0 800 33 16 26
безкоштовно з телефонів у межах України
  067 67 362 17
 

Контактні телефони

4 грудня 2017

Лобзик - це універсальний інструмент. Він може працювати з безліччю різних матеріалів: деревиною, ламінатом, керамікою, кахлем, гіпсокартоном, пластиком і т.д. Для кожного матеріалу необхідно підібрати відповідний ріжучий інструмент. Вибрати пилку для лобзика допоможуть наші поради. Леза для роботи по дереву мають маркування HCS. Вони виготовлені з високовуглецевої сталі і підходять для роботи з відносно м'якими матеріалами, такими як: дерево, ДВП, ДСП, гума. Зубці пилки можуть бути відшліфованими розведеними або відшліфованими під вільним кутом. Для непрямих розрізів рекомендується використовувати вузьку пилку шириною 5-7 мм. Для виконання прямих пропилів підійде пряма пилка з великим зубом. Існує окрема пилка для ламінату. Вона має дрібні зуби зі зворотнім нахилом.

Пилки для лобзика

Для роботи з металом використовують пилки з маркуванням HSS. Вони виготовлені з швидкорізальної інструментальної сталі. Пилки мають викривлення в нижній частині. Геометрія зуба таких пилок змінюється. Для розрізання сталевих листів підійде інструмент з дрібним зубом і хвилеподібним профілем. Для різання кольорового металу - точно така ж, але трохи більшого розміру. Форма зубів може бути різною. Це можуть бути відфрезеровані розведені зуби або хвилясте полотно. Для пластика необхідна пилка із середнім зубом. Пилка для кераміки повинна мати суцільну абразивную кромку без зубів. Для гуми підійде беззуба хвилеподібна пилка. Не варто забувати про геометрію полотна. Його довжина вважається достатньою, якщо кінець полотна виходить за межі різу. Коротка пилка може застрягати в полотні й ламатися. Не варто забувати про форму зубів пилки. Великі зуби глибоко прорізають матеріал, але при цьому можуть надломити краї заготовки. Щоб цього не сталося, використовуйте пилки з дрібними зубами.

Після підбору оснащення виникає питання, як вставити пилку в лобзик. Якщо лобзик оснащений системою швидкого затиску, пильне полотно вставляється у відповідний отвір і закріплюється автоматично. Для встановлення пилки в гвинтовий затиск необхідно скористатися викруткою.

Вибрати й купити пилки для лобзика оптом та в роздріб, ви можете в нашому інтернет магазині kwitka.com.ua.