Повітродувки

Повітродувки

Повітродувка: як вибрати

Чистий газон біля будинку, доглянутий сад та веранда без опалого листя — це мрія всіх власників приватних будинків. Природно, Ви можете, як завжди, попрацювати мітлою та граблями, зібрати все в купи, а потім носити їх в компостну яму або спалювати. А можна купити садовий пилосос або повітродувку та істотно полегшити наведення порядку.

Не забувайте, що опале листя служить відмінним притулком для жучків та різних комах, наслідки від життєдіяльності яких можуть бути дуже неприємними.

Варто відзначити, що повітродувка буде корисна в господарстві не тільки восени, а й протягом усього року.

купити садовий пилесос

Садовий пилосос має ряд переваг:

  • полегшить прибирання великих обсягів опалого листя в будь-якому місці;
  • забезпечить безпечне прибирання листя з ділянок, які засаджені рослинами з чутливим корінням (граблями можна пошкодити коріння);
  • полегшить прибирання дрібного будівельного сміття, наприклад, шматочків пінопласту і так далі;
  • дозволить добре очистити зливостоки;
  • дасть можливість прибрати з ділянки щойно випавший сухий сніг, висота якого до 100 мм.

купити садовий пилесос

Як і будь-яке обладнання, повітродуйка має і свої недоліки:

  • пристрій не зможе добре здути або всмоктати занадто мокре листя, тому доведеться трохи почекати, поки листя не обсохне;
  • обладнання не дозволить очистити ділянку від налиплого мокрого снігу;
  • під час використання утворюється хмара пилу, тому необхідно користуватися захисними аксесуарами.

Пам'ятайте, що садовий пилосос, в залежності від моделі, може використовуватися з початку весни і до кінця осені в якості обприскувача для рослин, для збирання скошеної трави.

купити садовий пилесос

Садовий пилосос: режими роботи

Повітродуйка з системою всмоктування сміття — це садовий пилосос. Садовий пилосос може працювати в одному з двох режимів:

  • «пилосос» — запросто всмоктує листя, частини рослин та різне дрібне сміття за допомогою пластикового розтруба, подаючи все це в сміттєзбірник;
  • «повітродувка» — видуває повітря, дозволяючи зібрати листя, шишки та все сміття в купу.

Дуже зручною є система подрібнення сміття, якою обладнаний садовий пилосос. Так, перед подачею в сміттєзбірник спеціальні гострі ножі перемелюють все, що зібрав садовий пилосос. При цьому як звільняється додаткове місце в сміттєзбірники, так і створюється чудове натуральне добриво для Вашого городу. Так, мульчою Ви можете засипати землю між рослинністю, що дозволить вирішити ряд завдань — від декоративних до дуже корисних в господарстві. Наприклад, за допомогою мульчі Ви зможете знизити випаровування вологи з ґрунту, підтримувати на ньому стабільну температуру і так далі.

купити садовий пилесос

Повітродуйка: живлення

Повітродуйка може мати один з двох типів живлення: повітродувка електрична або повітродувки бензинова. У свою чергу повітродувки електрична ділиться на два типи: повітродувка мережева та повітродувки акумуляторна.

Повітродувка бензинова є найпродуктивнішою та найпотужнішою, відмінно підходить для прибирання великих площ.

Додатково бензиновий садовий пилосос дозволить Вам відрегулювати швидкість повітряного потоку, знижуючи або підвищуючи газ.

Серед недоліків — велика вага та високий шумовий рівень під час роботи.

купити садовий пилесос

Повітродувка електрична істотно простіша в роботі, ніж її бензиновий аналог, адже Вам не потрібно думати про паливо, запуск мотора при негативних температурах, обслуговування двигуна. Також електричний садовий пилосос набагато легше бензинового аналога, є екологічно безпечним та працює тихіше.

Але такий садовий пилосос володіє меншою потужністю, ніж бензиновий.

Щоб зручніше використовувати садовий пилосос, рекомендуємо купити хороший подовжувач.

купити садовий пилесос

Відмінним варіантом є акумуляторна повітродувка. Акумуляторна повітродувка є абсолютно безпечною в роботі (не підключена до мережі та не використовує паливо), Вам не потрібно тягнути за собою дроти.

Але акумуляторний садовий пилосос володіє меншою потужністю, ніж бензиновий аналог. Також під час роботи Вам необхідно стежити за рівнем заряду АКБ. Так, якщо Ви вирішили купити повітродувку з акумулятором, рекомендуємо відразу придбати додаткову батарею, що дозволить Вам працювати без перебоїв (поки одна батарея стоїть на зарядці, використовуєте іншу).

