0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

18 серпня 2017

Існує три типи пристроїв для догляду за газоном. Правильний вибір пристрою дасть найкращий результат і зробить роботу з ним приємною. 
 • Тример - механізм малої потужності, призначений для перенесення в руках, що складається з ріжучого елемента, штанги і двигуна. Тример використовується в тому випадку, якщо необхідно зрізати траву на нерівній поверхні, в важкодоступних місцях і поблизу посадок. Цей пристрій зазвичай застосовують для обробки порівняно невеликих ділянок. Або для доробки решти ділянки, де не пройшла газонокосарка.

Тример

 • Мотокоса (бензокоса) - більш потужний і конструктивно більш надійний варіант триммера. Призначений для косіння високої трави і косіння на нерівних ділянках. Може використовуватися як основний інструмент догляду за ділянкою, якщо немає можливості використовувати газонокосарку, але через те що косіння здійснюється вручну і відбувається нерівномірно, погано підходить для косіння газонної трави.

Мотокоса 

 • Газонокосарка - це садово-паркова техніка середніх габаритів  і потужністю для покосу газонної трави на рівному ландшафті яка пересувається на колесах.

Газонокосарка 

Цього разу ми поговоримо про газонокосарки. Вони можуть працювати з різноманітними видами поверхонь. Існують газонокосарки як для любителів (невеликі газони, садки), так і для професіоналів, призначені для робіт на великих ділянках. Деякі моделі самохідні. Якщо газонокосарка оснащена набором для подрібнення, зникає потреба утилізації скошеної трави. Мілкі часточки проникають у ґрунт і живлять його.

Поради щодо вибору газонокосарки

 • Для ділянок площею до 900 м підходять електричні газонокосарки з пластиковою чи стальною декою. Вони компактні за розмірами і мають високу маневреність. Ширина стрижки складає 30-50 см.
 • Для ділянок площею до 2000 м підходять газонокосарки з шириною стрижки 40-55 см. Вони мають конструкцію і стальну деку. Такі газонокосарки бувають самохідними і несамохідними. Для ділянок з площею до 1200 м ідеально підходять самохідні газонокосарки, які не потребують надмірних зусиль від оператора.
 • Ідеальними машинами для великих ділянок (2000-2600 м) є професійні самохідні моделі. Вони мають ширину стрижки 40-55 см, вони поєднують у собі міцність (алюмінієва дека) і надійність.

Очистка газонокосарки

 

Поради щодо догляду і обслуговування газонокосарки

 • Періодично виконуйте перевірку рівня масла і палива (у моделях з бензиновим двигуном)
 • Регулярно виконуйте ретельну очистку всієї машини.
 • Періодично перевіряйте заточку ножів.
 • Періодично перевіряйте і очищуйте повітряний фільтр.
 • При необхідності доливайте масло, перевіряйте стан привідних ременів і шківів, очищайте коробку передач, перевіряйте і змазуйте (при потребі) колісні підшипники.

 

Найпростіший та найзручніший спосіб купити газонокосарку - це оформити замовлення в інтернет-магазині kwitka.com.ua. У нас широкий вибір газонокосарок, надійних та перевірених виробників за доступними цінами.