0 800 30 32 10
безкоштовно з телефонів у межах України
  067 67 362 17
 

Контактні телефони

23 лютого 2015

Акумуляторний шуруповерт Bosch PSR Select із вбудованим барабаном з насадками: надзвичайно інноваційний, малогабаритний та потужний.

Для домашніх майстрів, які при загвинчуванні бажають тримати насадки при собі, тепер є PSR Select фірми Bosch. В акумуляторний шуруповерт вбудований барабан для 12 стандартних насадок.

Вбудований барабан з 12 загвинчувальними насадками забезпечує швидку заміну. Максимальна гнучкість при різноманітних кріпильних роботахМалий розмір, мала вага та велика потужність завдяки літій-іонним акумуляторам

Для домашніх майстрів, які при загвинчуванні бажають тримати насадки при собі, тепер є PSR Select фірми Bosch. В акумуляторний шуруповерт вбудований барабан для 12 стандартних насадок. Для заміни барабан обертають, поки у віконечку не з’явиться потрібна насадка, потім посувають вибрану насадку перемикачем, що розташований за барабаном, вперед в спеціальний тримач, після чого можна працювати звичним чином. Завдяки системі „Easy Select“ більше не загубиться жодна насадка та економиться час, що зазвичай тратять на пошук потрібної насадки.

Якщо потрібно змінити насадку іншою, просто виймають її з тримача, замінюють новою та затягують перемикачем в барабан. Тепер набір прилаштований до власних потреб чи знову повний. Універсальність та простота в експлуатації

PSR Select водночас малий, зручний та потужний: він важить лише 500 грамів, живиться від літій-іонного акумулятора напругою 3,6 вольт та на одному заряді може закрутити до 90 гвинтів чи шурупів. PSR Select може використовуватися з шурупами діаметром до п’яти міліметрів. Завдяки барабану з насадками, відповідна насадка знайдеться практично до кожного шурупа чи гвинта. Інструмент можна гнучко використовувати, він покриває майже всі основні потреби у загвинчуванні. Вбудований літій-іонний акумулятор майже не саморозряджається та не має ефекту пам’яті. Тому PSR Select залишається готовим до використання навіть після тривалих перерв в роботі і його можна дозаряджати у будь-який час, не боячись втрати ємності. Щоб повністю зарядити акумулятор, достатньо почекати чотири години. Стан заряду відображається за допомогою світлодіода. Завдяки системі освітлення „PowerLight“ із вбудованим світлодіодом, можна освітлювати навіть темні місця роботи. Поверхня рукоятки з м’якою накладкою забезпечує міцне утримування, а управління двома пальцями дозволяє зручно керувати акумуляторним шуруповертом. Ознайомтеся з новим Bosch PSR Select в інтерактивному режимі! Ознайомтеся з новим акумуляторним шуруповертом Bosch PSR Select та відвідайте веб-сторінку з спеціалізованою інформацією про вироби.

Джерело

> Акумуляторний шуруповерт Bosch PSR Select, спеціалізована інформація про виріб

 

З повагою,
ТМ "КВІТКА"
www.kwitka.com.ua


Будуємо з КВІТКОЮ!

79041, м. Львів, вул. Городоцька, 224

79024, м. Львів, вул. Промислова, 47а

76005, м. Івано-Франківськ, вул. С. Петлюри, 7Б

безкоштовна гаряча лінія: 0 800 30 32 10