0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

13 серпня 2015

Dremel - інструменти для хоббі

- Який інструмент обрати?

- Класифікація інструментів

 

Вітаємо у нашому магазині!

Якщо Ви потрапили сюди, то звісно ж ви – не стандартна людина. Людина метою якої є не просиджувати вечори біля телевізора або тинятись у вільний час по гіпермаркетах, а проводити свій час весело і з користю. Можливо Ви шукаєте не стандартний подарунок для дитини? Правду кажучи, з інструментами Dremel Ви зможете поринути у світ, де немає перешкод і обмежень для Вашої творчості.   

Клієнти нас часто запитують: «А що можна зробити Dremel’ом?». Очевидно, що дати відповідь на це запитання можна лише після того, як ми зазирнемо трохи глибше і відразу все стане зрозуміло!

 

| «Dremel – це мікроінструмент.» 

Давайте розшифруємо це поняття. Мікроінструмент — інструмент дуже малих розмірів для тонких, особливо точних робіт. 

Як бачимо, всі інструменти Dremel маленькі, ергономічні, мають купу різних «прибамбасів». З’являється цікавість, подобається їх гарненький вигляд, є бажання купити, але виникає питання: «Який обрати для себе?»

Давайте розбиратись далі і для цього зануримось у історію виникнення компанії:

Багатофункційні електроінструменти Dremel винайдені Альбертом Дж. Дремелом немають аналогів у світі за своєю універсальністю і широтою використання, якістю у своєму класі, асортиментом витратних матеріалів і модифікацій, а також безпечністю використання. Ці інструменти з легкістю можуть використовувати у хоббі та рукоділлі діти без будь-якої можливості отримати травми чи ушкодження або під доглядом відповідального дорослого. Виготовляються багатофункційні електроінструменти Dremel у Мексиці з 1932 року і є підрозділом компанії Robert Bosch. 

 

| «Дж. Дремел – винахідник. Решта подібних інструментів це спроба скопіювати успіх і технології.»

Dremel, Дремел, Дремель, Дримель, Дрімель.

А як Ви називаєте подібні інструменти інших виробників? Народною назвою усіх багатофункційних інструментів чомусь є «Дремель». Беручи до уваги інструменти інших виробників, виникають такі питання: Коли Ви на своєму досвіді переконуєтесь, що такі інструменти ламаються. Що робити? Де шукати сервіс? А якщо зносилась насадка? Де знайти та купити нову?

Ми з впевненістю можемо сказати про інструменти Dremel:

На інструменти Dremel діє 2-х річна гарантія

Сервісом та обслуговуванням цих інструментів займаються сервісні мережі всесвітньо відомої компанії Bosch

Усі насадки, приставки, усі інструменти Dremel завжди в наявності на складі ПРОФІЦЕНТРІВ КВІТКА і в нашому інтернет магазині kwitka.com.ua

ТМ «КВІТКА» - це Premium Dealler інструментів DREMEL

На kwitka.com.ua завжди найкраща ціна!

Після цього можна впевнено сказати, що Ви в правильному магазині.

 

| «Dremel – багатофункційний мікроінструмент.»

Під назвою «Дремел» мається на увазі не один, а ціла лінійка професійних багатофункційних мікро-мультиінструментів. Мати в своїй домашній або професійній майстерні усі види інструментів Dremel – це мрія кожного з нас! В такі моменти приходить розуміння, що таке Dremel. 

Але чи потрібні Вам ці інструменти, всі й одразу? 

Повертаючись до питання: «А що можна зробити Dremel’ом?». Ми з впевненістю відповідаємо:  «Дремелом можна робити абсолютно все, скажіть що саме Ви хочете зробити, яке у Вас завдання, а ми порадимо який саме інструмент і які насадки оптимально підійдуть для втілення Вашої ідеї!»

Ми дамо Вам декілька пояснень і рекомендацій, що полегшити прийняття рішення щодо цього інструменту.

Часто, помилково кажуть «Дремел – це гравер», але як бачимо Dremel це ще й лобзик, клейовий пістолет, газовий інструмент, універсальний різак, та багато інших.

Зараз в асортименті Dremel присутні такі інструменти:

Гравер

Багатофункційні мікроінструменти (мережеві і акумуляторні)

Електролобзик

Газові інструменти: Газові паяльні лампи VersaFlame і VersaTip

Клейові пістолети

Компактна пила

Універсальний різак

Шуруповерт

TRIO

 

 

Якщо брати до уваги витратні матеріали, то у Dremel є широкий вибір насадок, аксесуарів і додатків до своїх інструментів. У випадках, коли вам потрібно нарізати, чистити, полірувати, гравірувати, тощо, Dremel завжди може запропонувати Вам відповідний аксесуар під завдання, котре у Вас виникло. 
Кожен майстер, домашній чи професіонал, знайде для себе потрібний інструмент. 
 
Відчуйте себе творчою людиною – обирайте Dremel!