Тачки будівельні

Тачки будівельні
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Тачки будівельні - Поширені запитання

👓 Звичайні тачки приводяться до руху м'язовою силою, для кочення важкогруженої тачки доводиться докладати значних зусиль. Акумуляторні тачки самохідні, обертання коліс забезпечує акумуляторний електродвигун. Ще один плюс самохідних моделей – перемикання передач.

👓 Так, кузов Тачки Makita DCU180Z знімний, об'ємом 140 л, його можна використовувати для перевезення сипучих, дрібноштучних вантажів. Якщо вантаж в контейнері, зручніше укласти його безпосередньо на раму, в цьому випадку кузов знімається.

👓 Одноколісна тачка відрізняється поліпшеною маневреністю, її простіше розгорнути. Якщо ґрунт м'який, колеса сильно в'язнуть, краще купити тачку з 2 колесами, щоб розподілити тиск. Також кочення двоколісної тачки вимагає менших фізичних зусиль.

👓 Ціна тачки залежить від вантажопідйомності, конструкції рами, об’єму та матеріалу кузова, типу коліс і їх кількості. Самохідні (акумуляторні) тачки значно дорожче ручних. Також важливо, хто є продавцем. Ми пропонуємо купити тачки КВІТКА власного виробництва без переплат посередникам.