Оплата | Компанія Квітка, Львів, Київ, Івано-Франківськ, Луцьк

Безготівковий розрахунок:

Банківською Карткою Visa/Master Card Online:

  • Миттєвий розрахунок банківською карткою через сервіс online платежів Liq Pay.
  • Оплата за допомогою системи Приват24. Для цього методу оплати Вам необхідно зайти у систему Приват24. У головному меню вибрати закладку "Усі послуги" пункт "Переказ на карту ПриватБанку", після чого, заповнити форму на переказ коштів, у поле "На картку / рахунок" вписуєте отримнні від нас реквізити. У полі "Призначення платежу" Ви обов`язково вписуєте "Оплата замовлення, своє Прізвище, Ім`я, По батькові, Номер замовлення"

*Для покупців, які здійснили оплату банківською карткою, а спосіб доставки вибрали "Самовивіз", обов'язково потрібно забирати замовлення особисто. При отриманні замовлення обов'язково пред'явити паспорт.

 

Платіжною карткою, при отриманні у нашому магазині:

  • У пунктах видачі інтернет замовлень можна розрахуватись за допомогою платіжної картки (VISA, MasterCard). При такому способі розрахунку до суми Вашого замовлення буде додано 2%. І також просимо зауважити, що жодні додаткові знижки (наприклад, Бонус-плюс від ПриватБанку), які можливо присутні на ваших картках, діяти не будуть.

*Бонус-плюс від ПриватБанку діє лише для клієнтів Профіцентрів за умови продажу за цінами Профіцентрів!

 

Оплата по рахунку:

  • Якщо Ви бажаєте отримати рахунок для безготівкового розрахунку, то необхідно надіслати Ваші реквізити на електронну скриньку: eshop@kwitka.com.ua, або вказати Вашу скриньку при оформленні замовлення (також можна надіслати через форму зворотнього зв'язку). Після чого наш менеджер надішле усю необхідну інформацію.

 * Зверніть увагу! Наша компанія має можливість відвантажувати товари від юридичної особи з ПДВ. В разі вибору саме такого варіанту розрахунку просимо узгодити ціну товарів в вашого менеджера, адже ціни можуть відрізнятися.

 

"Миттєва розстрочка" та "Оплата частинами":

  • Це нові можливісті, які надаються клієнтам ПрибатБанку, і дозволяють робити великі покупки з найбільшою вигодою для себе. Скориставшись цими послугами, можна оплатити покупку не повністю і відразу, а розбити суму на частини, і виплатити її поступово, вносячи регулярні щомісячні платежі. Тобто, простіше кажучи, - оплатити покупку по частинах.
  • Оплата частинами і миттева розстрочка можливі з оплатою на 2 платежі.

* Послуги доступні тільки для клієнтів Приватбанку власників карт: «Універсальна», «Універсальна Gold», «Platinum», «Infinite», «World SigniaElite». Детальніше про послуги за посиланням.

 

Готівковий розрахунок:

Отримати товар і розрахуватись за нього Ви можете, в одному з наших магазинів:   

Адреса магазину Час роботи
м. Київ, вул. Богатирська, 6 А 10:00 - 19:00 (нд.,сб. вихідний) 
м. Львів, вул. Городоцька, 224 09:00 - 19:00 (сб.: 09:00 - 19:00) 
м. Львів, вул. Промислова, 47 А 09:00 - 18:00 (сб.: 09:00 - 13:00) 
м. Львів, вул. Богданівська, 44 А 09:00 - 18:00 (сб.: 09:00 - 13:00)
м. Луцьк, вул. Рівненська, 76 А 09:00 - 18:00 (сб.: 09:00 - 14:00) 
м. І-Франківськ, вул. Левинського, 1 09:00 - 18:00 (сб.: 09:00 - 15:00) 

   *Обов'язково мати номер Вашого замовлення.

Оплата при отриманні товару у відділенні транспортної компанії (Накладний платіж): 

  • "Нова Пошта": 2% від вартості товару + 20 грн за оформлення переказу 
  • "Ін-тайм":  2% від вартості товару + 15 грн за оформлення переказу
  • "Делівері": 1% від вартості товару + 15 грн за оформлення переказу

*Послуга платна, за оформлення грошового переказу оплачує клієнт за тарифами транспортної компанії. Вартість послуги може змінюватись, актуальну інформацію стосовно тарифів на послуги переказу грошей Ви завжди можите отримати на офіційних сайтах транспортних компаній.   

 

Якщо у Вас є питання стосовно оплати товару - зв'яжіться з нашими менеджерами, скориставшись формою зворотнього зв'язку чи за телефоном гарячої лінії: 0800 30 32 10 - Безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України. Електронна скринька: eshop@kwitka.com.ua - Оперативна відповідь гарантована.