Мікрон

Мікрон

Респіратор Мікрон FFP2 без клапана

Артикул: MikronFFP2
Код: 113439

37 грн.

Очікується
Респіратор напівмаска Мікрон FFP2 без клапана продається тільки в кількості від 20 шт.! * Колір та/або відтінок на фотографії можуть відрізнятися від реального. Параметри та комплектація можуть бути змінені виробником товару без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, які вніс..

Респіратор Мікрон FFP2 з клапаном

Артикул: Mikron-FFP2
Код: 113438

37 грн.

Очікується
Респіратор напівмаска Мікрон FFP2 з клапаном продається тільки в кількості від 20 шт.! * Колір та/або відтінок на фотографії можуть відрізнятися від реального. Параметри та комплектація можуть бути змінені виробником товару без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, які вніс ..

Респіратор Мікрон FFP3 без клапана

Артикул: MikronFFP3
Код: 113435

25 грн.

Очікується
Респіратор напівмаска Мікрон FFP3 без клапана продається тільки в кількості від 20 шт.! * Колір та/або відтінок на фотографії можуть відрізнятися від реального. Параметри та комплектація можуть бути змінені виробником товару без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, які вніс..

Респіратор Мікрон FFP3 з клапаном

Артикул: Mikron-FFP3
Код: 113434

25 грн.

Очікується
Респіратор напівмаска Мікрон FFP3 з клапаном продається тільки в кількості від 20 шт.! * Колір та/або відтінок на фотографії можуть відрізнятися від реального. Параметри та комплектація можуть бути змінені виробником товару без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, які вніс ..
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)