0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

10 серпня 2017

Часто ми замислюємось над перевагами і недоліками електричних дрилів. Давайте переглянемо їх особливості і спробуємо охопити всі важливі моменти при виборі електричних дрилів.

Види дрилів

Раніше ми всі могли обійтись одним дрилем, котрий міг свердлити отвори. Але с удосконаленням будівельних технологій і великим різноманіттям будівельних матеріалів в наше життя прийшли інструменти іншого виду – дрилі, в тому числі і електричні. Зараз, без електричного дрилю ми не зможемо нормально змішати розчин в домашніх умовах або просвердлити отвір в бетоні. 

 

Дриль безударний. Ці дрилі оснащені кулачковими під ключ для патрону або швидкозажимними патронами. Дрилі такого виду призначені для свердління невеликих отворів по діаметру отворів і не є потужними. Їх потужність, як правило, коливається в межах 300-600 Вт. Такі дрилі призначені для проведення робіт по свердлінню отворів в дереві, пластику, металі і кераміці.

Дриль ударний. Різниця і відмінність уданого дриля від безударного полягає у тому, що ударний дриль, окрім звичних поворотних рухів, здійснює ще і зворотно-поступальні рухи свердла (вперед-назад). З цим дрилем можливо швидше свердлити отвори в бетонних конструкціях, а також в цеглі і камінні. Всі дрилі можуть працювати як в ударному, так і в безударному режимі. Також існують двох-швидкісні ударні дрилі, котрі споряджені двох-позиційним перемикачем швидкості обертів. Це дозволяє вибрати оптимальний режим обертання при роботі з різноманітними матеріалами.  

Дрилі-міксери. Беручи до уваги дрилі такого виду, то вони призначені виключно для змішування рідких сумішей і розчинів для досягнення потрібної і рівномірної консистенції. Дрилі-міксери, як правило, мають трохи інше конструктивне рішення. Зазвичай корисний об’єм розмішуваної суміші відповідає величині опущеної в розчин штанги міксера. 

Кутовий дриль. Цей дриль має форму букви «Г». Принцип роботи кутового дрилю не відрізняється від звичайного дрилю. Відрізняється цей дриль лише формою. Такі дрилі добре підходять для роботи в важко доступних місцях з обмеженим доступом за рахунок своїх компактних розмірів. 

Дриль-шуруповерт. Такий вид дрилів дозволяє закрутити чи викрутити гвинти, саморізи, шурупи. Також не можливо забути про використання дрилі по прямому призначенню. Дриль-шуруповерт незамінний у виробництві меблів, в домашніх умовах при збірці корпусних меблів. Найчастіше дрилі-шуруповерти комплектуються самозажимним патроном. Такі дрилі бувають як мережевими, так і акумуляторними. В обох випадках в інструменті присутнє регулювання моменту затяжки.  

 

Типи живлення і їх переваги.

Електричні дрилі по типу живлення діляться на мережеві і акумуляторні. При цьому не можливо точно сказати, який з типів краще. 

 

Мережеві дрилі. Надійність і тривалість використання інструменту залежить від рівня володіння інструментом, від професійних навичок і стабільності електромережі. Часто дрилі виходять з ладу при великих перепадах напруги в домашній мережі. Запобігти цьому можливо, якщо у Вас є випрямляч напруги, котрий стабілізує напругу мережі до постійної величини. Мережеві дрилі не можуть працювати при відсутності джерела електромережі. Потрібно також пам’ятати, що при довготривалому використанні дрилі на морозі, використовувати його в приміщенні можливо буде лише через 1,5-2 години, після того як Ви принесете її в приміщення.

Акумуляторні дрилі. Якщо Ви не хочете плутатись в дротах, а також працювати практично в будь-яких погодних умовах, то правильним вибором буде акумуляторний дриль. При використанні мережевих дрилів є вірогідність того, що в місці стику мережевого проводу з корпусом буде відбуватись перегин і заломлення мережевого кабелю. З акумуляторними дрилями такого не трапиться. Акумуляторні дрилі-шуруповерти дуже компактні і мобільні. З ними можна працювати в будь-яких умовах і далеко від електромережі. Такі дрилі комплектуються одразу зарядним пристроєм і акумулятором, а інколи двома акумуляторами. Зверніть також увагу на тип акумуляторної батареї і на час заряду акумуляторами. Дрилі-шуруповерти комплектуються NiCd (нікель-кадмієвою) батареєю, Li-Ion (літій-іонною), NiMH (нікель-метал-гідридною). NiMH батареї мають великий запас ємності, але «бояться» морозів. Літій-іонні акумулятори вважаються лідерами по всіх характеристиках, але мають більш високу вартість. Чим більша потужність акумулятора, тим більші можливості даного інструменту.

Для самостійного закручування саморізів, працюючи з кровельними матеріалами, краще купляти інструменти з напругою акумулятора 10.8 В. А дрилі-шуруповерти з напругою акумуляторної батареї більше 18 В підійдуть для промислових робіт, їх ресурс на багато більший, але і ціна висока. Чим більше ємність акумуляторної батареї, тим більший об’єм роботи можливо виконати між перезарядками. Професійний інструмент раціонально купувати, якщо Ви знаєте, що зіткнетесь в роботі з максимальними навантаженнями. Побутовий електроінструмент поступається професійному ресурсом, часовими і піковими навантаженнями, але впевнено впорається з пересічними навантаженнями і коштує дешевше.

 

У нашому інтернет-магазині постійно збільшується асортимент електродрилі всіх типів, для того, щоб Ви завжди могли підібрати потрібний і корисний інструмент для будь-яких завдань.