер незамінний:

 • на виробництвах різного виду;
 • в складських приміщеннях та на складських майданчиках;
 • в приміщеннях для ремонту та обслуговування різної техніки і авто;
 • під час будівельних та монтажних робіт як на вулиці, так і в будівлях;
 • на СТО;
 • в будь-яких приміщеннях, де необхідно піднімати та переміщати вантажі.

купити тельфер

Для того, щоб вибрати тельфер, необхідно враховувати:

 • найбільшу вагу вантажу, що піднімається;
 • висоту підйому вантажу;
 • режим роботи (число запусків на годину, кількість годин використання за день);
 • виконання (пожежобезпечне, загальнопромислове або вибухобезпечне);
 • температуру навколишнього повітря;
 • різні вимоги по типам робіт.

купити тельфер

Тельфер електричний: пересувний та стаціонарний

Тельфер, в залежності від моделі, може бути пересувним або стаціонарним.

Пересувний тельфер може бути зі стандартною або зменшеною будівельною висотою. Останній застосовується у випадках, коли не вистачає робочого ходу гака. Пересувний тельфер застосовується на кранах або на монорейках. Для переміщення використовується двотавр або ж спеціальна полиця катання, яка підходить під габарити само каретки та коліс пристрою.

купити тельфер

Стаціонарний тельфер буває з квадратним корпусом (кріпиться знизу, зверху або збоку), на «лапах» (кріпиться знизу), на «пальцях» (кріпиться зверху) або на гаку. Стаціонарний тельфер застосовується на каретках козлових або мостових кранів, в складі різних вантажних підйомників. Стаціонарний тельфер кріпиться на болтах.

купити тельфер

Тельфер керується з підвісного пульта, але може мати систему радіокерування, керуватися з кабіни крана або за допомогою стаціонарного пульта.

Тельфер електричний: канатний та ланцюговий

Канатний тельфер потрібен для роботи на козлових та мостових кранах, монорейках та консольних кранах. Канатний тельфер застосовується для робіт у важкому та середньому режимі, оскільки відрізняється витривалістю та довговічністю.

Канатний тельфер має такі переваги:

 • середній режим роботи М5 (ланцюговий тельфер — М4);
 • велика витривалість та довговічність;
 • висока швидкість підйому вантажу — 8 м/хв (ланцюговий тельфер — 4 м/хв;
 • багато опцій по додатковій комплектації;
 • вантажопідйомність до 50 т;
 • є гальмо пересування;
 • легко ремонтувати.

купити тельфер

Ланцюговий тельфер застосовується на будь-яких кранах та монорейках, які працюють в легкому режимі (МПУ, консольні, кран-балки і так далі). Ланцюговий тельфер застосовується в місцях, де необхідна компактність та невелика вага підйомного обладнання.

Ланцюговий тельфер має такі переваги:

 • компактність;
 • мала вага;
 • малий шум при роботі;
 • вертикальний підйом вантажу (без зміщення, як у канатного);
 • немає канатоукладача;
 • є система мікрошвидкості при підйомі.

купити тельфер

Таль

Таль — це обладнання, яке використовується для проведення монтажних та вантажопідйомних робіт. Таль часто застосовується на складах та виробничих майданчиках, де не потрібен швидкий підйом вантажів та швидке їх переміщення.

Таль ручна: важільна та черв'ячна

Таль важільного типу — це обладнання, яке виконує підйом вантажів за рахунок впливу на важіль. Таль важільна ланцюгова є обладнанням з декількома шестернями, які приводяться в дію за допомогою вантажного ланцюга з гаком.

Черв'ячна таль застосовується для підйому та утримання вантажів на висоті. Така таль встановлюється на опорах, її черв'ячна передача поєднана за допомогою шпонки та вантажної зірочки.

Електрична таль — те саме, що і тельфер.

купити таль

Перед тим, як вибрати та купити таль, зверніть увагу на:

 • висоту, на яку таль може підняти вантажі;
 • найбільшу вантажопідйомність, якою володіє таль;
 • вагу талі;
 • будівельну висоту ручної талі (відстань між нижнім та верхнім гаком або між нижнім гаком та опорною поверхнею балки).

Під час роботи з даним обладнанням використовуйте засоби захисту!