купити повітродувку

Садовий пилосос: конструкція

Садовий пилосос повітродувка має вельми просту конструкцію. Так, обладнання забезпечено всмоктувальним шлангом (трубою), сміттєзбірником та двигуном.

Принцип роботи обладнання, незалежно від джерела живлення, також вельми нехитрий. Двигун обертає лопаті, які і служать для створення повітряного потоку та його спрямування в необхідну сторону («видув» або «всмоктування»). Для того, щоб повітродуйка трансформувалась в садовий пилосос, слід виконати декілька простих маніпуляцій з перестановкою труби. У деяких моделях потрібно просто скористатися встановленим перемикачем.

Втягнуте повітряним потоком сміття потрібно зібрати, для чого використовується спеціальний мішок. Сміттєзбірник може бути ємним (більше 45 л) або малим (до 45 л).

Пам'ятайте, що необхідно дотримуватися обережності під час прибирання: не збирати щебінь, гравій та різні гострі тверді предмети, які можуть вивести з ладу крильчатку, ножі, сміттєзбірник.

купити повітродувку

Повітродувка: форм-фактор

Як садовий пилосос, так і повітродувка можуть мати різне виконання.

Ручна повітродуйка — це обладнання для комфортної роботи на невеликій площі, наприклад, на дачі або біля приватного будинку. Такий садовий пилосос обладнаний зручною ручкою, деякі моделі також забезпечені регульованими ременями, які дозволяють більш зручно утримувати обладнання під час роботи. Ручна повітродувка компактна та важить мало.

купити повітродувку

Ранцевий садовий пилосос — це, як правило, професійна техніка, яка може використовуватися тривалий час на досить великих площах, в тому числі там, де немає доступу до електромережі. Так, ранцева повітродуйка обладнана бензиновим мотором. Повітродуйка являє собою «рюкзак» з двигуном та парубком, завдяки чому Ви можете запросто пересуватися по ділянці, економлячи сили та час.

купити повітродувку

Колісна повітродуйка — це потужне обладнання, яке дозволить Вам запросто прибрати листя з величезної території, тому часто така техніка використовується в комерційних цілях. Колісний садовий пилосос забезпечений широкими насадками, які дають можливість за прохід зібрати листя з смуги, ширина якої від 400 до 800 мм. Колісна повітродуйка, як правило, обладнана сміттєзбірником великої місткості (до 100 л) та потужною ріжучою системою. Так, ножі можуть запросто розрізати та подрібнити гілки, діаметри яких доходять до 50 мм, пластик, алюмінієві банки і так далі. Також колісна садова повітродуйка забезпечена довгим гофрованим шлангом, завдяки якому можна з легкістю прибирати в місцях з утрудненим доступом. Колеса в техніки поворотні (для більшої маневреності), є і самохідні моделі.

купити повітродувку

Повітродуйка: параметри

Вибирати повітродуйку рекомендується, виходячи з 2 параметрів — обсягу переміщуваного повітря та швидкості повітряного потоку.

Продуктивність — це об'єм повітря, який здатна перемісити повітродуйка за певний час, вимірюється в м3/год. Кожна повітродувка забезпечена турбіною, що переміщує повітря деякого об'єму з деякою швидкістю. Співвідношення між даними показниками дозволяє визначити, для яких цілей Ви зможете використовувати обладнання. Від продуктивності безпосередньо залежить кількість сміття, що забирається.

Більшість моделей мають продуктивність від 10 до 15 м3/хв, менш продуктивна техніка відмінно підходить для невеликих дач.

купити повітродувку

Швидкість обдуву вимірюється в м/с або км/год та дає уявлення про корисність пристрою в якості повітродувки. Так, приблизно 1/5 всіх моделей забезпечує обдув зі швидкістю до 70 м/с (до 250 км/год), 2/5 — від 80 м/с (від 290 км/год). Варто відзначити, що моделей з такими швидкостями обдуву цілком достатньо для пересування, наприклад, каменів розмірами в половину цегли, гілок і так далі.

Опосередковано продуктивність може оцінюватися потужністю мотора. Однак не можна точно стверджувати, що, наприклад, повітродуйка потужністю 1.5 кВт гірше виконає роботу, ніж повітродуйка на 2 кВт.

Безкоштовна доставка

Повітродувка Makita M4000 (530 Вт)

Артикул: M4000
Код: 114481

1 713 грн.

В наявності
Показано з 1 по 16 з 31 (всього 2 сторінок)