Пароочисники

Пароочисники

Пароочисник: як вибрати

Пароочисник (пароочисник для дому, ручний пароочисник) — це обладнання, яке дозволить Вам швидко та легко очистити потужним струменем пару поверхні різних об'єктів.

Читати далi

Пароочисник SC 1 EasyFix, Karcher

Артикул: 1.516-330.0
Код: 118016

3 298 грн.

Очікується

Пароочисник SC 1 Premium, Karcher

Артикул: 1.516-360.0
Код: 111287

2 899 грн.

Очікується

Пароочисник SC 1 Premium, Karcher

Артикул: 1.516-300.0
Код: 118015

2 699 грн.

Очікується
Показано з 1 по 18 з 18 (всього 1 сторінок)

Пароочисники - Поширені запитання

👓 Професійний пароочисник розрахований на постійну експлуатацію, виконання значних обсягів робіт, прибирання великих площ. У професійних моделях досягається більш високий тиск пари, що підвищує ефективність чищення.

👓 Залежить від площі квартири, обсягів робіт. Пароочисника, розрахованого на прибирання площ до 75 кв.м, вистачить для більшості квартир, а в невелику однокімнатну квартиру можна купити пароочисник продуктивністю 20 кв.м.

👓 Ні, в технічних характеристиках вказується тиск всередині бака (парового котла) пароочисника. На виході тиск менше, він залежить від довжини шланга, форми сопла.

👓 Професійна техніка значно дорожче побутової, в межах одного класу ціна пароочисника залежить від потужності, продуктивності (площі обробки).

Також пароочисник для дому дає можливість швидко позбутися від мікробів та бактерій, клопів.

Але як вибрати та купити пароочисник? Про це далі.

пароочисник купити

Пароочисник для дому: типи та особливості

Ручний пароочисник дозволяє очищати та дезінфікувати найрізноманітніші поверхні. Конструктивно пристрій складається з бака, в якому нагрівається вода та створюється пар, та шлангу, який спочатку або в кінці обладнаний клапаном.

Варто відзначити, що пароочисник для дому працює без використання миючих засобів, тому є чудовим рішенням для алергіків, популярний в сім'ях з маленькими дітьми.

Що стосується роботи, то бруд розчиняється під впливом пара. Потім його просто збирають ганчіркою або змивають простою водою.

пароочисник купити

Ручний пароочисник запросто та оперативно відмиє:

 • різні настінні та підлогові покриття, серед яких кахель, плитка, камінь, лінолеум, ламінат, паркет і так далі;
 • витяжку, унітаз, умивальник, ванну, душову кабіну;
 • духовку, плиту, мікрохвильову піч, холодильник та інші побутові прилади, в тому числі з нержавіючої сталі;
 • різні ручки;
 • вікна, килими, дзеркала, жалюзі, штори;
 • різноманітні меблі;
 • хромовані та емальовані поверхні;
 • покривала, постільну білизну, взуття;
 • іграшки, в тому числі і м'які;
 • освітлювальні прилади;
 • радіатори;
 • різні транспортні засоби, серед яких машини, мотоцикли, скутери, велосипеди, самокати і так далі.

пароочисник купити

Ручний пароочисник запросто впорається як з жиром, так і з старим брудом, грибками та цвіллю, накипом. Пароочисник для дому дозволить виконувати прибирання навіть в практично будь-яких місцях з утрудненим доступом.

Варто зазначити, що обробка парою швидко нейтралізує всі запахи, що важливо для тих, хто має домашніх тварин.

Додатково ручний пароочисник в процесі роботи зволожує та очищає повітря в приміщенні.

пароочисник купити

Серед особливостей роботи обладнання:

 • пар не чистить поверхню, а істотно полегшує видалення з неї бруду — після обробки парою слід очистити поверхню ганчіркою, серветкою або змити бруд струменів води;
 • деякі дуже потужні моделі не використовуються для чищення ламінату та паркету — пар може пошкодити покриття;
 • устаткування не застосовують для очищення силіконових стиків — вони деформуються від високих температур пару;
 • прибирання нагару та накипу в духовці, нальоту на сантехнічних пристроях та обладнанні займає більше часу, ніж прибирання інших об'єктів.

пароочисник купити

Пароочисник для дому має різновид — парова швабра, яка потрібна для догляду за плоскими рівними поверхнями, підлогами та плитами. Зовні парова швабра схожа на вертикальний пилосос. Так, парова швабра має вузький корпус, висота якого близько 1 м, на корпусі знаходиться бак для води, знизу щітка та насадки. Працює парова швабра дуже просто: вода нагрівається та створюється пар, який потім подається до насадки.

Серед недоліків, які має парова швабра:

 • після прибирання можуть залишатися розводи, адже конструкцією не передбачено всмоктування рідини;
 • не може відмити сильні забруднення та стійкі плями.

