0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

9 жовтня 2017

 

Лазерний нівелір - сучасне рішення в галузі будівельних приладів. Робота пристрою базується на лазерному випромінювачі, який проектує лінію або промінь. У конструкції лазерного нівеліра передбачена оптична трубка, яка обертається в горизонтальній площині. Основою орієнтирів є лазерний промінь підвищеної інтенсивності. За рахунок такого підходу відбувається утворення видимої лазерної площі і забезпечується максимальна точність вимірювання.

Лазерний нівелір

Лазерний нівелір необхідний для розмежування земельних ділянок, під час будівництва або монтажу інженерних комунікацій. Забезпечується не тільки вертикальне або горизонтальне нанесення, але й кругове. За рахунок цього можливе вирівнювання нахилених площин при відхиленні до 5 градусів. Завдяки лазерним нівелірам значно спрощується встановлення дверних або віконних коробок, мурування стін, оскільки гарантується візуальний контроль за відхиленням по горизонталі та вертикалі.

Використання лазерного нівеліру

Ротаційні лазерні нівеліри забезпечують утворення видимої горизонтальної, вертикальної або похиленої площини. Ротаційні лазерні нівеліри є незамінним рішенням для роботи поза приміщеннями. Щоб визначити відхилення, передбачено використання спеціальних приймачів лазерного випромінювання, які встановлюються на нівелірних рейках.

Купити лазерний нівелір

У сучасному асортименті вимірювальних приладів представлено широке різноманіття лазерних нівелірів. Серед параметрів, за якими вони можуть відрізнятись, слід відзначити точність, дальність та цільове призначення. На сучасному ринку представлені лазерні нівеліри для підлоги або стін, універсальні або для проведення внутрішніх робіт, оснащенні компенсатором або ні.

ціна на лазерний нівелір

Використання лазерних приладів відрізняється простотою в порівнянні з маркерами чи лінійками. Не потрібно креслити лінії на стінах. В значних діапазонах можуть змінюватися показники точності лінійних нівелірів, для різних моделей цей показник може складати від 3 міліметрів до 5 сантиметрів на сто метрів. У наш час рішення купити лазерний нівелір не є проблемою завдяки широкому асортименту в інтернет-магазині kwitka.com.ua.