Пневмогайковерти

Пневмогайковерти

Пневмогайковерт: як вибрати

Сьогодні гайковерт пневматичний все частіше приходять на зміну мережному та акумуляторному аналогу.

Читати далi
Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)
Так, пневмогайковерт часто застосовується в машинобудуванні, складальних цехах підприємств, шиномонтажних майстернях, автосервісах та в домашніх умовах. Гайковерт пневматичний дозволить Вам запросто затягнути та послабити будь-які різьбові з'єднання, працювати з різними елементами кріплення.

купити пневмогайковерт

Гайковерт пневматичний: принцип роботи

Як же працює пневмогайковерт? Гайковерт пневматичний підключається до компресора. Потім Ви просто накладаєте насадку на голівку кріплення та натискаєте на спуск. При цьому стиснене компресором повітря подається по спеціальному шлангу всередину обладнання, обертаючи тим самим ротор. Останній, в свою чергу, передає обертальний рух шпинделю та кріплення починає вкручуватися або викручуватися з матеріалу основи.

купити пневмогайковерт

Завдяки функції реверсу Ви можете запросто міняти напрям, в якому повітря надходить на ротор, тим самим змінюючи напрямок обертання ротора. Так, пневмогайковерт дозволяє Вам зручно відкручувати гвинти та гайки. Цей процес займає всього декілька секунд, завдяки чому продуктивність роботи істотно підвищується.

Варто зазначити, що мережевий аналог значно більший, ніж гайковерт пневматичний. Також пневмогайковерт важить менше мережевого аналога. Додатково слід виділити абсолютну безпеку використання пневматики в умовах високої вологості, зосередженості горючих речовин, запиленості. Так, гайковерт пневматичний не іскрить, не здатний вразити Вас струмом, в ньому не виходить з ладу двигун внаслідок інтенсивної тривалої роботи.

купити пневмогайковерт

Пневмогайковерт: ударний та безударний

Гайковерт пневматичний, в залежності від типу, має різні внутрішні механізми, які по-різному впливають на кріплення.

Механізм, яким обладнаний пневмогайковерт ударний, виконує обертальну дію, яка супроводжується потужними імпульсами. Так, гайковерт пневматичний ударний інтенсивно впливає на головку елемента кріплення, що дозволить Вам запросто викрутити самі заіржавілі та окислені гайки. Пневмогайковерт ударний істотно підвищує продуктивність роботи, оскільки на відкручування кожного елемента кріплення йде до 5 с. Гайковерт пневматичний ударний часто використовується в автосервісі, ремонтному цеху, шиномонтажній майстерні, під час ремонту сільськогосподарської техніки.

купити пневмогайковерт

Найчастіше пневмогайковерт ударний застосовується для роботи з великими кріпленнями, а ось для більш дрібних робіт відмінно підійде гайковерт пневматичний безударний. Механізм такого обладнання виконує виключно обертальний рух, завдяки чому ризик зриву різьби кріплення зводиться до мінімуму. Пневмогайковерт безударний є чудовим варіантом для складального цеху, невеликої майстерні, використовується в побуті. Але пам'ятайте, що якщо Ви збираєтеся вкручувати елементи кріплення з великими діаметрами (наприклад, 24 мм), у такого обладнання може не вистачити сили затяжки та Вам доведеться дотягувати кріплення вручну.

купити пневмогайковерт

Гайковерт пневматичний для вантажного шиномонтажу

Для вантажного шиномонтажу відмінно підійде пневмогайковерт ударний, який може працювати з великими головками — квадрат 1" або 3/4" (для невеликих вантажівок).

Вибираючи такий гайковерт пневматичний ударний, рекомендується звернути увагу на його потужність. Так, оптимальним варіантом стане пневмогайковерт ударний з моментом обертання від 2400 Нм та більше.

Конструктивно слід підібрати гайковерт пневматичний ударний з довгою віссю, завдяки якому Ви зможете запросто обслуговувати здвоєні колеса, у яких гайки розташовані глибоко.

купити пневмогайковерт

Стандартні функції та системи, якими обладнаний пневмогайковерт ударний на 1" — це подвійний механізм удару («Twin Hammer»), регулювання швидкості, реверс, система зниження вібрації.

Також дуже важливою є вага. Так, якісний гайковерт пневматичний ударний на 1" може мати вагу від 6 до 7.5 кг, дуже потужні моделі важать більше 100 кг. Зменшення ваги забезпечує використання в конструкції алюмінієвих та магнієвих сплавів, композитних матеріалів високої міцності і так далі.

Споживання повітря також є важливим параметром, на який необхідно звернути увагу, вибираючи пневмогайковерт ударний. Так, хороше обладнання на 1" споживає повітря в кількості від 250 до 350 л/хв, дешеві ж моделі споживають від 560 до 1000 л/хв. Не складно підрахувати, яким компресором Вам доведеться обзавестися, щоб забезпечити роботу обладнання.

пневмогайковерт ціна

Пневмогайковерт для легкового шиномонтажу

Для обслуговування коліс легкових машин можна використовувати гайковерт пневматичний ударний з квадратом 1/2". Рекомендується купити пневмогайковерт ударний з моментом обертання валу від 700 Нм та більше.

пневмогайковерт ціна

Вибирайте обладнання з малим споживанням повітря. Так, якісний гайковерт пневматичний ударний 1/2" споживає повітря в кількості від 100 до 200 л/хв або менше.

