0 800 33 16 26
безкоштовно з телефонів у межах України
  067 67 362 17
 

Контактні телефони

30 жовтня 2017

Лобзик фактично є маленькою пилкою, проте невеликі розміри не обмежують його в можливостях. Спочатку слід згадати про ручний лобзик. Він по суті є рамкою з рукояткою та держаками для пильного полотна. Лобзики часто використовуються для роботи з деревом. Але є важливий недолік - часто рветься пильне полотно. Для запобігання даної проблеми необхідно якісно натягнути полотно. Але сьогодні вже абсолютна більшість майстрів перейшли на використання електричних лобзиків замість ручних.

Завдяки використанню двигуна вдалося залишити в минулому традиційні недоліки ручних інструментів, для лобзика було передбачено низку нових можливостей, завдяки чому він став обов'язковим елементом при виконанні безлічі робіт. Електричні лобзики справляються не тільки з розпилюванням дерева, але також пластика і металу. За популярністю сучасні електричні лобзики можна порівняняти з поширеними дрилями. Крім цього, лобзик також можна використовувати для робіт з керамічною плиткою, цеглою та склом.

Купити електричний лобзик

Корпус електричних лобзиків володіє плоскою платформою в нижній частині і рукояткою зверху, всередині знаходиться електродвигун. Для перетворення обертального руху валу використовується спеціальний механізм для створення зворотно-поступального руху направляючої. Пильне полотно кріпеться до направляючої, при русі воно забезпечує розпил матеріалу. Для кріплення пильних полотен використовується спеціальний хвостовик. Для стандартного хвостовика можливе кріплення різних пилок. Під кожен матеріал використовуються індивідуальні полотна, які відрізняються своєю міцністю. Деякі електричні лобзики мають такі додаткові опції як регулювання обертів, лазерна указка і підсвічування. За допомогою лобзиків можливе виконання прямолінійних і криволінійних розрізів. Можуть виконуватися фігурні розрізи, що і стає важливою перевагою лобзика в порівнянні з дисковими пилами. Тому у лобзика є всі можливості заміни ручного інструменту, навіть при необхідності художньої різки. Варто відзначити і простоту використання такого інструменту.

Електролобзик

Основним критерієм при пошуку відповідного лобзика вважається його потужність. Зокрема, від цього показника залежить і продуктивність всього процесу. При підвищенні запасу потужності збільшуються і робочі темпи, з'являється більше можливостей для обробки матеріалів. Всі сучасні електролобзики мають регулюванням частоти ходів. Подібна можливість передбачена для полегшення роботи з різними матеріалами. У цьому випадку при більш твердому матеріалі потрібна менша кількість різів.

У нашому інтернет-магазині постійно збільшується асортимент електролобзиків, для того, щоб Ви завжди могли підібрати потрібний і корисний інструмент для будь-яких завдань.