Інші пневмоінструменти

Інші пневмоінструменти

Популярні пневмоінструменти

Серед широкого розмаїття пневмоінструментів хочеться виділити таке набираюче популярність обладнання, як пневмодриль та відбійний молоток пневматичний.

Читати далi
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)

Пневмодриль: як вибрати

Під час ремонту машини, в промисловості та побуті неодмінно застосовують свердлильний інструмент. Його різновид — пневматичний дриль.

Пневмодриль (пневматичний дриль) — це обладнання, яке працює від компресора та застосовується для свердління отворів в металах, деревині, пластику, оргсклі, епоксидній смолі, цеглі і так далі. Крім створення отворів пневматичний дриль дозволить Вам розсвердлювати, раззенковувати та розгортати отвори. Так, пневмодриль є багатофункціональним універсальним інструментом, який дасть Вам можливість проводити різні чорнові та чистові роботи.

купити пневмодриль

Пневматичний дриль: переваги та принцип роботи

Завдяки своїй універсальності, простій конструкції, великій ефективності, надійності та пожежній безпеці пневматичний дриль популярний в сфері обслуговування та ремонту авто, в машинобудуванні і так далі.

Пневмодриль має наступні переваги:

 • міцність, довговічність, надійність;
 • електробезпека, пожежна безпека — можна працювати в умовах високої запиленості, вологості і так далі;
 • компактність та мала вага;
 • просте обслуговування, хороша ремонтопридатність;
 • доступна вартість.

купити пневмодриль

Працює пневматичний дриль дуже просто. Коли кнопка пуску відтиснута клапан не пропускає повітря, тому пневмодриль не діє. Коли Ви натискаєте на кнопку спуску повітря під тиском направляється в механізм пристрою, де починає обертати лопатки та, відповідно, ротор. Крутний момент передається від ротора до редуктора, потім на шпиндель або патрон. При цьому робоча оснастка, якою обладнаний пневмодриль, починає обертатися.

купити пневмодриль

Пневмодриль: типи та параметри

Пневматичний дриль може бути наступних класів: промисловий, універсальний, спеціального призначення. Ручний пневмодриль може бути одного з трьох типів, в залежності від конструкції корпусу та розташування внутрішніх елементів: прямий («пістолетний»), кутовий та торцевий.

Найбільш популярною є прямий пневматичний дриль з пістолетною рукояткою. Такий пневмоінструмент має пускову кнопку в формі курка, який при обхваті рукоятки рукою розташовується під вказівним пальцем. Штуцер подачі повітря знаходиться знизу рукояті. Мотор, редуктор, шпиндель або патрон стоять співвісно уздовж корпусу. Також пневмодриль може бути обладнаний додатковою ручкою.

купити пневмодриль

Кутовий пневматичний дриль менш поширений. У такого пневмоінструменту шпиндель або патрон знаходяться під кутом 90˚ щодо осі мотора та редуктора. Такий пневмодриль не має рукояті, керування реалізовано за допомогою кнопки або важеля, який стоїть на корпусі. Кутовий пневматичний дриль дасть Вам можливість проводити роботи в місцях з утрудненим доступом, виконувати найрізноманітніші спеціальні операції.

купити пневмодриль

Торцевий пневмодриль має прямий корпус без ручки. Мотор та редуктор, патрон або шпиндель знаходяться співвісно. Для керування застосовується важіль або кнопка, яка розміщена на корпусі. Торцевий пневматичний дриль — це компактне обладнання, яке дозволить Вам максимально комфортно працювати в місцях з утрудненим доступом.

купити пневмодриль

Пневмодриль може бути обладнана: шпинделем з внутрішнім або зовнішнім конусом Морзе, кулачковим ключовим або швидкозатискним патроном.

Шпиндель з конусом Морзе ставлять на промислові пневмоінструменти, які використовують в роботі стандартні верстатні свердла.

Ключовий та швидкозатискний патрони є універсальними рішеннями. Такими патронами обладнана як професійний, так і побутовий пневматичний дриль. Ключовий патрон затягується за допомогою ключа, швидкозатискний — за допомогою зусилля руки. Останній дає Вам можливість дуже швидко повести заміну оснастки, але ключовий дозволить більш щільно затиснути оснастку.

ціна пневмодриль

Основні параметри, на які слід звернути увагу перед тим, як купити пневмодриль, такі:

 • найбільший діаметр використовуваного свердла;
 • частота, з якою обертається шпиндель;
 • робочий тиск;
 • витрата повітря;
 • наявність функції реверсу.

Як правило, пневматичний дриль працює зі свердлами, діаметри яких 6, 8 і 10 мм, дуже потужний пневмодриль використовує свердла з діаметром до 32 мм.