Гайковерт пневматичний ударний 1/2" може важити від 1.5 до 3.7 кг.

Стандартні функції та системи, якими обладнаний пневмогайковерт ударний на 1/2" — це подвійний механізм удару («Twin Hammer»), регулювання швидкості, реверс, система зниження вібрації.

пневмогайковерт ціна

Гайковерт пневматичний для СТО

Сучасний автосервіс вже не може працювати без даного обладнання, яке неодмінно використовується під час ремонту двигуна, ходової та при проведенні різних кузовних роботах.

Пневмогайковерт для СТО повинен бути компактним, важити мало. Так, Ви можете купити гайковерт пневматичний безударний на 1/2" та на 3/8". У парі таке обладнання дозволить Вам швидко та якісно проводити ремонтні роботи самої різної складності.

пневмогайковерт ціна

Пневмотрещітка

Пневмотрещітка — це особливий гайковерт пневматичний, який часто використовують на заводах по збору машин, під час ремонту авто на СТО.

Варто відзначити, що пневмотрещітка є ергономічним та зручним в роботі обладнанням, яке дасть Вам можливість працювати в будь-яких місцях з утрудненим доступом.

пневмогайковерт ціна

Пневмотрещітка може мати приєднувальний квадрат під головки 1/4, 3/8 та 1/2". Момент обертання в такому обладнання — від 35 до 100 Нм. Важить пневмотрещітка до 1 кг.

Пам'ятайте, що технологічно пневмотрещітка є найбільш прогресивним індустріальним інструментом, який неодмінно стане в нагоді професіоналам.

пневмогайковерт ціна

Пневмогайковерт: ергономіка

Щоб комфортно використовувати гайковерт пневматичний протягом повної зміни, потрібно визначиться з формою корпусу даного обладнання. Як пневмогайковерт ударний, так і безударний можуть мати пістолетну або пряму форму корпусу.

Найбільш популярним є гайковерт пневматичний пістолетної форми. Такий пневмогайковерт відрізняється збалансованим центром ваги, обладнаний зручною ручкою з прогумованими протиковзкими накладками.

Але якщо гайковерт пневматичний буде використовуватися на конвеєрі або в місцях з утрудненим доступом, пістолетна ручка може Вам заважати, Ви можете швидше втомлюватися при тривалій роботі. У такому випадку рекомендується купити пневмогайковерт прямої форми. Також відмінно підійде пневмотрещітка. Таке обладнання має циліндричну конструкцію, забезпечено подовженим валом, завдяки яким Ви можете запросто використовувати техніку в важкодоступних місцях.

пневмогайковерт ціна

Гайковерт пневматичний: основи вибору

Перед тим, як вибрати та купити пневмогайковерт, необхідно визначити основні параметри моделі, яка буде підходить для виконання всіх поставлених Вами завдань.

Якість та надійність роботи будь-якого обладнання залежить від надійності збірки та використовуваних деталей. Виняткову важливість це набуває, коли мова заходить про безпеку людини. Так, багато випадків відмови машин пов'язані якраз з ослабленням різних кріпильних з'єднань внаслідок недостатнього затягування кріплень. Для виключення вірогідності такого браку, введений стандарт, за яким повинні затягуватися нарізні сполучення гвинтів, гайок, шпильок і так далі з діаметром від М3 до М24. Для будь-якого з типів з'єднань існують рекомендовані величини моменту затягування та його похибки. Відповідність даним параметрам можна перевірити за допомогою динамометричного ключа.

пневмогайковерт ціна

Пам'ятайте, що коли момент затяжки занадто малий, під час навантаження різьбове з'єднання неодмінно почне розхитуватися. Якщо ж момент затяжки занадто великий, при вкрученні Ви можете пошкодити різьбу кріплення. Ось чому дуже важливо вибрати пневматичний гайковерт з необхідною величиною моменту затягування, яка може бути від 30 до 3000 Нм. Наприклад, момент затягування гайок коліс машини становить 100 Нм, відповідно, для обслуговування машини потрібно купити пневмогайковерт з показником, який буде не меншим цієї величини.

купити пневматичний гайковерт

Вибираючи гайковерт пневматичний, зверніть увагу на швидкість обертання його валу на холостому ходу. Чим така швидкість більша, тим більшого діаметру кріплення здатний відкрутити пневмогайковерт. Показник цієї величини коливається в межах від 3000 до 8000 об/хв.

Додатково слід звернути увагу на діаметр шпинделя, яким обладнаний гайковерт пневматичний та від якого залежить те, з якими кріпленнями Ви зможете працювати. Наприклад, для робіт з кріпленнями, діаметр різьби яких до 25 мм підійде пневмогайковерт на 1/2", до 50 мм — 1".

купити пневматичний гайковерт

Пневмогайковерт: сумісність з компресором

Коли Ви вже визначили, який момент затяжки та швидкість обертання валу Вам необхідні від обладнання, слід визначитися з компресором.

купити пневматичний гайковерт

Так, гайковерт пневматичний залежить від компресора — джерела стисненого повітря. Для правильного вибору компресора Вам необхідно просто співставити його витрату / продуктивність стисненого повітря та робочий тиск з аналогічними показниками інструменту. Природно, що купований пневмогайковерт повинен мати рівні або менші, ніж у компресора значення величин цих параметрів, що і буде запорукою безперебійної роботи, високої її продуктивності та мінімізує ризик перевантаження пневматичної мережі.