0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

2 жовтня 2017

Сьогодні поговоримо про диски для болгарки. Зазвичай виробник розміщує на упаковці або на самому диску всю необхідну інформацію. Крім сфери застосування, вказується діаметр диску, його товщина і діаметр посадкового отвору. Для кожного диску існує максимальна швидкість обертання, перевищувати її не можна. Також забороняється використовувати диски більшого діаметру, якщо кутова шліфувальна машина не розрахована на них. Ні в якому разі не знімайте захисний кожух, щоб поставити такий диск - через розбалансування і ви, і апарат можете серйозно постраждати. Диски для кутових шліфмашин зустрічаються з діаметрами 115, 125, 150, 180 і 230 мм, а їх товщина коливається від 1 до 6 мм. Чим більший диск, тим менша повинна бути швидкість його обертання. Крім поділу за призначенням (по металу, бетону, каменю, пластмасі) диски діляться на зачисні і відрізні.

Відрізні Круги для Болгарки

Буває, що сфера застосування абразивного диску для кутової шліфмашини вказується за допомогою колірного коду: синій - для металу, зелений - для бетону. Зустрічаються вироби зі схематичним зображенням типу матеріалу. Літерні і цифрові позначення на диску вказують на його характеристики. Маркування на дисках не таке  загадкове, як вам здається. Перша серія літер означає тип абразивного матеріалу: А - корунд, AS - електрокорунд, С - карбід кремнію. Наступними після літер цифрами, позначають зернистість абразиву. Вона впливає на кількість матеріалу, що знімається. Таким чином, якщо зерно велике - швидкість різу буде вищою, але точність і акуратність меншою. Грубозернисті диски (з великим числом) застосовуються для обробки кольорових металів, дрібнозернисті (з малим числом) - для сталі. Остання літера позначає твердість зв'язків. Чим ближче літера до початку алфавіту, тим м'якішою є зв'язка. Запам'ятайте: для роботи з твердим матеріалом зв'язка повинна бути м'якою і навпаки. Остання частина коду зазвичай відображає максимальну швидкість, на яку розрахований диск. Вона вказується в оборотах, або метрах в секунду. Внутрішнє посадкове кільце диску для кутової шліфмашини зазвичай армується металом для більш «жорсткої» обробки поверхні. 

Пелюсткові шліфувальні круги

Пелюсткові круги використовуються для всіх видів шліфування і полірування. Ці диски можна впізнати за відрізками абразивного матеріалу, які кріпляться по його краях. Головна їх перевага це гнучкість. Такий вид оснащення застосовується для обробки сферичної поверхні, зачистки і обдирання, а також всіх видів шліфування й полірування. Існує кілька різновидів пелюсткових дисків: фланцеві і шпиндельні.

Алмазні відрізні круги

Тепер поговоримо про алмазні відрізні диски. Вони поділяються на сегментовані та суцільні.  Проміжки в сегментних дисках призначені для охолодження та відведення стружки. Ріжуча частина сегментних дисків розбита на відрізки. Такі диски застосовуються для важких робіт по бетону, асфальту або граніту. Суцільні диски частіше застосовуються в домашніх умовах. Сфера застосування алмазного диску також може позначатися кольоровим маркуванням, але кольори тут будуть означати зовсім інші типи матеріалів: синій - бетон і мармур, зелений - граніт, помаранчевий - цегла і штукатурка, сірий - керамічна плитка та черепиця, жовтий - кахель і гіпс, а також вапняк. Наостанок нагадаємо, що стрілка на поверхні диску для болгарки позначає напрямок його обертання.

В інтернет-магазині ТМ"Квітка" широкий вибір надійних дисків для кутових шліфмашин (близько 300 позицій), а легкий пошук, зручні методи оплати та швидка доставка це економія Вашого часу та коштів.