0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

16 грудня 2015

5 і 6 грудня, на паркеті палацу спорту «Галичина», що знаходиться у Львові, пройшов другий тур вищої ліги Чемпіонату України з флорболу. Львівський клуб «Лемберг» вийшов на першу позицію у турнірній таблиці обігравши всіх суперників. 

Отримавши чотири перемоги з чотирьох поєдинків, львів’яни отримали абсолютну перемогу і довели, що вони господарі у домі. Результатами цих стали: перемога над київським фаворитом «КФК» (9:7), «Тернопіль» (17:8), ФК з Нового Роздолу «Скіф» (5:4), та коломийською командою «Надія» (8:4).

Такий чудовий і відчутний результат було отримано завдяки виснажливим і потійним тренуванням, а також завдяки неперевершеній тренерській праці.

Обов’язки головного тренера на турнірі виконував директор флорбольного клубу «Лемберг» Роман Лозинський. За його словами, він поставив ключову ціль: отримати чотири перемоги будь-якою ціною. Окрім цього він зазначив, що команда буде активно готуватись до третього туру. А також те, що найбільші перемоги ще попереду. 

В період з 24 грудня по 7 січня команда «Лемберг» буде виступати за честь України на Міжнародному чемпіонаті з флорболу «Сторвета», який пройде Уппсалі (Швеція). Запорукою успіху команди буде віра у перемогу та незначний відпочинок між тренуваннями.

Флорбольний клуб виразив подяку нашій Компанії "Квітка" за фінансову допомогу в організації 2-го чемпіонату України.