КВІТКА PRO

КВІТКА PRO
Рукавиці для скла: особливості Рукавиці для роботи зі склом використовують для надійного захисту рук під час різання і перенесення скла, більш зручного захвату різних матеріалів. Рукавиці зовні і всередині долоні прогумовані. Вироби мають трикотажну резинку, яка забезпечує відмінну посадку ..
Рукавиці для роботи зі склом: переваги Рукавиці для скла потрібні для хорошого захисту рук при перенесенні та обробці скла, комфортного захвату будь-яких матеріалів, що переносяться. Рукавиці всередині та зовні долоні є прогумованими. Завдяки застосуванню трикотажної гум..
Рукавиці бензомаслостійкі: особливості Рукавиці робочі з обливом використовуються для надійного захисту рук від згубного впливу різних агресивних рідин. Вироби як зовні, так і всередині мають покриття якісним ПВХ. На зап'ястях рукавиці робочі з обливом мають спеціальну гу..
Рукавиці бензомаслостійкі: переваги Робочі рукавиці застосовуються для захисту Ваших рук від впливу ряду агресивних рідин. Вироби всередині і зовні покриті спеціальним ПВХ. На зап'ястях рукавички робочі з ПВХ мають довговічну трикотажну гумку, яка забезпечує надійну ..
Нітрилові рукавички для роботи: особливості Рукавички нітрилові щільні — це надійні трикотажні вироби, добре захищають руки від хімічних, термічних і механічних пошкоджень. Дані вироби точно знадобляться при будівництві і ремонті, для складських і господарських робіт, зручного перенесення б..
Рукавички прогумовані: переваги Рукавиці хб з нітриловим покриттям є широко поширеними виробами, адже вони чудово захистять руки від слабких механічних, термічних і хімічних пошкоджень. Вироби користуються популярністю в господарствах, під час ремонту та будівництва, на складах, використовуються ..
Рукавиці прогумовані: переваги Рукавички трикотажні х б з ПВХ дуже популярні, адже відмінно захищають Ваші руки від незначних механічних, хімічних і термічних ушкоджень. Вироби часто застосовуються в господарстві, під час будівництва та ремонту, на складах, для завантаження / розвантаження різних..
Рукавиці господарські нітрилові: переваги Рукавички нітрилові з манжетою — це спеціальні виробам, які надійно захистять руки від слабких термічних, механічних і хімічних пошкоджень. Такі вироби обов'язково будуть потрібні в господарствах, при ремонті і будівництві, на складі, потрібні д..
Показано з 1 по 16 з 37 (всього 3 сторінок)