0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

4 вересня 2017

Болгарка, як прийнято називати її в народі, у професіоналів іменується кутовою шліфувальною машиною. Вона служить як для різання різних металів і каменню так і для  шліфування і зачистки різноманітних поверхонь. Даний агрегат знаходить застосування на виробництві та в побуті, тому відправляючись за покупкою, варто знати деякі нюанси, які дозволять придбати оптимальний інструмент за привабливою вартістю.

Болгарка Бош

Як зробити правильний вибір?

Безсумнівно, будь-який інструмент краще шукати в спеціалізованих магазинах, і болгарка - не виняток. При цьому неважливо - це інтернет-магазин чи найближчий до вас спеціалізоваий магазин електроінструментів, головне - уважно ознайомитися з характеристиками, уточнити можливість гарантійного обслуговування і орієнтуватися на пропозиції від відомих виробників.

Крім цього, заздалегідь варто визначитися з завданнями, які повинна виконувати ця техніка, так як це дозволить скоротити час на підбір відповідного варіанту. Більшість покупців стикаються з широким асортиментом, при цьому аналогічні моделі істотно відрізняються за ціною і, відповідно, функціоналом. Так на що дивитися в першу чергу?

Болгарка Bosh

Критерії для побутових і професійних болгарок

Побутова болгарка за своєю конструкцією і функціональними можливостями простіша, ніж професійна, тому даний фактор в першу чергу відображається на ціні. Інструмент, який буде використаний для приватних цілей, розрахований на невеликі навантаження. Основною різницею з професійними варіантами, є час, який розрахований на безперебійну роботу агрегату без шкоду механізмам інструменту. Саме тому фахівці рекомендують не переплачувати за потужність, якщо немає потреби в частому застосуванні. В іншому випадку, звичайно, не варто скупитися, а треба купувати професійну модель, яка характеризується робочою «витривалістю» і гарантує більш тривалий термін експлуатації при щоденних навантаженнях.

Вибираючи потужність, треба відштовхуватися від важкості майбутніх робіт, отже, чим складніші роботи, тим важливіше висока продуктивність і потужність. Саме тому професійні інструменти мають більшу вагу і коштують на порядок більше.

Шліфувальні машини за потужністю можна розділити на три типи:  до малопотужних відносять агрегати до 900 Вт, середні - до 1500 Вт, потужні - понад 1500 Вт. За способом пристрою виділяють одноручні і дворучні, при цьому в деяких моделях можна зустріти вібропоглинаючі ручки, яка актуальна при тривалих роботах з інструментом. У більшості випадків болгарки від відомих виробників мають «м'який пуск», який активує робочий режим плавно, а в більш дорогих варіантах можна знайти і вугільні щітки.

Купити болгарку Bosh

Серед модернізованих моделей є система, що підтримує кількість обертів диска, завдяки чому під час робіт агрегат буде функціонувати в оптимальному режимі, і Вам не потрібно буде докладати додаткових зусиль. Більшість конструкцій професійних шліфувальних машин оснащено автоматичним балансуванням диску, який дозволяє ліквідувати вібрацію, навіть при нерівномірному зносі диску. Для простоти догляду за агрегатом деякі виробники попереджають потрапляння частинок всередину, використовуючи різні способи, наприклад, нанесення протипилового покриття на статор, застосування пилозахисних вимикачів і додаткове ущільненя корпусу.

Робоча поверхня даного виробу - це кола, які можна розділити на кілька категорій за способом кріплення, по зернистості і типу абразивного матеріалу, по діаметру (зовнішнім і внутрішнім). Крім цього, їх ділять за призначенням: відрізні та шліфувальні. З кожного найменування зрозуміле завдання знаряддя, а за маркуванням можна визначити, для якого матеріалу воно адресоване. Наприклад, клас «А» - для робіт по металу, а «С» - для бетонованих і кам'яних поверхонь, тому слід звернути увагу і на маркування.

Великий вибір кутових шліфувальних машин (болгарок) ,за оптимальними цінами, можна знайти в спеціалізованому інтернет-магазині kwika.com.ua.