Аератори

Аератори

Аератор: як вибрати

Красивим можна назвати лише добре доглянутий газон.

Читати далi
Безкоштовна доставка

Аератор Makita UV3200 (1.3 кВт, 320 мм)

Артикул: UV3200
Код: 114599

5 250 грн.

В наявності
Безкоштовна доставка

5 799 грн.

Очікується
-45%
Безкоштовна доставка

Аератор Bosch AVR 1100 (1.1 кВт, 320 мм) (060088A100)

Артикул: 060088A100
Код: 102041

9 099 грн.4 999 грн.

Знято з виробництва
Безкоштовна доставка

Аератор Bosch AVR 1100 (1.1 кВт, 320 мм) (060088A100920)

Артикул: 060088A100920
Код: 108912

5 000 грн.

Знято з виробництва
-49%
Безкоштовна доставка

Скарифікатор Bosch ALR 900 (900 Вт) (060088A000920)

Артикул: 060088A000920
Код: 108911

7 899 грн.3 999 грн.

Знято з виробництва
Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)

Аератори - Поширені запитання

👓 Так, у різних моделях аераторів доступно 4 або 5 положень оснащення по висоті.

👓 Тривалість автономної роботи акумуляторних аераторів залежить від ємності батареї, досягає 60 хвилин.

👓 Як правило, акумулятор в комплект поставки не входить, але ви можете купити аератор і підібрати акумулятор до нього в розділі аксесуарів для електроінструменту.

👓 На ціну аератора впливає потужність двигуна, його тип (Бензиновий, електричний), Робоча ширина і інші технічні характеристики, важливе значення має бренд.

Як відомо, догляд полягає не тільки в підстриганні трави з використанням мотокоси, тримера або газонокосарки та не тільки у своєчасному поливі — грунт також вимагає пильної уваги. Так, грунт може регулярно покриватися лишайниками, різними мохами, опалим листям та іншою органікою. Все це заважає нормальному проникненню як води, так і поживних речовин в корені трави та іншої рослинності на газоні. Позбавити трав'яний килим від даної напасті дозволить аератор, іменований також як скарифікатор або вертикуттер.

Варто відзначити, що купити аератор неодмінно рекомендується всім власникам газонів, адже це порівняно недороге обладнання дозволить завжди тримати Ваш газон здоровим та красивим.

Але як вибрати аератор? Розглянемо головні моменти, які необхідно враховувати, вибираючи спеціалізоване обладнання для догляду за газоном.

купити аератор

Аератор для газону: коли використовувати

Фахівці рекомендують використовувати аератор як навесні, так і восени. Навесні аератор дозволить Вам добре підготувати грунт для майбутнього газону, восени аератор дозволить «законсервувати» газон на зиму, і наступної весни Ви заощадите час та сили на підготовку газону.

Хтось неодмінно скаже, що є звичайні граблі, які також дозволять прибрати все сміття та розпушити землю. Але використовуючи граблі, у Вас неодмінно піде багато часу і сил. До того ж аератор здатний допомогти газону навіть в сильно занедбаному стані, що вже точно не під силу граблям.

купити аератор

Так, аератор для газону здатний:

  • прибрати з землі мох, різне сміття, прілі бур'яни та іншу органіку;
  • ідеально обробити грунт під майбутню траву;
  • зробити навіть сильно утрамбований грунт м'яким, наситити його киснем;
  • зробити так, щоб на полив газону витрачалося менше води.

купити аератор

Аератор: класифікація

Аератор для газону класифікується як за методом обробки, так і за типом живлення.

Метод обробки: скарифікатор та вертикуттер

Аератор для газону може працювати як скарифікатор або як вертикуттер.

Скарифікатор — це грабельний аератор, який може запросто прибрати з поверхні газону практично будь-яке сміття. Скарифікатор швидко поліпшить зовнішній вигляд будь-якого газону, дозволить кисню, волозі, сонячним променям і добривав краще проникати в грунт. Скарифікатор як не можна до речі підходить для підтримки газону в чудовому стані.

купити аератор

Вертикуттер замість грабель використовує в роботі спеціальні ножі. Так, вертикуттер швидко проробляє прорізи як на поверхні грунту, так і в коренях рослин, що істотно стимулює як швидкість росту, так і розростання зеленого покриву. Вертикуттер також, як і скарифікатор, дозволить воді, кисню, сонячному теплу та добривам краще проходити в грунт, причому безпосередньо до коренів. Також вертикуттер може запросто зібрати все сміття: починаючи від жолудів та шишок, до сухої трави, бур'янів та моху.

