Висоторізи

Висоторізи

Висоторіз: як вибрати

Під час догляду за присадибною ділянкою Ви неодмінно будете проводити багато різних робіт, виконувати різні операції, в числі яких обрізка гілок та сучків дерев та кущів, надання форм кронам плодових дерев, формування вигляду живоплоту та чагарників.

Читати далi
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)

Висоторізи - Поширені запитання

👓 Різниться принцип дії та призначення. Висоторіз оснащений ланцюговою пилкою, а кущоріз зрізає, перекушує прути, гілки, причому кілька за один прохід. Основне призначення висоторізів – спилювання товстих гілок і сучків дерев, кущорізів – обрізка гілок невеликого діаметру, за наявності телескопічної штанги ними можна підрівнювати крону дерев. Наявність довгої штанги для висоторізів обов'язкова, для кущорізів – ні.

👓 Так, якщо висоторіз оснащений телескопічною штангою, в характеристиках вказується максимальна довжина.

👓 Так, в нашому магазині можна купити висоторіз як з акумулятором, так і без нього, для вибору відповідної моделі скористайтеся фільтром "Ємність акумулятора".

👓 Основні параметри, від яких залежить ціна висоторіза – клас, бренд, потужність. Професійний інструмент істотно дорожче за побутовий.

Висоторіз (висоторіз телескопічний, сучкоріз висоторіз) — це садова техніка, яка володіє простою конструкцією та застосовується для обрізки гілок та сучків на великій висоті без використання інших підручних засобів, наприклад, драбин.

купити висоторіз

Сучкоріз висоторіз: механічний, бензиновий та електричний

Механічний висоторіз є модернізованими садовими ножицями, які обладнані подовженими ручками.

купити висоторіз

Електричний висоторіз телескопічний має багато переваг:

 • обладнання готове до роботи відразу після підключення в мережу 220 В;
 • електричний привід практично не створює шуму;
 • немає виділення токсичних викидів;
 • дуже просте та інтуїтивно зрозуміле керування;
 • невелика вага;
 • не потрібне технічне обслуговування.

Серед недоліків можна вважати деяке обмеження межі робочого простору, яке запросто усувається при використанні подовжувача.

Ріжуча гарнітура відмінно підходить для робіт в невеликому саду. Електричний сучкоріз висоторіз обладнаний мотором, який розташований близько ріжучої частини, завдяки прямому приводу забезпечується високі ККД та крутний момент.

купити висоторіз

Бензиновий висоторіз також має багато переваг:

 • дуже висока потужність та продуктивність;
 • встановлені професійні насадки для тривалих складних робіт;
 • можливість віддалятися від будинку на будь-яку відстань завдяки повній автономності;
 • заправка може виконуватись практично без відриву від роботи;
 • збільшений моторесурс.

Серед недоліків наявність шкідливих викидів, збільшений звуковий тиск.

Бензиновий сучкоріз висоторіз обладнаний мотором, який розташований у нижній частині пристрою, вал йде всередині штанги. Є 2 варіанти штанг: розбірна або цільна.

купити висоторіз

Висоторіз телескопічний: потужність

Від потужності мотора безпосередньо залежить тривалість роботи та продуктивність обладнання. Чим вища потужність, тим більшого діаметру гілки Ви можете зрізати обладнанням.

Висоторіз телескопічний потужністю 1 кВт цілком підходить для нечастих короткочасних робіт на дачі. Такий сучкоріз висоторіз дозволить запросто зрізати гілки діаметром до 20 мм.

Потужний висоторіз з мотором від 1 кВт є бензиновим. Бензиновий висоторіз телескопічний може працювати без зупинок тривалий час, різати товсті гілки.

купити висоторіз

Висоторіз: шина та крок ланцюга

Шина, якою обладнаний сучкоріз висоторіз, може мати довжину від 200 до 500 мм.

Якщо Ви вирішили купити висоторіз телескопічний для невеликого саду, в якому ростуть не надто високі дерева, цілком підійде сучкоріз висоторіз з довжиною шини від 200 до 250 мм.

Якщо висоторіз телескопічний буде працювати в парках або на великих присадибних ділянках, рекомендується купить сучкоріз висоторіз з довшою шиною, щоб швидше виконати всі намічені роботи.

Перед роботою на шину одягається ланцюг. Як правило, стандартами кроку ланцюга для даного обладнання є 0.325˝ (побутовий інструмент) або 0.404˝ (професійний інструмент). Від кроку ланцюга залежить як якість, так і складність завдань, які Ви зможете вирішувати.

купити висоторіз

Сучкоріз висоторіз: телескопічний та не розсувний

Висоторіз телескопічний, як зрозуміло з назви, має висувну штангу, яка в складеному вигляді має довжину до 1.7 м, в розкладеному — до 2.8 м. Професійний сучкоріз висоторіз може мати довжину розкладеної штанги більше 4.5 м. Висоторіз телескопічний дає Вам можливість запросто дістатися до самих віддалених гілок без використання розсувної драбини.

Не розсувні штанга має довжину до 2 м. Нерозсувний сучкоріз висоторіз застосовується для зрізу гілок та сучків низькорослих дерев та кущів середньої висоти.

Як правило, будь-яка штанга має прогумовані вставки, завдяки яким не вислизає під час роботи, дозволяє виконати більш зручний та надійний захват.

висоторіз ціна

Висоторіз телескопічний: натяг ланцюга

Завдяки системі легкого натягу ланцюга без використання ключів та різних додаткових пристосувань Ви зможете більш зручно експлуатувати висоторіз.

Для натягу ланцюга із застосуванням додаткових інструментів слід зняти запобіжних кожух, який закриває кріплення шини. При цьому процес натягу ланцюга займає певний час.

У будь-якому випадку пам'ятайте: правильна своєчасна натяжка ланцюга дозволить значно збільшити термін експлуатації останнього.

висоторіз ціна

Висоторіз: кут нахилу ріжучої частини

Для більш зручної роботи висоторіз телескопічний може бути обладнаний системою налаштування кута нахилу ріжучої частини в межах від 0 до 90°. Завдяки можливості даного налаштування Ви зможете підлаштуватися та обрізати гілки, які знаходяться на різній висоті, у важкодоступних місцях і так далі.

Завдяки міцним фіксаторам Ви запросто можете зафіксувати ріжучу частину в будь-якому положенні.

висоторіз ціна

Сучкоріз висоторіз: мастило ланцюга

Сучкоріз висоторіз може мати одну важливу перевагу — систему автоматичного змащення ланцюга. При цьому мастило надходить на ланцюг в різній кількості — все залежить від навантаження на ріжучу частину. На холостому ходу мастило не подається.

Хороша своєчасна змазка ланцюга значно збільшує термін служби останнього, збільшується стабільність та тривалість роботи устаткування, швидкість та плавність ходу ланцюга.

Якщо висоторіз телескопічний обладнаний баком для мастила на 1 л, Ви зможете працювати без зупинок декілька годин.

Якщо ж система автоматичного змащення відсутня, Вам доведеться періодично зупиняти роботу та чекати охолодження шини.

висоторіз ціна

Висоторіз телескопічний: 2 в 1

Також сьогодні можна купити висоторіз універсального типу. Це нестандартний висоторіз, який крім основної функції має функцію електропили.

Устаткування має знімну ріжучу частину. Завдяки невеликим розмірам та вазі, надійним кріпленням ріжуча частина швидко знімається та приєднується.

Даний висоторіз дає Вам можливість значно розширити спектр виконуваних завдань.