0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

11 квітня 2016

В наш час електролобзики стали незамінним інструментом як у побуті, так і в наборі професіонала. Спектр матеріалів, з якими можна працювати електролобзиком достатньо широкий. Тому, при виборі витратних матеріалів для робіт з лобзиком можливо легко заплутатись. А неправильний підбір таких витратних матеріалів збільшить витрати коштів і часу на виконання робіт і знизить якість результатів. 
 
Отож, давайте розглянемо основні типи пилок для електролобзиків, їх різноманіття і призначення. Після цього Ви зможете легко підібрати для себе такі витратні матеріали. В залежності від призначення пилочки для електролобзика можна розділити на групи за наступними характеристиками:
 
Крок зубів
Крок – це відстань між вершинами двох сусідніх зубів пилочки. Чим більша відстань, тим чистіше буде зріз матеріалу і навпаки, пилочки з великим кроком зубів роблять “чорновий” розріз.
Напрямок зубів
Часто при роботі з покриттям для підлоги і стіни важлива чистота тільки однієї кромки. Для таких робіт можна використовувати пилочки з направленими зубами, роблячи пропил тільки в один бік, вони будуть залишати чисті краї без сколів з іншої сторони пропилу.
Розвід полотна
Чим більше зуби пильного полотна розведені між собою, тим більше простору пилочка буде отримувати при роботі, а це знижує можливість заклинювання ходу пили в матеріалі. Але найбільш чиста кромка зрізу буде виходити при роботі полотном з мінімальним розводом зубців. 
Ширина полотна (спини пилочки)
В залежності від ширини “спини”, пилочки бувають також кількох типів:
Полотна для прямого пропилу: мають широку “спину” і чудово тримають напрямок ходу пилочки.
Полотна для фігурного випилювання: вузька частина “спини” дає можливість вирізати вигини з невеликими діаметрами і працювати практично під будь-якими кутами.
Матеріали роботи
Матеріал, з яким можливо працювати пилочкою залежить від форми її зубів. Наприклад, пилочки з найбільшими зубами для дерева і маленький крок зубів для металу. Для різу по кафелю і плитки використовуєтються пилочки з карбідо-вольфрамовим напиленням, а також пилочки з хвилястою ріжучою кромкою для роботи з картоном, гумою чи м’якими пластмасами.
 
Глибина пропилу
Максимальну глибину пропилу визначає довжина ріжучої частини пилочки. Рекомендована кількість одночасно задіяних в різі зубів – 2-5, тому розмір зубів на пилочці визначає мінімальну товщину заготовок, з якими можна працювати.
 
Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент електроінструменту і витратних матеріалів для будь-яких потреб наших клієнтів.