0 800 33 16 26
безкоштовно з телефонів у межах України
  067 67 362 17
 

Контактні телефони

27 листопада 2017

Усі зарядні пристрої працюють за однією схемою - 220 вольт змінного струму з побутової електромережі пристрій знижує до необхідних значень, випрямляє і автоматично забезпечує необхідний режим заряджання батареї від початку до кінця циклу зарядки. Для того щоб самостійно зарядити акумулятор, вам не потрібно володіти додатковими знаннями з електротехніки, просто під'єднюєте контакти на клеми акумулятора і зарядний пристрій автоматично зарядить батарею.

Найважливіша умова ефективного заряду акумулятора - це безперебійний, оптимальний цикл від початку зарядки до її закінчення. Для цього зарядний пристрій в процесі циклу зарядки автоматично має регулювати напругу і струм, адже на початку і в кінці циклу ці показники повинні бути різними. Номінальним струмом для зарядки автомобільного акумулятора є струм рівний 10% його ємності. Збільшення сили струму звичайно ж прискорить термін заряду батареї, але призведе до збільшення швидкості старіння вашого акумулятора. Автомобільний акумулятор річ не дешева, тому краще його поберегти і заряджати номінальним струмом 12-16 годин.

Зарядний пристрій

Як вибрати зарядний пристрій для автомобіля

Відразу хотілося б відзначити обережний підхід при виборі дешевих зарядних пристроїв від фірм з невідомою репутацією. Купуючи такий апарат, ви ризикуєте з великою ймовірністю натрапити на апарат, який якщо і буде заряджати то на оптимальність цієї зарядки залишиться тільки надіятись. Та й залишати такий агрегат увімкненим у мережу в гаражі без нагляду на 12 годин досить ризиковано. Тому вибирайте зарядний пристрій відомих марок, як мінімум дізнайтесь про нього інформацію в інтернеті, почитайте відгуки. Зверніть увагу на гарантію яку надає виробник або продавець. Великим плюсом при виборі буде наявність мережі сервісних центрів, які в разі несправності відремонтують зарядний по гарантії. Вивчіть інструкцію і технічні характеристики апарату. Раціонально буде купити зарядний пристрій з невеликим запасом по параметрах. У майбутньому вам може знадобитися зарядити батарею більшої ємності, та й тепер добре якщо зарядний пристрій буде працювати не на межі своїх можливостей. Якщо дозволяють кошти, бажано вибирати зарядний пристрій, який працює за "комбінованим методом зарядки", це продовжить життя вашого акумулятора.

Зарядний пристрій

Чим відрізняються зарядні і зарядно-пускові пристрої

Зарядні пристрої використовуються для зарядки або підзарядки акумуляторної батареї. Це пристрої невеликої потужності якої цілком вистачає для заряду. На вигляд легко відрізняються тонкими проводами, які можна підключити до акумуляторної батареї не відключаючи її від мережі авто. Зарядно-пускові пристрої для автомобілів, як зрозуміло з назви, крім заряду акумулятора можуть генерувати максимальний струм в пусковому режимі. Щоправда в такому режимі потрібно бути максимально акуратним, краще навіть відєднати клеми від акумулятора щоб не спалити електроніку автомобіля. Головне, купуючи зарядний пристрій для автомобільного акумулятора не забувайте, що правильний вибір позбавить вас від неприємностей в дорозі, продовжить термін експлуатації акумулятора тим самим заощаджуючи ваші гроші і головне нерви.

Вибрати й купити зарядний пристрій за прийнятною ціною і гідною якістю, ви можете в нашому інтернет магазині kwitka.com.ua. Необхідні речі для усіх власників автомобілів можна знайти тут.