0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

11 вересня 2017

Зрозуміти, що ланцюг затупився, можна не тільки за більш повільною прохідністю розрізу, але і за вібрацією інструменту, яка добре відчуваються у руках. Затуплення ланцюга може провокувати інтенсивна робота, іноді буває навіть так, що ланцюг доводиться гострити кілька разів за один робочий день. Причиною цього є великий обсяг роботи і додаткові чинники - зіткнення із землею і з більш твердими елементами деревини, наприклад, сучками. Затуплений ланцюг необхідно точити вчасно, так як це значно продовжує термін його служби. 

Заточка Бензопили

Робота із затупленим ланцюгом може призвести до дуже серйозних проблем, а це не тільки повільний процес різання і підвищена витрата палива, але і передача вібрацій на корпус, яка призводить до руйнування шини і ведучої зірочки. Саме це значно знижує продуктивність інструменту і призводить до серйозного зносу практично кожного вузла бензопили. Таким чином, або постійні ремонти, або заміна бензопили на нову, яка з таким ставленням прослужить не довше.

Щоб подібних проблем з бензопилою не виникало, необхідно постійно проводити обслуговування інструменту. Помітити затуплення пильного ланцюга можна дуже просто:

  •  робота йде повільніше, відчувається підвищене навантаження на інструмент
  •  постійні вібрації, а головне, з розрізу летить дуже дрібна стружка. Крім того, якщо стружка стає темною, це вже 100% ознака того, що ланцюг час нагострити.

Вам не обов'язково чекати комплексу ознак затуплення ланцюга, достатньо зауважити дрібну стружку, яка летить з розрізу вже у вигляді пилу. У середньому, загострення ланцюгів для бензопил, які перебувають у побутовому використанні, відбувається 1-2 рази на місяць. Інструмент професійних лісорубів, які займаються чисткою лісу, потрібно гострити частіше – приблизно раз на день.

Якщо Вам необхідно нагострити ланцюг бензопили, ви завжди можете звернутись у наш сервісний центр, де наші спеціалісти на професійному обладнанні зроблять це швидко та якісно.