0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

25 вересня 2017

Для того, щоб свердлити отвори належної якості, недостатньо купити дриль і натиснути на кнопку пуску. Необхідно також подбати про вибір правильного оснащення, тобто, вибрати свердло для відповідного матеріалу, з яким ви будете працювати. Саме цього ми вас і навчимо. Для ручного механічного та електроінструменту найчастіше застосовуються спіральні свердла, які мають циліндричний хвостовик. Існує дві технології виготовлення свердел - прокатка з наступним загартуванням і шліфуванням ріжучої кромки, а також фрезерування з повторенням тих самих процедур. Свердла, виготовлені за технологією фрезерування, відрізняються меншим осьовим биттям, завдяки чому при свердлінні отвір виходить точним і якісним, а стружка без перешкод виходить назовні.
 
 
Вибір свердла безпосередньо залежить від того, з яким матеріалом ви збираєтеся працювати. Тверді матеріали, такі як бетон, під силу свердлам з твердосплавними напайками, наприклад, побідитовими. Такі свердла мають наконечник «будиночком», який злегка виходить за краї. Метал, пластмаса, пінобетон, шлакоблоки та інші матеріали середньої твердості можна пробурити звичайним свердлом «по металу», яке вважається майже універсальним. Для дерева підходять спеціальні свердла - «з шипом», але підійдуть і універсальні. Працювати з м'якими кольоровими металами краще за допомогою свердла з високою зносостійкістю, наприклад, з титановим покриттям. 
 
 
Свердла
 
Забарвлення свердла говорить про тип фінішної обробки. Якщо свердло чорного кольору, це означає, що воно піддавалося обробці перегрітою парою. Це ніяк не впливає на продуктивність, незважаючи на поширену думку, згідно з якою «чорні - міцніші». Свердла, обробленні нітрилом титану, мають яскравий золотий колір, і, як правило, в два рази більшу ціну в порівнянні зі звичайними. Зате і твердість у них - близько 80 HRc. Працювати такими - дуже зручно. Великі компанії, які піклуються про своїх покупців, як правило, вказують на коробці і на хвостовику свердла його характеристики: марку сталі, матеріал, для якого воно призначене. Важливим параметром є кут, під яким заточене свердло: для кожного типу металу він повинен бути свій. Продуктивність свердла багато в чому залежить від заточування. Якщо при роботі свердло сильно нагрівається, це означає, що воно затупилося або заточене неправильно.
 
Робочий Матеріал Кут заточування свердла в °
Конструкційна сталь 116 - 118
Нержавіюча сталь 120
Чавун 118
Сталь загартована 125
Алюміній 130 - 140
Магнієві сплави 110-120
Силумін 90 - 100
Мідь електролітична 125
Бронза та латунь 130 - 140
Пластмаси 50 - 60
Органічне скло 70
Ебоніт 80 - 90

В інтернет-магазині ТМ"Квітка" широкий вибір надійних свердл для будь-яких потреб (близько 900 позицій), а легкий пошук, зручні методи оплати та швидка доставка це економія Вашого часу та коштів.