0 800 33 16 26
безкоштовно з телефонів у межах України
  067 67 362 17
 

Контактні телефони

23 жовтня 2017

Сьогодні для вимірювальних робіт все частіше використовують лазерні далекоміри. Із назви можна зрозуміти, що прилад вимірює відстань і для цього непотрібно напарника. Робота з цим інструментом виконується  значно швидше, а вимірювання стають точнішими. За рахунок цього, під час вимірювальних робіт вдається економити наявні ресурси і час. Сьогодні на ринку є широкий вибір лазерних далекомірів від багатьох виробників. Тому закономірним буде питання, як правильно вибрати лазерний далекомір. Спробуємо детальніше проаналізувати параметри, які враховуються при виборі оптимального рішення.

Лазерний далекомір купити

У більшості випадків вибір здійснюється з урахуванням співвідношення параметрів ціни та можливостей приладу, також варто врахувати сферу використання пристрою - побутові або професійні завдання.Серед можливостей слід відзначити показники максимального вимірюваного простору, функціональності, точності, надійності і рівень сервісної підтримки. Для розуміння особливостей необхідної моделі важливо проаналізувати кожен важливий критерій окремо, до чого ми безпосередньо і приступимо.

Дальність вимірювань

Спочатку враховується дистанція можливих вимірів. Для сучасних лазерних далекомірів це значення сягає до 200 метрів. Для необхідності використання далекомірів у приміщеннях житлових типів подібні показники зазвичай стають зайвими. Достатнім виявляється у таких випадках відстань 30-50 метрів. Крім цього, для великих дистанцій, рекомендується використання відбиваючої пластини і штатива.  

Точність вимірювань

Важливо визначити і необхідну точність вимірювань яку має лазерний далекомір. Основна частина представлених на ринку далекомірів працює при частоті вимірювань в ± 1,5 - 2 мм - цих значень на практиці виявляється цілком достатньо, щоб вирішити поширені вимірювальні завдання. У деяких випадках достатнім виявляється значення в ± 5 мм. 

Функції та можливості

Для сучасних далекомірів можливе використання різних функцій, серед яких визначення площі, віднімання і додавання, пам'ять вимірів. Серед додаткових можливостей слід виділити функціонал по використанню цифрового та оптичного візира, наявність похиломіра, Bluetooth.

Купити Лазерний далекомір

Важливою особливістю конструкції лазерних далекомірів вважається можливість встановлення його на штатив. Це можливо лише у випадку, якщо передбачене відповідне внутрішнє різьблення в корпусі приладу. У подібних вимірах важливою підмогою також стає використання цифрового або оптичного візира. Також стала досить популярною функція таймера, вона здатна створити тимчасову затримку між натисканням кнопки і самим виміром. Затребуваним рішенням виявилося використання функції підсвічування клавіатури і дисплею. Така особливість є у більшості далекомірів, підсвічування важливе при недостатньому освітленні під час виконання робіт. Важливо розуміти, що при збільшенні функцій приладу підвищується і його вартість.

У наш час рішення купити лазерний далекомір не є проблемою завдяки широкому асортименту в інтернет-магазині kwitka.com.ua.