0 800 33 16 26
безкоштовно з телефонів у межах України
  067 67 362 17
 

Контактні телефони

20 листопада 2017

Зварювальний дріт використовується для різних видів зварювання: ручного дугового, напівавтоматичного, автоматичного, газового та інших. Випускається велика кількість різних марок виробів, але всі вони піддаються певній класифікації. За призначенням зварювальний дріт ділиться на вироби загального і спеціального призначення. Дріт загального призначення використовується для проведення зварювальних або наплавних робіт для всіх видів сталей, а також виготовлення електродів.

Купити зварювальний дріт

Дріт спеціального призначення в більшості випадків виготовляється з того ж матеріалу, що і виріб, який зварюється, з деякими добавками:

  • для напівавтоматичного або автоматичного зварювання алюмінію або його сплавів застосовується дріт з цього ж матеріалу або з добавками магнію і кремнію. 
  • для роботи з нержавіючими або жаростійкими сплавами застосовується жаростійкий зварювальний дріт. До його складу входять кремній для забезпечення якості шва і вуглець для запобігання міжкристалічної корозії;
  • робота з міддю ведеться мідним дротом під шаром флюсу;
  • для зварювання нікелю застосовується дріт з цього ж матеріалу з добавками марганцю (до 2%), кремнію (до 0,8%), титану (до 0,1%) і магнію (до 0,3%);
  • зварювання чавуну ведеться дротом, до складу якого входить залізо, нікель, мідь, марганець, кремній і вуглець;
  • для зварювання титану застосовується титановий порошковий дріт.

Зварювальний дріт

За структурою розрізняють три види дроту: Суцільний використовується при автоматичному або напівавтоматичному зварюванні, виготовленні електродів. Він може бути сталевий, мідний або алюмінієвий. Порошковий являє собою порожню трубку, заповнену сумішшю хімікатів, мінералів, феросплавів і руд, які виконують ті ж функції, що і покриття електроду. Активований дріт схожий на порошковий, але містить значно менше флюсу, а його основу складає сталевий дріт. В асортименті ТМ "Квітка" є всі найпоширеніші види зварювального дроту. Кожен знайде те, що потрібно йому.