0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

2 березня 2016

Metabo компресори

 

|   Міцні, потужні, надійні!

Виробник Metabo пропонує широкий модельний ряд компресорів з індивідуальними перевагами, ор’єнтуючись на різні вимоги до них. У компанії є досвід у задоволенні потреб клієнтів базуючись на їхніх задачах, починаючи з моделей класу Basic, які є базовими, легкими та компактними і закінчуючи моделями Mega, котрі є надзвичайно потужними і використовуються для найскладніших робіт.

Моделі Basic є компактними та легкими. Їх зазвичай використовують для простих промислових робіт. Їхня потужність, як правило, складає від 1,1 кВт до 1,5 кВт, а об’єм резервуару від 5 до 50 літрів. 

       

Щодо моделей Mega можна одразу зауважити, що вони мають високу потужність, а саме: 2,2 кВт, 3,0 кВт та 4,0 кВт. Також, слід звернути у вагу на те, що об’єм резервуару у таких моделей від 50 до 270 літрів. І не зважаючи на це, вони залишаються зручними у використанні. Здебільшого такі компресори використовують професіонали в майстернях. Міцні компоненти і низькі оберти – подовжують термін експлуатації, та дозволяють працювати з високою витратою повітря. Довга рукоятка, поворотні опорні ролики спереду та гумові колеса ззаду, а також пульт з усіма елементами управління, включаючи фільтр-редуктор та мастильний пристрій забезпечують зручність експлуатації моделей Mega. 

      

 

Наш інтернет-магазин "Квітка" пропонує широкий асоримент компресорів для будь-яких робіт, та для задоволення потреб наших клієнтів.