Аерографи

Аерографи

Аерограф: як вибрати

Аерограф 

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
0pt;line-height: 107%;font-family:"Times New Roman",serif;mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin;mso-ansi-language:RU;mso-fareast-language: EN-US;mso-bidi-language:AR-SA">— пневматичний інструмент, який розбризкує лаки і фарби подібно оприскувача. Зовні фарборозпилювач виглядає як авторучка з ємністю для матеріалу, в яку направляється повітря під тиском. Деякі конструкції експлуатуються разом з компресором, який з'єднаний трубою під напором.

 розпилювач фарби

Основне завдання інструменту полягає в поділі витратного матеріалу на мікроскопічні частинки і розпиленні їх тонким струменем під високим тиском на потрібну поверхню.

Купииь аэрограф рекомендується дизайнерам, художникам, оформлювачам, майстрам по аерографії і так дальше.

 

Поверхні для застосування:

 • меблі, дерев'яні поверхні, стіни;
 • металеві конструкції, автомобілі, перила, мангали, ніжки стільців і столів;
 • пластикові деталі;
 • плитки, камені, черепиця з кераміки;
 • вироби з паперу;
 • промислові тканини різної щільності.

Оскільки фарборозпилювач відноситься до фарбувальних інструментів, то обов'язково потрібно врахувати діаметр, форму голки і сопла, в залежності від області застосування. Найважливішим критерієм вважається вибір типу і конструкції механізму.

купити аерограф

Фарборозпилювач: види управління

Одинарної дії  контролюється робота тільки в одному з каналів: повітряному або з фарбами. Злиття внутрішнє або зовнішнє. Така комплектація відома завдяки гарній економії споживання кисню. Такий аерограф простий в застосуванні, його найбільше застосовують для фарбування великих поверхонь.

розпилювач фарби професійний

Подвійної дії:

Фарборозпилювач незалежного типу  розрізняють аерограф ручного типу контролю і механічного. При ручному регулюванні не потрібний самостійний контроль над обсягом фарбувального матеріалу і повітря, вони не пов'язані один з одним. Механічний вид контролю часто застосовують в роботі професіонали, оскільки фарборозпилювач з таким типом контролю дозволяє Вам швидко фарбувати поверхні великої площі. Є можливість застосувати кілька ефектів. Свою популярность аерограф здобув завдяки синхронному контролю подачі повітря і фарби, що дозволяє коригувати розмір факела.

Фарборозпилювач залежного типу  автоматичний варіант, при якому фарба ллється після натискання або відхилення назад тригера. Рухається фарборозпилювач тільки в одному напрямку, без руху в низ. При такій конструкції фарба наноситься без лишніх узорів, проте деякі художні прийоми виконати неможливо.

аерограф подвійної дії

Куркового типу  така модель підключається до компресора, за принципом роботи схожа на фарбопульт. Фарборозпилювач зручний в застосуванні, однак він не призначений для виконання тонкої роботи. Найбільше він підходить для використання лаків і фарбування великих поверхонь.

фарборозпилювач куркового типу

Аерограф: способи кріплення бачка і подача матеріалу

Фіксація бачка відбувається знизу або зверху від корпуса аерографа. Від типу кріплення бачка залежить подача фарби. Так, наприклад, при розташуванні його знизу фарба рухається після створення вакууму. У свою чергу подача матеріалу через сопло можлива тільки при наявності великого тиску повітря, особливо для виконання художніх прийомів. Ємкість бачка з нижнім положенням значно більша, ніж з аналогічним верхнім. Ще одним плюсом являється можливість при необхідності прикручувати знизу замість бачка баночки з фарбою.

аерограф з бачком знизу

Розташування бачка зверху  найпопулярніший варіант. При такому розташуванні фарба самостійно стікає вниз, завдяки чому достатньо невеликого тиску повітря. Обсяг бачка зазвичай становить 5-7 мл.

розпилювач фарби з бачком зверху

Бічне положення бачка  фарборозпилювач з таким розташуванням бачка найбільш комфортний в роботі та багатофункціональний. За допомогою обертового кріплення пофарбувати стелю або стіну фарбою не складає особливих зусиль, до того ж в такому положенні вона ніколи не виллється.

аерограф з бічним положенням бачка

Для розпилення в'язких матеріалів в аерограф повинно надходити великий тиск повітр'я. В середину бачка надходить здавлене повітр'я, яке витісняє фарбу навіть великого об'єму в аерограф.

Аерограф: змішання повітр'я і фарби

Зовнішнього змішання  найпростіша система. Такий аерограф призначений для обробки площі великого розміру.

Внутрішнього змішання  професійна система змішування, при якій з'єднання фарби та повітр'я відбувається всередині корпуса, в ньому задіяні всі конструктивні елементи прибору.

фарборозпилювач для художників

Сопло в головній мірі відповідає за тонкість розпилення матеріалу, її головним критерій  діаметр.

 • 0.15-0.18 мм  виходять дуже тонкі лінії, якими малюнок промальовується максимально детально. Найтонші лінії виходять за розміром не більше людської волосини;
 • 0.2-0.3 мм  популярний варіант широкого застосування, промальовує мініатюрні елементи і фарбує невеликих поверхні;
 • 0.4-0.6 мм  підходить для фарбування великих площ, професійно справляється з нанесенням спеціальної сировини на різні типи покриття.

фарборозпилювач для художників

Особливості та плюси експлуатації:

 • точна настройка діаметра струменя;
 • управління швидкості подачі матеріалу;
 • налаштування насиченості кольору;
 • синхронне застосування декількох типів матеріалів;
 • точкове фарбування поверхні, завдяки чому маскуються різні дефекти;
 • фарборозпилювач – це економне використання любого лакофарбувального матеріалу.

Рекомендуєм використовувати засоби захисту, щоб уберегти свої очі та дихальні шляхи від попадання фарби.