купити аератор

Тип живлення

Аератор також може мати різне живлення. Так, сьогодні можна купити аератор для газону таких типів:

  • механічні (ручні);
  • бензинові;
  • електричні.

Щоб використовувати механічний аератор для газону необхідно бути в дуже непоганій фізичній формі. Механічний аератор може являти собою певну модифікацію грабель: з роликами або колесами. Також такий аератор для газону може бути схожий на підошву сандалів з шипами. Варто зазначити, що використовуючи таке обладнання тривалий час у Вас неодмінно будуть втомлюватися спина, поперек, руки та ноги.

купити аератор купити аератор

Електричний аератор є продуктивним, компактним, має помірну вагу. Найчастіше такий аератор для газону обладнаний містким контейнером для відходів. Варто відзначити, що електричний аератор для газону є екологічно безпечним обладнанням, практично безшумний в роботі та дуже простий у використанні. Моделі такого типу чудово підходять для робіт на невеликих і середніх газонах. Оскільки обладнання отримує живлення від стаціонарної мережі, використовувати техніку на газоні з великою площею не дуже зручно, адже довжини подовжувача може просто не вистачити. Якщо ж Ви вирішили купити аератор для газону цього типу, рекомендуємо придбати і подовжувач достатньої довжини.

купити аератор

Бензиновий аератор для газону відрізняється енергонезалежністю, адже він обладнаний мотором, для роботи якого потрібен бензин. Така конструкція гарантує тривалу безперебійну роботу обладнання на будь-яких за площею газонах. Також такий аератор дозволить Вам регулювати глибину обробки (до 5 ступенів). Бензиновий аератор для газону також є вельми маневреним, але має досить великі габарити та вагу. Серед недоліків необхідно виділити сильний шум під час роботи та викиди відпрацьованого палива.

купити аератор

Аератор для газону: критерії вибору

Підбирати будь-який по типу аератор для газону необхідно за певними критеріями, серед яких потужність, ширина та глибина обробки і так далі.

Потужність. Чим вища потужність, тим швидше Ви зможете впоратися з роботою і тим довше зможе працювати аератор без необхідності в перерві. Потужність мотора необхідно підбирати в залежності від площі та глибини обробки, часу безперервної роботи обладнання. Як правило, аератор для газону обладнаний мотором, потужність якого від 1 до 3 кВт та вище. Наприклад, потужності від 1.3 до 1.5 кВт буде достатньо для обробки газону, площа якого від 700 до 800 м2 на глибину до 100 мм. Але пам'ятайте, що чим потужніше обладнання, тим більше палива / електрики воно споживає.

купити аератор

Ширина обробки. Від ширини обробки залежить розмір оброблюваної ділянки. Так, щоб аератор для газону зміг нормально функціонувати на великій площі, Вам необхідна техніка з широким барабаном — Ви заощадите сили та час. Але аератор з великим барабаном не дозволить Вам обробити важкодоступні ділянки газону. Аератор для газону може мати барабан, ширина якого від 300 до 400 мм. Наприклад, для обробки 800 м2 газону цілком вистачить ширини барабана від 350 до 380 мм.

Глибина обробки — це глибина проникнення робочої оснастки в грунт. Глибина обробки дуже важлива, і повинна бути різною в залежності від цілей. Так, коли аератор для газону необхідний, щоб прибрати дрібне та велике сміття, мох та суху траву з поверхні, цілком достатньо купити скарифікатор. Скарифікатор зможе проколоти грунт на глибину від 20 до 40 мм. Коли необхідна серйозна обробка грунту, рекомендуємо купити вертикуттер, який зможе проткнути грунт на глибину від 80 до 100 мм.

купити аератор

Коли скарифікатор або вертикуттер обладнаний контейнером для відходів, це значно спростити Вам завдання, адже після обробки Вам не доведеться розгрібати все граблями.

Також дуже добре, коли скарифікатор або вертикуттер має привід на колеса, що дасть можливість швидше завершити роботу, менше втомлюватися та більш зручно користуватися цим пристроєм. Найчастіше приводом обладнаний саме бензиновий аератор.

Придивіться, з якого матеріалу виконаний корпус, яким обладнаний скарифікатор або вертикуттер. Сьогодні можна купити аератор з корпусом з пластика або металу. Варто відзначити, що пластиковий корпус важить значно менше металевого, зате металевий міцніший.