Підмітальні машини

Підмітальні машини

Підмітальна машина: як вибрати

Машина для прибирання сміття (підмітальна машина, прибиральна машина) — це обладнання, яке використовується, як зрозуміло з назви, для прибирання — підмітання великих територій.

Читати далi
Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)

Прибиральна машина є колісним пристроєм, який оснащений щіткою (щітками), що обертається. Щітки встановлюються знизу і / або спереду з боків обладнання. Обертаючись, щітки підмітають сміття. Машина для прибирання може бути обладнана щітками з жорсткого міцного нейлону, натуральних матеріалів або дроту та дозволяє запросто мести листя, щойно випавший сніг, пісок, пил та різне сміття з будь-яких поверхонь.

підмітальна машина купити

Машина для прибирання: використання та конструкція

Підмітальна машина використовується для прибирання:

  • закритих приміщень різного призначення: складів, цехів, виробничих приміщень, майстерень і так далі;
  • огороджених ділянок: парковок, стоянок, різних майданчиків;
  • площ близько установ та підприємств: шкіл, готелів, супермаркетів, офісів і так далі;
  • тротуарів, вулиць, автомобільних доріг;
  • територій біля приватних та звичайних будинків.

Прибиральна машина може мати конструкцію, яка ускладнена різними пристосуваннями, наприклад, другою обертовою щіткою, завдяки якій підмітання виконується ще більш ретельно.

підмітальна машина купити

Прибиральна машина: типи

Підмітальна машина підбирається з урахуванням завдань, які Ви хочете вирішити. Так, необхідно враховувати площу приміщення або ділянки, частоту прибирання, тип сміття та ступінь забруднення. Від цього залежить потужність та вид обладнання. Машина для прибирання може бути механічною, акумуляторною, бензиновою або дизельною.

підмітальна машина купити

Механічна підмітальна машина

Механічна прибиральна машина повністю ручна. Для роботи обладнання слід штовхати перед собою. Під час переміщення щітка обертається. Механічна машина для прибирання ідеально підходить для використання на дачі або біля будинку, є недорогою і економною, адже для її роботи не потрібно паливо або електроенергія.

Механічна підмітальна машина компактна та легка, дуже зручна в зберіганні та транспортуванні.

Механічна машина для прибирання чудово впорається з не надто забрудненою територією невеликої площі.

підмітальна машина купити

Акумуляторна машина для прибирання

Акумуляторна прибиральна машина оснащена електромотором, є автономною, адже працює не від мережі, а від вбудованої АКБ. Як правило, це обладнання також слід пересувати самому, оскільки воно не має колісного приводу. Щіткова насадка ж обертається автоматично завдяки акумулятору, тому акумуляторна підмітальна машина більш продуктивна, ніж ручна. Сміття акумуляторна машина для прибирання збирає в пластиковий контейнер, який запросто знімається та спустошується.

Акумуляторна підмітальна машина має одну незаперечну перевагу — її можна використовувати в закритих та навіть невентильованих приміщеннях, вона працює акуратно та швидко.

Акумуляторна прибиральна машина коштує чимало, але є моделі, в комплекті яких немає АКБ — вони коштують менше, але виникає необхідність придбання акумулятора.

підмітальна машина купити

Бензинова прибиральна машина

Бензинова підмітальна машина високопродуктивна та швидкісна, може легко чистити великі площі на відкритому повітрі, палива в баку достатньо на 4-5 год роботи.

Бензинова машина для прибирання функціональна та потужна, запускається ручним стартером (канатом) або електростартером (ключем).

підмітальна машина купити

Дизельна підмітальна машина

Дизельна підмітальна машина відрізняться від бензинової ще більшою продуктивністю, більш високою надійністю, але, в той же час, ремонт такого обладнання обходиться дорожче.

Дизельна машина для прибирання запросто заводиться при сильно негативних температурах навколишнього повітря. Також дизельна прибиральна машина має сидіння для водія, завдяки якому прибирання перетворюється в задоволення.

підмітальна машина купити

Машина для прибирання: тип сміття

Для ретельного прибирання різних за площею ділянок слід розуміти структуру забруднень. Так, забруднення бувають:

  • рослинними (гілки, трава, листя) — використовується будь-яка підмітальна машина, все залежить від площі ділянки;
  • будівельними (пил, шматки засохлого розчину, пісок) — застосовується бензинова або дизельна прибиральна машина з дротяно. жорсткою щетиною;
  • побутовими (порожні ємності, папір, пил) — використовується механічна або акумуляторна машина для прибирання, якщо прибирається тільки пил усередині приміщень, слід використовувати щітки з густим м'яким ворсом, для килимів — килимові щітки;
  • сніг — застосовується бензинова або дизельна прибиральна машина, до якої можна приєднати відвал, очищаючи тим самим сніговий покрив досить великої висоти, щойно випавший сніг метуть жорсткою щіткою.