ціна пневмодриль

Частота, з якою обертається шпиндель, варіюється в діапазоні від 200 до 4000 об/хв при тиску від 5 до 7 атм, при цьому кількість повітря, що витрачається знаходиться в межах від 500 до 4500 л/хв. Варто відзначити, що чим менший діаметр свердла та м'якший опрацьований матеріал, тим більшими повинні бути оберти валу двигуна:

 • свердло на 6 мм — 4000 об/хв та більше;
 • свердло від 6 до 8 мм — від 2000 до 4000 об/хв;
 • свердло до 10 мм — від 1000 до 2000 об/хв;
 • свердло від 10 мм — до 1000 об/хв та менше.

Пневматичний дриль може бути обладнаний нереверсивним або реверсивним двигуном.

ціна пневмодриль

Пневматичний дриль: вибір та використання

Перед тим, як купити пневмодриль, визначитеся з областю його використання та основними параметрами, зазначеними вище.

Обов'язково звертайте увагу на тиск повітря, який потрібен для роботи обладнання, та витрату повітря. Дані параметри повинні бути такими, щоб Ваш компресор зміг забезпечити безперебійну роботу пневмоінструменту. В іншому випадку інструмент не буде працювати з максимальною ефективністю.

ціна пневмодриль

Реверс. Пневматичний дриль може мати функцію реверсу, яка дозволить Вам змінювати напрямок обертання робочої насадки.

Також придивіться до додаткового функціоналу, яким може володіти пневмодриль, наприклад, знімна ручка, наявність в комплекті аксесуарів і так далі.

Пневматичний дриль повинен експлуатуватися відповідно до інструкції та всіх зазначених в ній вимог техніки безпеки.

ціна пневмодриль

Відбійний молоток пневматичний: як вибрати

Пневматичний відбійник (відбійний молоток пневматичний) — це обладнання, яке працює від компресора та використовується під час будівництва, великого та дрібного ремонту для демонтажу різних конструкцій і будівельних матеріалів. Сфера, в якій використовується відбійний молоток пневматичний не обмежується ремонтами та будівництвом. Пневматичний відбійник часто застосовують в процесі різних виробництв, промисловості, шахтах і так далі.

купити відбійний молоток пневматичний

Пневматичний відбійник: переваги та принцип роботи

Відбійний молоток пневматичний такий популярний завдяки універсальності, нескладній конструкції, високим показникам ефективності роботи, довговічності та пожежобезпеці.

Пневматичний відбійник володіє такими перевагами:

 • відбійний молоток пневматичний довговічний, має міцну конструкцію, надійний;
 • пневматичний відбійник пожежобезпечний та електробезпечний — Ви можете використовувати відбійний молоток пневматичний в умовах сильної вологості та запиленості повітря;
 • пневматичний відбійник має невеликі масу та габарити;
 • відбійний молоток пневматичний легкий в обслуговуванні, відрізняється хорошою ремонтопридатністю;
 • пневматичний відбійник має демократичну ціну.

купити відбійний молоток пневматичний

Відбійний молоток пневматичний за типом конструкції буває турбінним або повітряним (об'ємним).

Турбінний пневматичний відбійник працює від повітря, що приводить лопаті турбіни в рух. Створювана таким чином енергія перетворюється на бій робочої насадки.

Об'ємний відбійний молоток пневматичний працює від повітря, котре миттєво розширюється в спеціальному відсіку. За рахунок цього насадка починає бити.

купити відбійний молоток пневматичний

Відбійний молоток пневматичний: параметри

Залежно від того, для яких робіт буде використовуватися пневматичний відбійник, у даного обладнання існують підтипи по енергії удару. Наприклад, відбійний молоток пневматичний з енергією ударів в 30 Дж застосовуються для роботи в дуже скованих умовах, «навісу», а ось для загальнобудівельних робіт підходить пневматичний відбійник на 40 Дж. Так, для обробки особливо міцних конструкцій та матеріалів найкраще використовувати відбійний молоток пневматичний на 50 Дж.

купити відбійний молоток пневматичний

Додатково зверніть увагу і на частоту ударів, виконуваних насадкою, якою обладнаний пневматичний відбійник.

Також перед тим, як купити відбійний молоток пневматичний, придивіться до ваги інструменту, адже обладнання Вам доведеться утримувати руками, що буде вельми складно, якщо пневматичний відбійник буде важити багато. Так, пневматичний відбійник важить в середньому від 1.5 до 10 кг.

купити відбійний молоток пневматичний

Що стосується тиску та витрати повітря — все ідентично, як і у решти пневмоінструменту — компресор повинен мати такі ж параметри або, що краще, з запасом в 20-30%, щоб пневматичний відбійник міг працювати з максимальною ефективністю.