0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

11 серпня 2017

Щоб швидко навести порядок в домі після ремонту, а також в майстерні або у виробничому цеху,часто використовується промисловий порохотяг (будівельний).

Всі будівельні  порохотяги за своєю потужністю та функціональністю  набагато перевершують звичайні побутові, які розраховані лише на збір домашнього пилу. Будівельні порохотяги здатні поглинати залізну стружку, тирсу, цементну крихту, бите скло, шерсть тварин, а багато моделей - ще й брудну воду. Все це більше не доведеться збирати вручну.

Промисловий порохотяг

Також  порохотяги для будівельного сміття можна підключати (через перехідник) до патрубків різних інструментів, наприклад, рубанків і стрічкових шліфмашин. Він оперативно прибирає продукти шліфування і стружку, забезпечуючи чистоту робочої зони і оберігаючи техніку від зносу через попадання всередину забруднень.

Промышленый пылесос

Існують промислові  порохотяги як зі змінними паперовими фільтр-пакетами, так без мішка для будівельного пилу (збирають сміття в спеціальний резервуар, який потрібно мити). Моделі високого класу викиную автоматичне очищення внутрішніх фільтрів за рахунок імпульсної електромагнітної вібрації.

При виборі  порохотяга промислового все залежить від роду робіт, для яких він необхідний:

  • Якщо ви плануєте проводити тільки сухе чищення і видаляти деревні відходи, можете купити техніку без водяного фільтра.
  • Для повноцінного наведення порядку в квартирі, невеликої майстерні, в гаражі, на ділянці, підійде пересувний будівельний  порохотяг для вологого і сухого прибирання, з об'ємом резервуара для брудної рідини до 30 л.
  • Для виробництв створено потужне багатофункціональне обладнання, з великим баком (від 50 л) і вбудованою розеткою для електроінструменту.

Купити промисловий пилосос

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити якісні будівельні та промислові  порохотяги надійних марок BOSH і METABO.