Витратні матеріали

Витратні матеріали

Витратні матеріали для садової техніки: як вибрати

Догляд за будь-якою ділянкою та садом близько приватного будинку вимагає наявності самої різної садової техніки, яка, в свою чергу, вимагає обслуговування: заміни витратних матеріалів та оснащення. Так, наш інтернет магазин Квітка пропонує Вам на вибір найрізноманітніші витратні матеріали для садової техніки, які дозволять Вашій бензопилі та електропилі, мотокосі та тримеру, газонокосарці та кущорізу відмінно працювати тривалий час та зможуть розширити функціонал обладнання.

купити витратні матеріали для садової техніки

Витратні матеріали для садової техніки: ланцюг для бензопили та шина для бензопили

Ланцюг та шина для бензопили і електропили — це найважливіші робочі елементи даної садової техніки.

Шина для бензопили та шина для електропили

Шина для бензопили, природно, підбирається за її розміром — довжиною. Довжина шини, як правило, вказується в дюймах або сантиметрах. Найчастіше шина для бензопили може мати довжину 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21 або 22".

купити витратні матеріали для садової техніки

Так, шина для бензопили застосовується для робіт, наприклад:

 • шина для бензопили довжиною від 11 до 13" застосовується для зрізу тонких гілок, різу сучків, розпилювання тонких дошок і так далі — все це Ви зможете зробити дуже швидко;
 • шина для бензопили довжиною від 14 до 16" є найбільш універсальною та популярною, дає Вам можливість заготовити дрова та користуватися мотопилою як сучкорізом;
 • шина для бензопили довжиною від 18 до 22" застосовується для розпилювання товстих колод, зрізу дерев, застосовується в напівпрофесійних та професійних мотопилах.

Пам'ятайте, що довжина шини вказана в техпаспорті до мотопили. Не слід встановлювати на бензопилу шину, довжина якої більша зазначеної в техпаспорті, в іншому випадку знос двигуна буде збільшений.

купити витратні матеріали для садової техніки

Також шина для бензопили вибирається по її формі. Побутова бензопила працює на низькопрофільній шині — плоскій та вузькій. Є також полегшені шини, які складаються з двох скріплених поліамідом сталевих пластин. Така шина здатна полегшити вагу мотопили.

Також є шини з замінними головками. Така шина для бензопили може запросто працювати в посиленому режимі, наприклад, при валці дерев. Ця шина для бензопили застосовується на потужному професійному обладнанні.

Важливим параметром, за яким також підбирається шина для бензопили, є її кріплення (хвостовик). Різні виробники роблять різні кріплення, тому уважно дивіться, щоб шина підійшла до Вашої моделі мотопили.

Оскільки шина для бензопили пов'язана з ланцюгом, слід враховувати крок ланцюга.

купити витратні матеріали для садової техніки

Ланцюг для бензопили та ланцюг для електропили

Щоб правильно вибрати ланцюг для бензопили слід знати такі його характеристики, які безпосередньо перетинаються з характеристиками пильної шини:

 • розмір шини — довжина, яку має ланцюг для бензопили, повинна відповідати довжині шини, адже менший ланцюг просто не стане на шину, а більший не натягнеться до потрібного стану;
 • крок ланцюга — також вимірюється в дюймах (0.325, 0.375 (3/8) або 0.404"), чим більший крок ланцюга, тим потужніша та « професійніша» мотопила;
 • товщина хвостовика (провідної ланки) ланцюга — може бути 1.1, 1.3, 1.5, 1.6 або 2 мм (відповідно, 0.043, 0.05, 0.058, 0.063 або 0.08"). Ланцюг для бензопили з найменшою товщиною ланки застосовується на компактних пилах, від 1.3 до 1.6 мм — на більш потужних напівпрофесійних мотопилах, 2 мм — на професійних бензопилах;
 • кількість ланок (хвостовиків) ланцюга — за цим параметром можна визначити довжину, яку має ланцюг для бензопили.

купити витратні матеріали для садової техніки

Щоб вибрати ланцюг для бензопили професійного класу, крім перерахованих вище, слід знати такі параметри:

