Пістолети для підкачки

Пістолети для підкачки

Пістолет для підкачки шин: як вибрати

Пістолет для підкачки шин (пістолет для підкачки коліс) — це пневматичне обладнання, яке застосовується на СТО та в шиномонтажних майстернях для підкачки шин.

Читати далi
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Пневматичний пістолет для підкачки коліс обладнаний манометром, завдяки якому Ви зможете знати точні показники тиску в шині. Знати точний тиск дуже важливо, адже якщо він неправильний, шина почне зношуватися істотно швидше, витрата машиною палива збільшиться, амортизація зменшиться, підвищується ризик розриву шини і так далі.

купити пістолет для підкачки шин

Пістолет для підкачки коліс: конструкція

Пістолет для підкачки коліс має вельми просту конструкцію: сам пістолет, манометр, гумовий шланг та наконечник для підключення до компресора. На шлангу також є інший наконечник, який необхідний для з'єднання з автомобільною шиною.

Компресор за допомогою пістолета подає стиснене повітря з тиском в 10 атм.

Манометр, яким обладнаний пістолет для підкачки шин, може бути аналоговим (механічний, стрілочним) або електронним (цифровим). Хороший манометр неодмінно покритий спеціальним гумовим захисним чохлом.

Механічний манометр має 3 шкали з зеленими, жовтими та червоними зонами, які позначають межі тиску повітря.

Електронний манометр, як правило, обладнаний 2 кнопками. Одна відповідає за включення та виключення вимірювача, змінює одиниці вимірювання. Інша кнопка дозволить Вам включити підсвітку та скинути дані.

купити пістолет для підкачки шин

Пістолет для підкачки шин: параметри

Будь-який пістолет для підкачки коліс повинен бути обладнаний клапаном, який дає можливість стравлювати зайве повітря, зменшуючи його тиск.

Перед тим, як вибрати та купити пістолет для підкачки коліс, дізнайтеся про такі його робочі параметри:

  • найбільше робочий тиск повітря;
  • діаметр встановленого наконечника-штуцера для приєднання до компресора;
  • споживання пристроєм повітря;
  • довжина наявного шланга;
  • матеріал корпусу виробу.

купити пістолет для підкачки шин