0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

10 серпня 2017

Назва «технічний фен» (промисловий) не відома пересічній людині. Тільки людина, котра розбирається в інструменті, одразу зрозуміє, про що йде мова. Це інструмент з великими можливостями і не великими розмірами. Саме з ним Ви зможете дуже швидко і просто вирішити багато складних завдань. Цей інструмент є універсальним і використовувати його можливо, як вдома, так і на роботі.

Ось невеликий перелік ситуацій, в яких можливо використовувати технічний фен:

- Видалення лаку, фарби з різноманітних поверхонь (переважно дерева);

- Запаювання і формування пластику (ремонт бамперів);

- Захист проводів і кабелів термопластичною обгорткою;

- Зварювання і разка лінолеуму і руберойду;

- Пришвидшення процесів склеювання;

- Розморожування каналізаційних труб;

- Сушка і продування поверхонь;

Цей інструмент має пістолетну форму – рукоятка і ствол, по котрому з величезною силою виходить потік гарячого повітря. Суттєвою перевагою є наявність регуляторів швидкості повітряного потоку і можливість ручного встановлення температури потоку. Плавне встановлення температурного режиму або швидкості потоку дозволяє виставити необхідний діапазон для роботи з різноманітними матеріалами і конструкціями. В деяких моделях завдяки високочутливому температурному датчику можливо встановити температуру, нарощуючи її на 1 градус.

Фени такого типу складаються з нагрівального елементу, котрий власне і характеризує її потужність, електричного двигуна і вентилятора. В момент вмикання пістолету, одночасно запускається двигун і починає грітись нагрівальний елемент. Електродвигун напряму з’єднаний з вентилятором, за рахунок чого і створюється такий потужний потік гарячого повітря. Нагрівальний елемент (спіраль) дуже швидко нагрівається, забезпечуючи миттєву роботу. 

Зважаючи на те, що технічний фен має високу споживчу потужність і великий потік гарячого повітря, він є інструментом підвищеної небезпеки.

Рукоятка технічного фену може мати звичайну форму, а також D-подібну форму, така рукоятка ефективно захищає руки оператора від відбиваного потоку гарячого повітря і від частинок розплавленого металу. Але краще не випробовувати долю, а просто додатково захистіть себе і свої руки робочими рукавицями та іншими засобами захисту. 

Ергономіка також грає суттєву роль в роботі з пістолетом. Інколи доводиться працювати найбільш не зручних і важкодоступних місцях. В цьому випадку форма рукоятки і сопла також важлива. Окрім цих конструктивних особливостей, велику роль грає і вага інструменту. Чим легше пістолет, тим довше Ви зможете безперервно працювати з ним. Практично у всіх пістолетів гарячого повітря на сопло монтується щільно облягаючий теплозахисний кожух. Якщо цей кожух з’ємний, то дістатись до потрібного місця простіше, але є ризик обпектися або пошкодити матеріал нагрітим соплом. 

Щоб розширити можливості технічного фена деякі виробники пропонують додаткові насадки на сопло. Такі фени дорожчі ніж звичайні, котрі не мають додаткових насадок. Але для виконання деяких робіт обов’язкова наявність цих насадок. 

Насадки значно розширюють область використання фена, але не завжди потрібна насадка йде в комплекті. Краще купити технічний фен без насадок, а після цього купити потрібні для Вашої роботи відповідні насадки для технічного фена. Це дешевше, і у Вас будуть тільки ті насадки, котрими Ви працюєте, а не ті, котрі постійно залежуються в темному куті Вашого гаражу або комори.

Наш інтернет-магазин постійно збільшує асортимент Електроінструментів  серед яких є великий вибір  промислових фенів для того, щоб Ви завжди могли підібрати потрібний і корисний інструмент дял будь-яких побутових завдань.