0 800 33 16 26
безкоштовно з телефонів у межах України
  067 67 362 17
 

Контактні телефони

13 листопада 2017

Торцювальні пили є різновидом циркулярних. Ріжучим інструментом є диск, для якого передбачено кріплення на верстаті. Завдяки направляючим допоміжним пристроям верстата відбувається поворот диска під необхідним кутом. Крім цього, можливий поворот ріжучого полотна у вертикальній або горизонтальній площині. Торцювальні пили мають компактні розміри і невелику вагу, яка варіюється у межах 10-30 кілограмів. При використанні стандартної дискової пили, забезпечити точність пропилу під кутом досить складно. У торцювальних пил в цьому плані є перевага - можливість створення зрізу будь-якої конфігурації. Уся робота для збереження потрібного кута відрізу виконується верстатом.

Купити торцювальну пилу

На що слід звернути увагу при виборі торцювальної пили:

Перш за все, це потужність. Висока потужність інструменту забезпечує його безперебійну роботу. Однак слід зазначити, що чим більша потужність пили тим більший її розмір і вага. Тому провідні виробники сьогодні вважають за краще шукати грамотний компроміс у цьому питанні. Достатньою для більшості торцювальних пил є потужність в 1.5-1.8 кВт.

Також важливе значення відводиться і кількості обертів. Оптимальні показники швидкості наближаються до позначки в 5 тис. обертів в хвилину. Для деяких пил реалізована функція регулювання числа обертів, що дозволяє якісно виконувати роботи з різними матеріалами.

Торцювальні пили також відрізняються конструкційними особливостями робочого столу та розміром пильного диска, від якого залежить глибина пропилу. Ціни на торцювальні пили можуть відрізнятися в залежності від виробника і потужності інструменту.