PENOSIL

PENOSIL
-7%
Монтажна пістолетна клей-піна Penosil Polystyrol FixFoam 877 — засіб об'ємом 750 мл для професійного кріплення панелей всередині або зовні. Піна монтажна 750 мл, ціна якої порівняно низька, значно прискорить роботу. Клей-піна монтажна Penosil Polystyrol FixFoam 877: пер..
Силіконовий термостійкий герметик Penosil Premium High Temp Sealant — стійкий до високих температур засіб, об`єм якого 310 мл. Цей герметик для швів купити можна для різних будівельних робіт або ремонту автомобільної техніки. Термостійкий герметик Penosil Premium High Temp Seala..
Вогнетривка монтажна піна Penosil Premium Fire Rated Gunfoam B1 — засіб об'ємом 750 мл з щільністю 25-30 кг/куб.м. Купити недорогу монтажну піну Пеносіл можна для монтажу, утеплення, звуко- та теплоізоляції дверей і вікон. А також для ізоляції і фіксації труб, кабелів. Піна монта..
Гібридний герметик для фасадів Penosil Premium Hybrid Plus — нейтральний засіб на основі гідрополімерів. Об`єм пакування — 600 мл. Варто купити герметик для вікон і дверних рам, а також для герметизації стиків на фасадах, сходах, між бетонними плитами і металевими листами. ..
Герметик акриловий для внутрішніх робіт Penosil Standard Acrylic Sealant — засіб об'ємом 280 мл на водній основі. Акриловий герметик купити можна для усунення щілин і тріщин або виправлення дефектів перед початком фарбування. Акриловий герметик для дерева Penosil Standa..
Герметик поліуретановий Penosil Premium PU Sealant High Modulus — стійкий до механічних навантажень засіб, об`єм якого 600 мл. Поліуретановий герметик купити варто для робіт, що вимагають міцності шва. Герметик поліуретановий 600 мл Penosil Premium PU Sealant High Modulus: особл..
Герметик силіконовий Penosil Premium Bitum Sealant — засіб чорного кольору об'ємом 310 мл. Рекомендуємо купити герметик для покрівлі, адже він стійкий до дощу, обмерзання і ожеледиці. Бітумний герметик Penosil Premium Bitum Sealant: переваги Розчинник з герметизуючою..
Герметик силіконовий Penosil Standard Sanitary Silicone — засіб білого кольору з об'ємом 280 мл. Герметик для ванної, купити який можна на нашому сайті, підійде для внутрішніх робіт в санвузлах. Санітарний силіконовий герметик Penosil Standard Sanitary Silicone: переваг..
Герметик силіконовий Penosil Standard Sanitary Silicone — прозорий засіб для ущільнення поверхонь, об'ємом 280 мл. Обов'язково варто купити герметик для ванни, умивальників, душових або басейнів. Санітарний герметик Penosil Standard Sanitary Silicone: переваги Ущ..
Герметик силіконовий універсальний Penosil Standard Universal Silicone — ущільнювальна маса, об'ємом 280 мл, для різних будівельних робіт. Герметик для швів, ціна якого досить приємна, не розширюється і швидко висихає. Прозорий герметик Penosil Standard Universal Silicone: о..
Герметик силіконовий універсальний Penosil Standard Universal Silicone — засіб об'ємом 280 мл для різних будівельних робіт як всередині, так і зовні. Силіконовий герметик купити варто для загальнобудівельних робіт в приміщеннях з сухим або вологим повітрям. Герметик сил..
Змивка для піни монтажної Penosil Premium Foam Cleaner — це засіб для легкого видалення незатверділої піни, об'ємом 500 мл. Очищувач монтажної піни, ціна на який досить невелика, легко і швидко допоможе тримати робоче місце в чистоті. Очищувач монтажної піни Penosil Pre..
Клей монтажний пістолетний Penosil Premium SpeedFix Construction 878 — практичний засіб, що полегшує і прискорює процес по кріпленню і монтажу. Об`єм речовини в балоні — 750 мл. Клей-герметик, купити який можна в нашому магазині, підходить для робіт як всередині, так і зовні. ..
Піна монтажна Penosil Standard Gunfoam 65 All Season — ізоляційний матеріал, з балоном 1000 мл і об`ємом 830 мл. Купити монтажну піну в Україні Ви можете для заповнення тріщин і зазорів, ізоляції труб, встановлення дверей і вікон, а також інших робіт. Піна монтажна 1000 мл всесезонна..
Піна монтажна пістолетна Penosil Standard Gunfoam 65 — засіб для заповнення пустот з підвищеним виходом піни, об'ємом 850 мл в літровому балоні. Монтажна піна, купити яку можна у нас, підходить як для професійних будівельних робіт, так і для побутових ремонтів.   Пі..
Піна монтажна ручна Penosil Standard Foam - ізоляційний матеріал об`ємом 750 мл. Купити монтажну піну дешево можна для таких робіт, як заповнення отворів, утеплення швів, монтаж вікон і дверей, а також звуко- і теплоізоляція. Піна будівельна монтажна Penosil Standard Foam: перева..
Силіконовий герметик для кухні та ванни Penosil Kitchen&Bath Fresh — ущільнююча маса для всіх поверхонь у ванних і кухонних приміщеннях. Купити герметик для дому рекомендується для використання в кімнатах з підвищеною вологою. Герметик для кухні Penosil Kitchen&Bath Fresh: ос..
Силіконовий герметик протигрибковий Penosil Stop Fungi — стійкий до цвілі засіб, об'ємом 280 мл. Герметик, ціна на який відносно невелика в порівнянні з високою якістю, стане надійним помічником для більшості санітарних робіт. Герметик водостійкий Penosil Stop Fungi: переваги ..
Універсальний аерозольний клей-грунт Penosil Premium Prime & Fix — засіб об'ємом 500 мл, до складу якого входить синтетична гума. Купити клей аерозольний можна для поклейки стрічок та інших матеріалів, а також використовувати в якості грунтовки перед кріпленням повітронепр..
Показано з 1 по 28 з 36 (всього 2 сторінок)