Мітли

Мітли

Мітла пластикова: як вибрати

Мітла пластикова (мітла поліпропіленова, щітка для підмітання) є ручним інструментом, застосовуваним для прибирання пішохідних зон та автостоянок, ділянок біля приватних будинків, багатоповерхівок, дач, гаражів і так далі.

Читати далi

Держак до лопати

Артикул: G120/1.2.1
Код: 006034

35 грн.

В наявності
Показано з 1 по 27 з 27 (всього 1 сторінок)
Зараз дуже рідко можна зустріти двірників зі звичними мітлами із прутів, адже тепер господарські працівники користуються пластиковими інструментами з яскравим ворсом. Варто відзначити, що щітка для підмітання чудово впорається як з різним сміттям та сухими листям, так і зі снігом, що щойно випав.

мітла купити

Щітка для підмітання: особливості

Мітла поліпропіленова може відмінно очищати від сміття як асфальтовані, так і бетонні поверхні.

Щітка для підмітання є вельми міцною, відрізняється довговічністю завдяки використанню в конструкції особливого пластика для щетини. Так, ворс завжди залишається в незмінному стані, не прогинається, не ламається та не вилазить на відміну від віника, який під час використання втрачає гілки. Мітла пластикова може запросто служити не менше 60 місяців!

Щітка для підмітання має держак (ручку), яка випускається з деревини або пластику. На ручці може бути встановлений пластиковий наконечник, завдяки якому мітла поліпропіленова стає ще більш зручною у використанні.

мітла купити

Єдиний недолік, який має мітла пластикова — це неможливість її застосування всередині будинків та квартир (для цього є спеціальна щітка для підмітання всередині житлових приміщень). Оскільки інструмент має дуже жорсткий ворс, Ви можете нанести сильні подряпини на підлозі. Зате мітла поліпропіленова дозволить добре прибрати різні виробничі приміщення та майстерні.

Мітла пластикова є всесезонним інструментом.

Завдяки невисокій вартості виріб доступний кожному. Також підраховано, що 1 мітла поліпропіленова замінить собою декілька сотень звичайних віників із прутів, період служби яких не перевищує тижня.

мітла купити

Мітла поліпропіленова: параметри

Вироби по довжині бувають укороченими, стандартними та подовженими. Серед основних параметрів:

  • довжина ворсу становить від 29 до 350 мм;
  • діаметр держака дорівнює 25 мм;
  • довжина ручки може бути від 1.2 до 1.5 м;
  • діаметр прутка (якщо варіант без ворсу) становить 3 мм;
  • маса від 450 до 500 г;
  • мінімальна температура використання становить -55°C.

Варто відзначити, що ворсинки можуть мати різні зрізи, оптимальним з яких є зріз в 20°. Зріз робиться для того, щоб насадка мала максимально щільне зчеплення з бетоном або асфальтом, частками сміття, що підмітається, опалим листям і так далі.

мітла ціна

Мітла пластикова: види

Мітла поліпропіленова може мати насадки наступних видів:

  • плоска — виріб додатково армовано сталевими пружинами, які перешкоджають розлому при встановленні ручки;
  • кругла — обладнана дистанційним кільцем, завдяки якому жорсткість ворсу завжди залишається на одному рівні;
  • збірна плоска — має 2 частини, які скріплюються разом за допомогою шурупів, ручка також кріпиться цими кріпленнями.

Колодка також є пластиковою. Ворсиста частина особливим чином кріпиться всередині основи.

мітла ціна

Щітка для підмітання: підбір

Мітла пластикова вибирається дуже просто. Для початку необхідно визначити, як та де буде застосовуватися виріб. Наприклад, кругла мітла поліпропіленова більше підійде, якщо підмітати необхідно в місцях з утрудненим доступом, наприклад, в приміщеннях заводів, цехів та майстерень. Плоска щітка для підмітання незамінна при підмітанні асфальтованих поверхонь на вулиці. Завдяки формі насадки корисна площа збільшується в декілька разів.

Ряд виробів обладнані розподільною пластиною, яка дозволяє змінювати жорсткість ворсу. Для цього Вам потрібно просто пересувати її уздовж насадки.

мітла ціна

Якихось особливих правил експлуатації даних виробів немає, але це не означає, що мітла пластикова може бути залишена на вулиці під час дощу. Так, дерев'яні держаки можуть почати псутись. Зберігати виріб найкраще в сухому приміщенні горизонтально або ворсом вгору.