Фарбопульти пневматичні

Фарбопульти пневматичні

Фарбопульт пневматичний: критерії вибору

Фарбопульт пневматичний  професійний прилад для механічного точного нанесення лакофарбувальних матеріалів без помітної текстури. В ньому резервуар з розхідним матеріалом розташовуються у верхньому або нижньому положенні.

фарбопульт пневматичний

Принцип роботи інструменту полягає в переміщенні фарбувального матеріалу з резервуара в сопло. Весь цей процес регулюється струменем повітря. Усередині фарбопульта потік повітря дробить краплі фарбувального матеріалу на дрібні частинки і розприскує їх назовні у вигляді факела.

Компресор  нагнітає повітр'я в фарбопульт пневматичний, в результаті чого фарба розпилюється на поверхню. Додатково окрім економії часу Ви отримуєте комфортне використання інструменту. До того ж продуктивність, яку має фарбопульт пневматичний, набагато перевищує ефективність ручного інструменту.

фарбопульт купити

Сфери застосування:

 • будівельна промисловість;
 • залізничне виробництво;
 • виробництво машин;
 • авіаційна промисловість;
 • мореплавних транспорт.

Корпус пістолета, арматура і бак до нього найчастіше виготовляються з алюмінію, або ж з посиленого жорсткого пластика. Зазвичай бачок разом з соплом  знімні. У комплектацію зазвичай входить гнучкий кручений шланг, однак при роботі з великою площею його буде недостатньо. Живиться фарборозпилювач пневматичний від компресора.

фарборозпилювач пневматичний

Фарбопульт пневматичний — плюси використання інструменту:

 • використовуваний матеріал наноситься рівним і максимально тонким шаром;
 • не потрібно мати спеціальні навички і техніки для налаштування та експлуатації інструменту;
 • моделям даного типу властива підвищена швидкість роботи, до того ж вони роблять більш широке покриття, в порівнянні з фарбопультами іншого типу;
 • немає аналогів для досягнення такої високої якості покриття;
 • легко змінювати режим тиску, ширину факела і, відповідно, товщину покриття;
 • мінімальне фізичне навантаження при роботі з інструментом;
 • фарборозпилювач пневматичний без проблем справляється з фарбуванням площ великих розмірів;
 • фарборозпилювач пневматичний часто використовується в побуті та професіоналами.

фарборозпилювач пневматичний купити

Фарбопульт пневматичний: різновид

HVLP  фарборозпилювач пневматичний з невеликим тиском і величезним обсягом повітря. Призначений для фарбування і ґрунтовки металевої площі. 

LVLP  фарборозпилювач пневматичний з низьким об'ємом і тиском повітря. Найбільше даними тип конструкції підходить для майстрів з невеликим досвідом роботи.

HP  фарборозпилювач пневматичний з великим тиском і різним об'ємом повітря. Його робота полягає в переміщенні ЛФМ при високому тиску. Головною перевагою вважається швидка обробка поверхонь. 

фарборозпилювач пневматичний різновид

Дюза (сопло)  важливий критерій при виборі приладу, її розмір залежить від типу лакофарбового матеріалу. Так, наприклад, чим дрібніше зерно матеріалу, тим менший діаметр сопла необхідно в краскопульт пневматичний.

 • 1.7-2.0 мм: підходить для рідкої шпаклівки і в'язких сумішей;
 • 1.5-2.0 мм: використовуються для розпилення на площину акрилових і ґрунтових матеріалів;
 • 1.4-1.5 мм: краще за всіх підходить для нанесення лаку і акрилу на різні типи поверхонь;
 • 1.2-1.3 мм: призначена для нанесення базових матеріалів.

фарбопульт пневматичний і дюза

Фарборозпилювач пневматичний: потужність

Фарбопульт пневматичний з потужністю до 500 Вт підходить тільки для роботи в побутових умовах, у нього щільність покриття і вихід факела значно нижче, ніж в моделях з більшою потужністю. Сила інструменту повністю залежить від компресора і його характеристик.

Для використання інструменту з потужністю до 500 Вт необхідно деякі навики. Рекомендуєм наносити фарбу більш ретельно та не поспішаючи.

фарборозпилювач пневматичний потужність

Фарбопульт пневматичний: тиск

Оптимальним тиском для більшості видів фарби вважається 4-5 атм. Від нього залежить темп розпилення фарби і обсяг витоку матеріалу. Якщо Вам важливо економність і точність роботи інструменту, тоді варто вибрати фарбопульт з робочим тиском в 0.6 бар. Фарборозпилювач пневматичний з тиском більше 6 бар ідеальний для використання досвідченими майстрами.

Важливий момент: при роботі з рідкими шпаклівками використовуйте високий тиск разом з широким соплом. При ігноруванні цього правила фарбопульт може не впоратись з тиском і зіпсуватися.

фарбопульт тиск

Фарборозпилювач пневматичний: критерії вибору

Місткість бака, яким, як правило, обладнаний фарбопульт пневматичний, становить 2-2.5 л.. При розрахунку продуктивності інструменту враховуйте скільки матеріалу він розпилює в хвилину  це прямий спосіб вимірювання швидкості роботи.

Після покупки нових сопел перевіряйте їх на сумісність з пістолетом  перекоси струменя не припустимі, площині повинні рівно прилягати між собою.

Також надавайте перевагу нержавіючим деталей з металу.

фарборозпилювач критерії

Щоб уберегти свій організм від попадання витратних матеріалів, використовуйте засоби захисту.

Показано з 1 по 16 з 35 (всього 3 сторінок)