купити підмітальну машину для вулиці

Прибиральна машина: робота на вулиці або в приміщенні

Вибираючи клінінгове обладнання, слід визначити, де буде використовуватися останнє — всередині або зовні приміщень.

Підмітальна машина для вулиці — бензинове або дизельне обладнання. На невеликих ділянках може використовуватися ручна машина для прибирання, на середніх — акумуляторна прибиральна машина. Краще вибирати щітки з жорсткою товстою щетиною, для очищення бетону — з дротяною щетиною, для плитки — з ворсом помягче.

Для прибирання всередині приміщення використовується ручна або акумуляторна підмітальна машина, яка обладнана м'якими насадками з натуральним ворсом.

Існують універсальні моделі, які можна застосовувати в будь-якій обстановці, просто міняючи оснастку.

купити підмітальну машину для вулиці

Підмітальна машина: продуктивність

Продуктивність (швидкість очищення від сміття) є найважливішим параметром, який визначається рядом характеристик: шириною обробки, додатковими можливостями, рекомендованою виробником площею обробки, потужністю, принципом роботи.

Ширина обробки визначається шириною оснастки — чим оснастка ширша, тим вища швидкість прибирання, адже за 1 прохід Ви захопите ширшу «смугу». Але це не завжди зручно, наприклад, якщо на ділянці є перешкоди або ділянка має складну форму. На таких ділянках краще використовувати невеликі щітки.

купити підмітальну машину для вулиці

Серед додаткових можливостей, які може мати машина для прибирання, регулювання швидкості обертання щіток, регулювання висоти щіток. Все це сприяє підвищенню якості та швидкості прибирання.

Рекомендована площа, яку може обробити прибиральна машина, вказується виробником. Тут все просто — для великих площ підходить потужна техніка з широкими щітками, для невеликих — компактне малопотужне обладнання з вузькими насадками.

купити підмітальну машину для вулиці

Потужність обладнання дуже важлива. Так, машина для прибирання з бензиновим або дизельним мотором потужністю від 4 до 5 к.с. ідеально підходить для прибирання середніх за площею територій. Для грунтовного прибирання же великих площ підійде прибиральна машина потужністю від 5.5 до 29 к.с. (все залежить від того, наскільки велика площа).

Принцип роботи — це метод роботи пристрою, який, як правило, традиційний — щітка мете бруд та відходи, подаючи їх у контейнер. Є 3 методи підмітання: замітання — пряма подача сміття в контейнер (підходить для важкого великого сміття), перекидання — сміття перекидається над щіткою в контейнер (підходить для прибирання дрібного сміття), всмоктування — вакуумна система завдяки повітряному потоку засмоктує навіть найдрібніший пил, який потім потрапляє в контейнер.

купити підмітальну машину для вулиці

Машина для прибирання: колісний привід

Прибиральна машина може бути несамохідною або самохідною.

Несамохідне обладнання необхідно злегка штовхати перед собою під час використання, самохідне їде саме.

Привід на колеса, як правило, мають бензинові та дизельні моделі, працювати з якими куди комфортніше. Та й швидкість прибирання набагато вища, ніж в разі використання несамохідної техніки.

Самохідна підмітальна машина, в залежності від моделі, може перетворити Вас в водія. Таке обладнання має систему рульового керування та сидіння для оператора. Дана техніка високопродуктивна, має великий сміттєзбірник. Керування таким агрегатом — саме задоволення.

купити підмітальну машину для вулиці

Прибиральна машина: об’єм контейнера

Машина для прибирання також підбирається і по місткості контейнера для відходів — сміттєзбірника.

Завдяки ємному сміттєзбірнику Ви зможете прибирати тривалий час, не відволікаючись на його очищення. Так, підвищується продуктивність роботи.

Бак меншої ємності потрібно часто очищувати. Такі компактні баки встановлюються на несамохідне та механічне обладнання, завдяки чому навантаження на Ваші руки істотно зменшується.

купити підмітальну машину для вулиці

Підмітальна машина: зверніть увагу

Клінінгова техніка може мати можливість встановлення додаткового навісного обладнання.

Наприклад, бензинові та дизельні моделі дозволять Вам замінювати щітки на будь-які відповідні для техніки цього типу насадки.

Завдяки фарам Ви зможете виконувати прибирання в темний час доби.

Гідравлічне розвантаження піднімає контейнер для сміття, перевертає та витрушує його. Це дозволить практично автоматизувати очищення сміттєзбірника.