0 800 30 32 10
безкоштовно з телефонів у межах України
  067 67 362 17
 

Контактні телефони

26 лютого 2015

Головний принцип роботи інструменту полягає у тому, що Ви можете взяти металевий дріт і розтопити його малим безпровідним інструментом, який можливо тримати як олівець.

  

Реальність полягає у тому, що пайка потребує наявність електромережі і використання м'якого металу.

 

Dremel допоможе зробити мрії реальністю, навіть при відсутності досвіду роботи. Як він це реалізує? За допомогою одного бездротового газового пристрою, Ви отримуєте можливість пайки деталей. Також VersaTip проявив себе як відмінний інструмент для хоббі та рукоділля. З різноманітними насадками перетворюється на інструмент для декорування та випалювання по дереву та шкірі. Є насадка: ніж для гарячої різки.

Використання

Як видно з назви Dremel VersaTip це пристрій, різностороннього використання. Наповнення газом VersaTip досить простий процес. Якщо Ви коли-небудь заряджали бутанову запальничку, принцип той самий. Просто притисніть універсальний накінечник до газового балону. В інструкції вказано це робити в добре вентильованому приміщенні. Як правило наповнення газом займає близько 10 секунд. Насадки на різьбове з'єднання легко міняються завдяки ключам, котрі йдуть в комплекті.

 

Запуск газової паяльної лампи потребує трохи часу для освоєння, але він інтуїтивний і не допускає випадкового запалювання. Спочатку потрібно натиснути на запобіжник, для того, щоб почати запалювання.

 

VersaTip можна тримати по-різному, часто його використовують тримаючи за ручку, що збільшує точність під час використання. Цей захват комфортний в обох випадках: коли потрібна точність і коли вона не потрібна. Для користувачів, котрі використовують VersaTip, буде зручно перевозити його в сумці або рюкзаку з еластичним ремінцем.

 

Окрім цього існує значна кількість різноманітних насадок і накінечників, з якими кожен може відчути себе справжнім митцем.

джерело

З повагою,
ТМ "КВІТКА"
www.kwitka.com.ua


Будуємо з КВІТКОЮ!

79041, м. Львів, вул. Городоцька, 224

79024, м. Львів, вул. Промислова, 47а

76005, м. Івано-Франківськ, вул. С. Петлюри, 7Б

безкоштовна гаряча лінія: 0 800 30 32 10