 • тип ріжучої ланки (основні типи) — бувають чизельні («сімка», для швидкого розпилювання) та чіпперні («серп», для максимально важких робіт);
 • матеріал виготовлення ланок — ланцюг для бензопили може бути обладнаний ланками, зробленими з хромонікелевої високолегованої сталі, але є моделі, які додатково обладнані твердосплавними напайками, що відрізняються підвищеною стійкістю до зносу;
 • глибина пиляння — це висота профілю, яка вказує на глибину пропила мотопили, чим вищий профіль, тим глибше пропил та більша продуктивність роботи. Є 2 типу профілів: низький — 0.025" (0.635 мм) та високий — 0.03" (0.762 мм);
 • поздовжній та поперечний розпил — ланцюг для бензопили з поздовжнім розпилом використовується для пиляння уздовж волокон деревини, з поперечним — для пиляння поперек. Заточка повинна бути різною — для поперечних від 25 до 35°, для поздовжніх — від 5 до 15°;
 • послідовність ланок — кожна ланка, якою обладнаний ланцюг для бензопили, має 2 хвостовика, але є моделі з меншою кількістю хвостовиків — так званий ланцюг з пропуском або напівпропуском. Так, стандартний ланцюг має 64 хвостовики, тобто 32 ріжучих зуба — 50% від кількості хвостовиків, якщо ж ланцюг з напівпропуском — 40%, пропуском — 37.5%. Не рекомендується купувати такі ланцюги, адже їх використання веде до прискореного зносу мотора та всього пильного вузла.

купити витратні матеріали для садової техніки

Витратні матеріали для садової техніки: свічки запалювання

Свічки запалювання є недорогим та досить простим компонентом, від якого залежить багато чого: простота запуску мотора, витрата палива та потужність, стабільність роботи і так далі. Рано чи пізно, але купити свічки запалювання неодмінно знадобиться власникам садової техніки з двигуном внутрішнього згоряння.

Свічки запалювання — це, грубо кажучи, корпуси-склянки з металу, які мають внутрішню різьбу. У їх центрі розташований тонкий прутик з металу, при цьому прутик та стакан розділений керамічною вставкою. Основне завдання, яке мають свічки запалювання — це створення в необхідний момент іскри, яка підпалює паливо. Так, іскра проскакує між бічним та центральним електродами, котрі розташовані знизу свічки запалювання та «вкручені» всередині мотора в камері згоряння.

купити витратні матеріали для садової техніки

Центральний електрод — це електрод, що виходить з центру свічки запалювання, бічний — це «відросток» від корпусу свічки запалювання. Саме по типах електродів і вибираються свічки запалювання.

Свічки запалювання можуть бути платиновими, іридієвим та багатоелектродними. Так, прості свічки запалювання обладнані центральними електродами з недорогих сплавів та металів, серед яких залізо, мідь, нікель, цинк і так далі. Такі матеріали відмінно проводять електрику та відводять тепло. Іридієві свічки запалювання, платинові свічки запалювання та свічки запалювання, електроди яких виконані з різних сплавів з додаванням срібла є преміум моделями, які служать набагато довше, ніж прості свічки запалювання.

купити витратні матеріали для садової техніки

Витратні матеріали для садової техніки: ліска для мотокоси та ліска для тримера

Як ліска для мотокоси, так і ліска для тримера призначені для зрізання трави на Вашій ділянці, при цьому ліска не пошкоджує жорсткі перешкоди. Коли ліска зношується або рветься — її додають зі спеціальної котушки. Як ліска для тримера, так і ліска для мотокоси можуть відрізнятися:

 • за формою перетину — круглі, квадратні, плетені, дві останні, зважаючи на наявність гострих граней, відмінно підходять для зрізання жорсткої трави;
 • за матеріалом — пластикові та армовані, армовані служать довше та краще підходять для зрізу твердої трави і навіть невеликих чагарників;
 • за параметрами — ліска має різні товщини та довжини;
 • за типом продажу — проста ліска для мотокоси або ліска для мотокоси в котушці, котушки також можуть бути різними (з ручною подачею або автоматичною).

купити витратні матеріали для садової техніки

купити витратні матеріали для садової техніки

Витратні матеріали для садової техніки: ніж для мотокоси та диск для мотокоси

Ніж для мотокоси та диск для мотокоси встановлюється на обладнання, потужність якого становить понад 1 кВт (1.33 л.с.). Як диск для мотокоси, так і ніж для мотокоси використовуються для зрізу дуже густої трави, чагарників, молодих дерев і так далі. При роботі з такими насадками настійно радимо користуватися засобами захисту!

Ніж для мотокоси може мати 2, 3, 5 або 8 зубів, диск для мотокоси — 40 зубів.

купити витратні матеріали для садової техніки

Витратні матеріали для садової техніки: що ще пропонуємо

Крім усього перерахованого вище, наш інтернет магазин Квітка пропонує на Ваш вибір наступні витратні матеріали для садової техніки:

 • зірки різних типів та розмірів;
 • напильники для заточки ланцюгів та обойми для них;
 • трос стартера;
 • стартові набори для бензопил;
 • ножі для газонокосарки різних типів;
 • ножі для кущорізів і так далі.

Oregon Шина 3/8 14" 35 см

Артикул: 140SDEA074
Код: 098819

323 грн.

В наявності
Показано з 1 по 16 з 251 (всього 16 сторінок)