Садова техніка

Садова техніка

Садова техніка: як вибрати

Садова техніка — це різне обладнання, пристосування та витратні матеріали, які дозволять Вам завжди тримати свою присадибну ділянку, газон, город, сад та інші території в належному вигляді.

купити садову техніку

Садова техніка представлена у великому асортименті:

Наш магазин садової техніки надає Вам величезний вибір різного садового обладнання за цілком демократичними цінами!

купити садову техніку

Садова техніка: газонокосарка

Садове обладнання, яке необхідно для комплексного догляду за різними газонами, присадибними ділянками і так далі — це газонокосарка.

На ваш вибір:

 • газонокосарка електрична — для середніх та невеликих ділянок;
 • акумуляторна газонокосарка — для невеликої площі;
 • газонокосарка бензинова — для великих газонів;
 • газонокосарка-мінітрактор — для догляду за дуже великими територіями;
 • газонокосарка-робот — унікальне у своєму роді обладнання.

купити садову техніку

Садова техніка: аератор

Садове обладнання, яке потрібно для комплексного догляду за грунтом на Вашому газоні, в саду, на присадибній ділянці і так далі — це аератор.

Аератор дозволить швидко прибрати з землі мох, лишайник, опале листя та різну органіку, завдяки чому буде відновлено нормальне проникнення поживних речовин та води в корені трави і всіх наявних у Вас на газоні рослин. Так, Ваш газон постійно буде красивим та здоровим.

Скарифікатор — це садове обладнання, яке представляє собою грабельний аератор для прибирання різного сміття.

Вертикуттер — це садове обладнання, яке замість грабель має особливі ножі та робить в коренях і грунті прорізи, завдяки яким зростання та розвиток рослинності істотно прискорюються.

купити садову техніку

Садова техніка: мотокоса

Садове обладнання, яке застосовується для зрізу самої різної рослинності — це мотокоса. Мотокоса — це невелике, зручне в роботі мобільне садове обладнання, що використовується для періодичних та частих робіт на місцевості з будь-яким рельєфом.

Тример бензиновий дасть Вам можливість позбутись зарослів, високої густої трави, чагарників, бур'янів та навіть молодих дерев.

Садова техніка: електрокоса та тример електричний

Садове обладнання, яке використовується для видалення з ділянки сухостою, рослин з м'яким стеблом, не дуже густої трави — це електрокоса.

Напевно Ви помітили, що у різних виробників дане обладнання може називатися по-різному — електротример та тример електричний, коса електрична та електрокоса.

Тример електричний (тример для трави, електротример та акумуляторний тример) являє собою садове обладнання, яке в роботі використовує тільки ліску, мотор в ньому знаходиться знизу штанги.

Електрокоса (коса електрична) являє собою садове обладнання, яке в роботі використовує якліску, так і ніж, мотор знаходиться зверху штанги.

купити садову техніку

Садова техніка: ланцюгова пила

Садове обладнання, необхідне для обробки деревини — це ланцюгова пила. Мотопила відрізняється дуже широкою сферою використання: від розпилу дерева до фігурної вирізки.

Ланцюгова пила — бензопила (мотопила), акумуляторна ланцюгова пила або електропила ланцюгова — це можливість оперативно заготовити на зиму дрова, вчасно закінчити будівельні роботи і так далі.

купити садову техніку

Садова техніка: дровокол

Дровокол використовується для колки великої кількості дров за короткий період часу.

Колун для дров працює за простим принципом: на станині укладаються або встановлюються дерев'яні чурки, які розколюэ приведений в рух мотором ніж.

Сила удару, тип ножа, конструкція станини, вид двигуна та інші параметри визначають різноманітність пристроїв.

купити садову техніку

Садова техніка: кущоріз

Садове обладнання, що потрібне для стрижки кущів та низькорослих дерев, надання рослинам необхідних форм та підтримки їх красивого здорового зовнішнього вигляду — це кущоріз.

Кущоріз просто незамінний на ділянках з великими пишними кущами, в місцях, де кущі або живопліт — це основні декоративні елементи ділянки.

Кущоріз дозволить Вам швидко виконати значні обсяги робіт при мінімальній втомі.

купити садову техніку

Садова техніка: повітродувка

Садове обладнання, що застосовується для очищення присадибної ділянки, веранд, альтанок та будь-яких територій від опалого листя та різного сміття — це повітродувка і садовий пилосос.

Повітродувка необхідна тим з Вас, хто більше не бажає довго працювати мітлою та граблями, збирати сміття та листя в купи, спалювати їх або переносити в компостну яму. Так, садовий пилосос позбавить Вас від вищевказаних вельми неприємних процедур по наведенню чистоти і порядку на ділянці.

Пам'ятайте, повітродувки застосовується в господарстві не тільки восени, а й цілий рік.

купити садову техніку

Переваги, яким володіє садовий пилосос:

 • спрощує прибирання опалого листя на будь-яких площах;
 • забезпечує безпечне прибирання листя з площ, на яких ростуть рослини з чутливим корінням (виконуючи прибирання граблями Ви можете пошкодити коріння);
 • спрощує прибирання різного будівельного сміття;
 • дозволяє якісно вичистити зливостоки;
 • дає Вам можливість виконати прибирання сухого свіжого снігу.

купити садову техніку

Садова техніка: подрібнювач гілок

Садове обладнання, що використовується для переробки гілок та різного садового сміття — це подрібнювач гілок.

Подрібнювач гілок (щепоріз, садовий подрібнювач, шредер, гілкоподрібнювач, чіппер) дозволить Вам оперативно переробити гілки, траву, листя в мульчу. Далі вирішувати Вам: спалювати мульчу або застосувати її в якості відмінного добрива, засипати нею ями, підсипати доріжки, створити елементи ландшафтного дизайну або розтопити твердопаливний котел.

