0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

1 квітня 2016

Квітка підкаже, як правильно користуватись склорізом

 

|   "Досить часто у домашніх ремонтних роботах і при ремонті старих дерев'яних вікон доводиться різати скло склорізом. Для того, щоб правильно здійснити дану операцію, необхідно дотримуватися кількох нескладних правил."

Перед початком роботи необхідно ретельно вимити скло і висушити його. Різати скло необхідно на рівній поверхні. Роботу слід виконувати так, щоб залишалося мінімальна кількість відходів.

Перед тим, як різати скло, необхідно провести на ньому розмітку за допомогою звичайного або спеціального олівця. Варто відзначити, що скло зручніше різати за допомогою лінійки. Для цього лінійку необхідно покласти на скло, і притискаючи до неї склоріз різати. Щоб лінійка не ковзала по поверхні скла, на неї можна приклеїти шматочки гуми (від медичного бинта або велосипедної камери). Лінійку на склі слід розташовувати так, щоб вона перебувала трохи в стороні від лінії розмітки (на товщину склоріза).

Скло можна різати за допомогою роликового або алмазного склоріза. Варто відзначити, що кращими можливостями володіє алмазний склоріз, однак для розрізання рифленого скла зручніше використовувати роликовий. Візерункове, рифлене і матове скло ріжуть тільки з гладкої сторони. Окрім цього відзначимо, що гартоване скло різати не можна, оскільки воно в більшості випадків розколюється. Обробку такого скла виконують до його загартовування.

Починати різати скло необхідно від головного краю листа і по лінійці без зупинки вести лінію до себе. Нагадаємо, що головною умовою успішної роботи є правильне розташування склоріза.

Алмазний склоріз потрібно утримувати в руці на зразок олівця (майже вертикально). Вести слід так, щоб до лінійки була звернена мітка, що позначає алмаз. При правильно проведеній роботі лінія розрізу вийде тонкою і безбарвною.

Роликовий склоріз необхідно тримати перпендикулярно поверхні скла. Зручніше тримати його між великим і середнім пальцем, натискаючи зверху вказівним пальцем. Натиск повинен бути сильнішим, ніж при роботі з алмазним склорізом. Лінія надрізу в цьому випадку виходить білою.

У більшості випадків надрізане скло ламають об край твердої поверхні.

Варто відзначити, що перед тим як різати скло склорізом необхідно потренуватися на маленьких відрізках скелець. В цьому випадку при подальшій роботі можна буде уникнути більшості помилок.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибіо ручних інструментів для задоволення будь-яких потреб наших клієнтів.