пароочисник купити

Ручний пароочисник: конструкція

За конструкцією пароочисник для дому може бути переносним (ручним, компактним) або підлоговим.

Переносний пароочисник компактний та дуже легкий, має довгий носик, через який подається пар. Резервуар для води, як правило, має об’єм до 1 л. Під час використання ручний пароочисник тримають в руках.

Підлоговий пароочисник для дому важчий та потужніший ручного, тому під час роботи Ви тримаєте лише шланг та насадку пристрою. Зовні підлоговий пароочисник для дому схожий на пилосос, але в конструкції немає мішка, зате є бак з водою та нагрівач. Дане обладнання дозволяє швидко та якісно очистити навіть найстаріші плями та сильні забруднення.

пароочисник ціна

Пароочисник для дому: потужність

Потужність вкаже Вам, наскільки швидко нагріється та почне випаровуватися вода. Потужність безпосередньо пов'язана з ємністю бака для води: чим більша потужність, тим більш ємний бак та, відповідно, вага пристрою.

Переносний пароочисник та парова швабра, мають потужність не більше 1450 Вт, чого цілком вистачає для проведення дезінфекції поверхні та очищення від не надто сильних забруднень.

Для розгладження складок на одязі, очищення взуття і поверхонь від сильних забруднень та дезінфекції Вам слід використовувати пароочисник для дому потужністю від 1500 до 1950 Вт.

Високопродуктивний пароочисник для дому має потужність 2000 Вт та більше. Таке обладнання запросто впорається з дезінфекцією та очищенням підлогових покриттів, меблів, різних стиків, очистить наліт і так далі.

пароочисник ціна

Ручний пароочисник: ємність бака для води

Переносний пароочисник для дому має бак для води ємністю до 0.5 л, чого цілком достатньо для безперервного використання обладнання до 15 хвилин. Потім ручний пароочисник слід заново наповнити водою.

Бак ємністю до 1 л найчастіше встановлюється на парові швабри і підлогові моделі. Води вистачить для безперервної роботи протягом до 30 хвилин.

Також підлоговий пароочисник для дому може мати бак для води ємністю від 1 до 2 л, чого цілком достатньо для проведення генерального прибирання в не дуже великій квартирі.

Для великих приміщень та офісів можна купити пароочисник з баком на 2 л та більше.

пароочисник ціна

Пароочисник для дому: функції

Ручний пароочисник вибирається з урахуванням всіх тих завдань, які він буде вирішувати.

Так, для очищення килимів та схожих за типом покриттів рекомендується купити пароочисник для дому з функцією очищення килимів. Під час роботи пар розм'якшує бруд та дезінфікує простір між ворсинками, що дозволяє далі запросто прибрати бруд пилососом.

Для очищення матраців, м'яких меблів, салонів машин також є ручний пароочисник зі спеціальним функціоналом. Ручний пароочисник після роботи залишає свіжі та чисті поверхні.

Для роботи з гладкими поверхнями типу плитки, паркету, ламінату, лінолеуму і так далі в комплекті є насадка-щітка, яка при роботі не дряпає поверхню.

Насадка для миття вікон, дзеркал, вітражів і так далі під час роботи збирає краплі рідини з поверхонь. Так, на скляних поверхнях не буде розводів.

пароочисник ціна

Чистка простору за радіатором виконується з використанням конусоподібних насадок та насадок для точкової очищення. Насадки мають тонкі носики, які запросто дістають в практично всі місця з утрудненим доступом.

Ручний пароочисник може мати в комплекті насадку для обробки рослин. Насадка потрібна для очищення поверхні рослин від пилу, бруду, шкідників. Під час застосування даної насадки слід відводити носик пристрою на відстань від 200 до 300 мм від рослини, щоб не пошкодити рослину паром.

Насадка-щітка для розгладження тканини дозволить швидко продезінфікувати та розгладити складки одягу, штор і так далі. До того ж Ви точно не обпечетесь та не пропалите тканину, що трапляється при використанні простої праски.

Функція розбризкування гарячої води дасть Вам можливість більш ефективно видалити з поверхні засохлий старий бруд та плями.

пароочисник ціна

Ручний пароочисник: оснащення

Ручний пароочисник може мати такі системи та додаткові можливості:

 • запобіжний клапан — для регулювання подачі пари;
 • автовимкнення при недостатній кількості води — ручний пароочисник не вийде з ладу через те, що в баку закінчилася вода;
 • захист від перегріву — захищає обладнання від перегріву;
 • система захисту від дітей — ручний пароочисник блокується (перестають працювати елементи керування);
 • захист від накипу — спростить догляд за обладнанням та подовжує період його безвідмовної роботи;
 • окремий резервуар для миючого засобу — такий пароочисник для дому дасть Вам можливість користуватися при очищенні миючими засобами;
 • знімна ємність для води — забезпечує більш зручне використання пристрою;
 • індикатор готовності пара — сповіщення власника про готовність обладнання до роботи.