купити садову техніку

Садова техніка: мийка високого тиску

Садове обладнання, яке необхідне для миття двору приватного будинку, будь-яких будівель та конструкцій, транспорту і так далі — це мийка високого тиску.

Мийка автомобільна (мінімийка) дозволить Вам навіть виконати ряд садових робіт та очищення килимів. Коли Ви є власником як мінімум нерухомості або транспортного засобу, радимо купити мінімийку, яка дозволить економити час та кошти (не доведеться їздити на автомийку, можна швидко вимити ділянку).

купити садову техніку

Садова техніка: водяний насос

Садове обладнання, яке потрібно для створення в житлових та виробничих приміщеннях системи постійного водопостачання, відкачування води — це водяний насос (насос для води).

Залежно від типу, насос для води входить в одну з декількох груп:

 • погружний насос встановлюється безпосередньо в воді, до таких насосів відносять дренажний насос, свердловинний насос, колодязний насос, дренажний насос і так далі;
 • насос поверхневий встановлюється тільки над поверхнею води, до таких насосів відносять циркуляційний насос, напірний насос, садовий насос, дачний насос, насосну станцію.
 • купити садову техніку

Садова техніка: мотопомпа

Садове обладнання, яке застосовується для поливу саду та городу, подаючи воду з річок, ставків та ємностей — це мотопомпа.

Мотопомпа відрізняється від простого насоса тим, що може працювати від одного з декількох джерел живлення. У той час, як насос неодмінно підключається до електромережі, мотопомпа є автономним обладнанням за рахунок застосування газового, дизельного або бензинового мотора. Також варто відзначити, що мотопомпа володіє значно більшою продуктивністю, ніж насос.

купити садову техніку

Додатково мотопомпа допоможе замінити воду в басейні, відкачати вміст вигрібних ям, затоплених приміщень, підвалів і так далі. Також мотопомпа часто використовується:

 • в сільському господарстві — для зрошування грунту, перекачування кислот, пестицидів, рідкої хімії та інших речовин;
 • на будівництві — для викачування води з траншей та котлованів;
 • в ЖКГ — для відкачування води з затоплених ділянок та приміщень різного призначення;
 • працівниками аварійних та рятувальних служб — для швидкого гасіння загорянь та пожеж, усунення наслідків повеней;
 • в ландшафтному дизайні — для створення штучних водойм та ставків.

купити садову техніку

Садова техніка: снігоприбирач

Садове обладнання, яке використовується для прибирання снігу на Вашій присадибній ділянці — це снігоприбирач.

Купити снігоприбирач рекомендується всім, хто більше не хоче прибирати сніг за допомогою ручного господарського інструменту.

Залежно від моделі, снігоочисник відноситься до одного з трьох класів:

 • одноступеневий снігоприбирач;
 • двоступеневий снігоприбирач;
 • триступеневий снігоприбирач.

На снігоочиснику може стояти бензиновий або електричний мотор.

купити садову техніку

Садова техніка: культиватор

Садове обладнання, необхідне для розпушування та орання землі, підгортання, нарізки борозн, боронування і так далі — це культиватор (грунтофреза, мотокультиватор). Мотокультиватор — це неймовірно популярна техніка, яка, до того ж, дуже проста у використанні.

За потужністю та вагою грунтофреза буває:

 • легкою;
 • середньою;
 • важкою.

купити садову техніку

Садова техніка: тачка садові й тачка будівельна

Садове обладнання, потрібне для швидкого вивезення будівельного та побутового сміття, транспортування на порівняно невеликі відстані господарських вантажів — це садова тачка (тачка будівельна).

Тачки поділяються на кілька типів:

 • тачка садова має полегшену конструкцію та, відповідно, порівняно невелику вантажопідйомність, відрізняється доступною ціною;
 • тачка будівельна має високу вантажопідйомність, вельми велику вагу та, відповідно, коштує більше.

купити садову техніку

Садова техніка: садовий інвентар

Садове обладнання, що застосовується на присадибній ділянці, в саду, теплиці, на городі, поблизу приватного будинку, в оранжереї, на дачі і так далі — це ручний садовий інструмент (ручний інструмент, садовий інвентар).

Садовий інвентар — це велика сім'я товарів різного призначення:

 • вила;
 • лопата;
 • секатор;
 • сапа;
 • кущоріз;
 • граблі;
 • ножиці;
 • розпушувач і так далі.

купити садовий інструмент

Садова техніка: витратні матеріали

Для догляду за різними ділянками та садами Вам необхідна різна садова техніка і ручний інструмент. Рано чи пізно, але садова техніка зажадає обслуговування. Так, Ви будете змушені змінювати оснастку та різні витратні матеріали.

Інтернет магазин Квітка дає Вам можливість вибрати різні витратні матеріали для садової техніки, завдяки яким електропила та бензопила, тример та мотокоса, кущоріз та газонокосарка будуть працювати довго та надійно. Також деякі витратні матеріали для садової техніки дозволять Вам розширити функціонал пристроїв.

купити садову техніку

Садова техніка: олива

Деяке садове обладнання вимагає для обслуговування, під час роботи та зберігання особливих матеріалів, одним з яких є машинна олива (моторна олива, олива для садової техніки). Машинна олива необхідна для роботи мотора, змащування компонентів пристроїв.

Моторна олива буває мінеральною, синтетичною або напівсинтетичною, для двотактних або чотиритактних моторів.

купити садову техніку

Держак до лопати

Артикул: G120/1.2.1
Код: 006034

35 грн.

В наявності
Показано з 1 по 16 з 1089 (всього 69 сторінок)