Патон

Патон
Зварювальний апарат інверторний Патон ВДИ-160E DC MMA, з максимальною потужністю 5.5 кВА, призначений для створення стійкої зварювальної дуги при різних видах зварювання. Такий зварювальний апарат інверторного типу більше підходить для побутового, ніж професійного використання, проте він тако..
Зварювальний апарат інверторний Патон ВДІ-160E DC MMA максимальною потужністю 5.5 кВА, призначений для вирішення найрізноманітніших завдань: зварювання металевих петель, димоходів, водостоків труб, листів профнастилу тощо. Так, дане обладнання стане в нагоді Вам при облаштуванні житлових буди..
Зварювальний апарат інверторний Патон ВДІ-160P DC MMA/TIG, максимальною потужністю 6.2 кВА, відноситься до професійної серії і призначений для зварювання на постійному струмі в середовищі захисних сумішей та газів. Режими роботи: ПА «МИГ/МАГ» — напівавтоматичне зварюванн..
Зварювальний апарат Патон ВДІ-200E DC MMA, максимальна потужність якого 6.9 кВА, застосовується для вирішення таких завдань: зварювання металевих петель, труб, димоходів, водостоків, листів профнастилу, при облаштуванні житлових та дачних ділянок тощо. Зварка інверторна: переваги Зварні ап..
Зварювальний апарат інверторний Патон ВДІ-200E DC MMA максимальною потужністю 6.9 кВА, призначений для ручного дугового зварювання (ММА) покритими електродами. Зварювальні інвертори, купити які Ви можете у нас на сайті, допоможуть Вам виконати побутові завдання по облаштуванню заміського буди..
Зварювальний апарат інверторний Патон ВДИ-200P DC MMA/TIG, максимальна потужність якого 8 кВА, призначений для аргонодугового, ручного дугового і напівавтоматичного зварювання на постійному струмі. Дані зварювальні випрямлячі відносяться до серії «PROFESSIONAL» та розраховані на п..
Зварювальний апарат інверторний Патон ВДІ-250E DC MMA, з максимальною потужністю 8.8 кВА, призначений не тільки для вирішення простих, невеликих завдань (зварювання металевих петель, труб, димоходів та ін.), Але і для використання при будівництві гаражів, парників, павільйонів тощо. Таким чином він ..
Зварювальний апарат інверторний Патон ВДИ-250P DC MMA/TIG, з максимальною потужністю 11 кВА, застосовується при аргонодуговому зварюванні (АРГ «TIG») і ручному дуговому зварюванні (РДС) на постійному струмі. Апарат зварювальний відноситься до професійної серії, тому чудово підходи..
Зварювальний апарат інверторний Патон ВДИ-MINI DC потужністю 5 кВА, призначений для ручного дугового (РДС «ММА») зварювання на постійному струмі. Така зварка інверторна є найкомпактнішим апаратом серед зварок Патон. Так, це дуже зручно, якщо Вам необхідно брати апарат на виїзд як ..
Показано з 1 по 16 з 22 (всього 2 сторінок)