Подрібнювачі гілок

Подрібнювачі гілок

Подрібнювач гілок: як вибрати

Коли Ви більше не хочете кожен раз після обрізки дерев та кущів в саду вивозити або спалювати гілки, Вам неодмінно потрібно купити подрібнювач гілок.

Читати далi
-23%
Безкоштовна доставка

9 599 грн.7 399 грн.

В наявності
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)

Подрібнювач гілок, він же садовий подрібнювач, щепоріз, гілкоподрібнювач, шредер, чіппер — це обладнання, яке якраз призначене для переробки гілок, листя та трави в мульчу. Мульчу, як і гілки, можна просто спалити, але можна використовувати як натуральне добриво, для засипки ям, відсипання доріжок, створення декорацій ландшафтного дизайну або для розпалювання твердопаливних котлів.

Але як вибрати садовий подрібнювач серед великої різноманітності моделей. Про це далі.

подрібнювач гілок купити

Садовий подрібнювач: конструкція та переваги

Як правило, побутовий щепоріз створений на базі механізму з вертикальною компоновкою: подрібнюючим вузлом та прийомним бункером. Мульча може виходити як в закритий бункер, так і просто знизу пристрою, куди можна підставити необхідну Вам ємність, підвісити мішок.

подрібнювач гілок купити

Гілкоподрібнювач має ряд переваг:

  • щепоріз компактний, що дає Вам можливість користуватися обладнанням в будь-якій частині городу, саду, присадибної ділянки;
  • гілкоподрібнювач видає на виході мульчу, яка використовується як добриво (швидке гниє);
  • садовий подрібнювач економно споживає електроенергію при високій продуктивності.

Вибрати садовий подрібнювач гілок дуже просто, якщо визначитися з необхідними Вам типом ножової системи, мотором та потужністю.

подрібнювач гілок купити

Щепоріз: ножова система

Будь-який подрібнювач гілок має основний вузол — ножову систему, яка і потрібна для подрібнення гілок. Ножова система буває двох типів — дискова та фрезерна.

Садовий подрібнювач з дисковою системою — це техніка, яка обладнана 1 або декількома дисками зі сталевими ножами. Такий щепоріз відмінно підійде для переробки дрібних гілок та трави, але його не рекомендується використовувати для переробки сухих гілок та великих пагонів (можна швидко затупити ножі). Такий гілкоподрібнювач також відрізняється доступною ціною.

подрібнювач гілок купити

Подрібнювач гілок з фрезерною системою — це обладнання, яке дозволить Вам швидко переробити навіть дуже товсті гілки, автоматично втягуючи їх в дробарку-шестерню. Такий садовий подрібнювач також може бути обладнаний системою зворотного ходу ножів та / або системою зміни фракції на виході (шматочки, тріска, тирса). Але такий щепоріз не підходить для переробки дрібних гілок та трави.

Так, гілкоподрібнювач з певною ножовий системою підбирається виключно під Ваші потреби.

подрібнювач гілок купити

Гілкоподрібнювач: мотор та потужність

Крім ножової системи, вибираючи щепоріз рекомендуємо звернути увагу на тип встановленого мотора та його потужність.

Гілкоподрібнювач може мати бензиновий або електричний мотор.

Електричний садовий подрібнювач відрізняється простотою обслуговування та під час роботи виробляє менше шуму, ніж бензиновий подрібнювач гілок. Але таке обладнання не має високої потужності. Для більш комфортного використання техніки рекомендуємо купити подовжувач.

подрібнювач гілок купити

Бензиновий щепоріз може бути двотактним або чотиритактним, не залежить від електромережі. Такий гілкоподрібнювач може запросто використовуватися в будь-якому місці та дозволить переробити практично будь-які органічні відходи. Але даний садовий подрібнювач виробляє вихлопи та досить сильно шумить під час роботи.

подрібнювач гілок купити

Гілкоподрібнювач, в залежності від моделі, має різну потужність. Малопотужний щепоріз — це обладнання до 1.6 кВт, середній за потужністю гілкоподрібнювач — до 2.5 кВт, професійний щепоріз — від 3.8 кВт.

Малопотужний подрібнювач гілок потрібен для переробки бадилля та невеликих пагонів, як правило, обладнаний дисковою ножовий системою, середній за потужністю садовий подрібнювач здатний переробити гілки діаметром 35 мм та обладнаний спеціальною воронкою для мульчі, професійний гілкоподрібнювач може подрібнювати та пресувати різне сміття і органіку.

купити щепоріз

Так, для невеликої садового ділянки або дачі відмінно підійде малопотужний гілкоподрібнювач з електромотором, який дозволить Вам переробити тонкі гілки, стебла, лозу — діаметром до 40 мм.

Для фермерського господарства, великого саду рекомендуємо купити садовий подрібнювач потужністю від 6 до 8 кВт, який дозволить переробити гілки з діаметрами до 70 мм. Також такий щепоріз забезпечує швидку переробку великих обсягів органічних відходів. Такими параметрами володіє садовий подрібнювач з бензиновим мотором.

купити щепоріз

Подрібнювач гілок: на що ще звернути увагу

Якщо Вам потрібн простий в роботі гілкоподрібнювач, купуйте модель з похилою конусною воронкою, ще краще, коли в комплект входить штовхач. Штовхач підвищить як безпеку, так і ефективність використання обладнання.

Подрібнювач гілок обов'язково повинен бути обладнаний системами безпеки. Так, система зупинки обертання валу двигуна при відкритті кожуха або роз’єднувач напруги застрахують Вас від нещасних випадків при використанні техніки.

купити щепоріз

Добре, коли подрібнювач гілок має систему регулювання швидкості переробки, завдяки якій Ви зможете контролювати розмір фракції одержуваної мульчі.

Що стосується об’єму приймального бункера, для середньої за розмірами ділянки рекомендується купити садовий подрібнювач з травосбірником від 40 до 50 л.

купити щепоріз

Вибираючи гілкоподрібнювач, зверніть увагу на матеріал корпусу. Так, корпус з металів та міцних пластиків послужить Вам довше.

Добре, коли подрібнювач гілок має систему налаштування висоти корпусу.

Функція «реверс» дозволить більш комфортно використовувати щепоріз.

купити щепоріз

Пристрій плавного пуску додатково убезпечить Вас та подрібнювач гілок під час роботи.

Вибираючи щепоріз, не зайвим буде дізнатися про комплекті поставки. Є моделі, в комплекті з якими Ви також отримаєте запасні частини, які можуть швидше за всіх виходити з ладу, наприклад, вісь, колеса, утримувач і так далі. Також подрібнювач гілок може бути укомплектований ручними інструментами та різними захисними пристосуваннями.