0 800 33 16 26
безкоштовно з телефонів у межах України
  067 67 362 17
 

Контактні телефони

19 березня 2018

Все необхідне для будівництва та ремонту по оптових цінах!

Раді Вам повідомити що інтернет-магазин ТМ "Квітка" впроваджує нову цінову політику під назвою «Будуй Дешевше».

Перед кожним капітальним ремонтом чи будівництвом стоїть актуальне питання: де у своєму місті недорого купити інструмент та витратні матеріали? Відповідь проста. Найвигідніше рішення - це купити все необхідне за оптовими цінами в спеціалізованому інтернет-магазині kwitka.com.ua.

ТМ "Квітка" є офіційним дистриб'ютором більшості товарів, які ми продаємо, тому працюючи з нами, Ви не переплачуєте, бо Ваша закупівельна ціна буде найнижчою на ринку України. Для усіх оптових покупців ми можемо запропонувати найбільш вигідні умови співпраці, кінцева знижка обговорюється з кожним покупцем індивідуально.

На багатьох наших товарах Ви вже можете знайти подвійні та потрійні оптові цінники, додавайте їх до кошику у вказаній кількості, щоб отримати найвигіднішу для себе пропозицію. Для товарів де нема оптових цінників, Ви завжди можете уточнити їх у нашого менеджера, скориставшись чатом (в правому нижньому куті екрану) чи зателефонувавши за номером ‎0 800 30 32 10 (безкоштовно в межах Україна).

Наша компанія веде строгий контроль якості, тому Ви можете бути впевнені в придбаному товарі. Ми реалізуємо тільки оригінальні товари. Постійна наявність великого асортименту на складі і оперативне відвантаження заощадить Ваш час і дасть Вам можливість швидко задовольнити як власні потреби так і потреби кінцевих споживачів.

Ласкаво просимо в світ вигідного будівництва та ремонту.