Кращі теплові пушки: електрична, газова або дизельна

Кращі теплові пушки: електрична, газова або дизельна

Часто обігрів приміщення виконують за допомогою такого продуктивного потужного устаткування, як теплова пушка.

Техніка ефективно використовується для підтримки необхідної Вам температури приміщення, від якої безпосередньо залежать періоди зберігання, експлуатації, служби різних речей та техніки. Додатково підтримка стабільної температури підвищує комфорт роботи в будівлі або приміщенні людей.

Кращі теплові пушки нерідко застосовуються під час будівництва, ремонту, монтажу, в місцях розваг, культурних центрах, а також в місцях, які по ряду причин неможливо опалювати іншим способом.

Але як вибрати кращі теплові пушки по типу палива? Про це далі.

кращі теплові пушки

Кращі теплові пушки: конструкція

Устаткування називають «пушкою» з огляду на його зовнішній вигляд. Як правило, корпус техніки виконаний зі сталі, є стійким до корозії та іржі. Створюване тепло подається за допомогою вентиляторів та проходить в приміщення через решітки на корпусі.

Залежно від типу живлення обладнання має такі типи: теплова пушка електрична, теплова пушка газова та дизельна теплова пушка. Є ще техніка, яка працює від енергії води, але вона менш популярна.

кращі теплові пушки

Теплова пушка електрична: особливості

Теплова пушка електрична ефективно застосовується для обігріву житлових приміщень, павільйонів, офісів. Таке обладнання не використовується при великих будівництвах та ремонтах.

Сьогодні теплова пушка електрична є найбільш популярною, адже має такі переваги, як екологічна безпека, висока економність, великий асортимент виробів. Теплова пушка електрична під час використання не виробляє шкідливих речовин, техніці не потрібне паливо. Але слід пам'ятати, що бюджетні пристрої обладнані відкритими ТЕНами (елементами нагріву), тому спалюють кисень в приміщенні (потрібне провітрювання).

Кращі теплові пушки цього типу мають потужність від 1.5 до 45 кВт. Потужність Ви вибираєте самі, в залежності від площі приміщення, яке потрібно обігріти та напруги в мережі (220 або 380 В).

Теплова пушка електрична працює за простим принципом: всередині встановлений вентилятор для подачі повітря в пристрій, далі повітря проходить через елементи нагріву (ТЕНи) та стає гарячим, потім нагріте повітря виводиться з іншого боку обладнання.

Теплова пушка електрична має систему захисту — при перегріванні ТЕНу або спіралі техніка автоматично вимикається. Також теплова пушка електрична може мати захист від перекидання.

кращі теплові пушки

Дизельна теплова пушка: особливості

Дизельна теплова пушка є високопотужною технікою, але вона менш безпечна у використанні, ніж електричне обладнання. Дизельна теплова пушка широко застосовується для обігріву нежитлових приміщень, під час великих ремонту та будівництва, на складах і так далі. Часто дизельна теплова пушка важить досить багато, тому має колеса та ручку для перевезення.

Дизельна теплова пушка може працювати за принципом прямого або непрямого нагріву. Більш безпечним для здоров'я працюючих поруч людей є непрямий нагрів.

Дизельна теплова пушка прямого нагріву працює за простим принципом: камера весь час відкрита, тому продукти згоряння палива поширюються по приміщенню, що шкідливо для людини. Кращі теплові пушки такого типу мають потужність від 10 до 100 кВт та мають високий коефіцієнт корисної дії.

Дизельна теплова пушка непрямого нагріву видає в приміщення лише тепле повітря, адже має постійно закриту камеру згоряння та патрубки, завдяки яким продукти горіння виводяться з кімнати через димохід. Кращі теплові пушки такого типу мають потужність до 85 кВт.

кращі теплові пушки

Теплова пушка газова: особливості

Теплова пушка газова нерідко використовується в сільській місцевості для обігріву парників та теплиць, також застосовується при монтажних роботах. Залежно від типу, теплова пушка газова може працювати від балона з газом або підключається до газової магістралі.

Принцип роботи обладнання також дуже простий: за допомогою газового пальника повітря, що входить, нагрівається та потім поширюється по приміщенню або будівлі. Теплова пушка газова безпечна у використанні та може працювати в місцях великого скупчення людей, наприклад, в магазинах, супермаркетах, громадських закладах і так далі. Але теплова пушка газова залежить і від електричної мережі, адже її елемент запалювання та вентилятор працюють від 220В. Кращі теплові пушки мають невелике енергоспоживання — не більше 500 Вт.

Варто відзначити, що теплова пушка газова має дуже високий ККД, який близький до 100%. Але теплова пушка газова з відкритими ТЕНами спалює в приміщенні кисень, тому останнє повинно регулярно провітрюватися.

кращі теплові пушки

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]