KONNER AND SOHNEN

KONNER AND SOHNEN
Ручний мотоблок Konner & Sohnen KS 13HP-1350BG-3 — це перевірена техніка на 9 к.с., що служить для комплексної обробки землі будь-якої твердості на дуже великих городах, присадибних ділянках, полях, у великих садах. Ціни на мотоблоки дуже приємні, пристрої рекомендовані як для виконання..
Культиватор електричний Konner & Sohnen KS 1000T E — це обладнання потужністю 1 кВт, необхідне для обробки не дуже твердого грунту на присадибних ділянках, в городах та садах, теплицях і так далі. Купити ручний культиватор недорого рекомендовано на дачі, в різні господарства, в села і т..
Інверторний генератор Konner & Sohnen KS 4000iE S потужністю 4 кВт — це надійне портативне джерело живлення в шумозахисному корпусі. Дане обладнання може забезпечити енергією будівлі, електроінструменти, різну техніку та апаратуру. Генератор інверторний: переваги Купити інверт..
Міні культиватор Konner & Sohnen KS 4HP-45 — це техніка потужністю 4 к.с., що застосовується для обробки грунту в городах, на садових і присадибних ділянках, клумбах і так далі. Мотокультиватор купити рекомендовано всім власникам присадибних городів і садів, власникам приватних будинків..
Грунтофреза Konner & Sohnen KS 5HP-65 — це обладнання потужністю 5 к.с., що використовується для обробки грунту в городах, садах, на присадибних ділянках, великих клумбах і в інших місцях. Купити культіватор ми радимо власникам городів і садів, приватних будинків і господарств, обладнан..
Культиватор грунту Konner & Sohnen KS 7HP-1050G — це продуктивна техніка на 7 к.с., яка застосовується для орання твердого і м'якого грунту на городі і в полі, в саду і на присадибній ділянці. Купити ручний культиватор в Україні ми радимо власникам полів, городів, садів, господарств..
Культиватор просапний Konner & Sohnen KS 7HP-850A — це пристрій потужністю 7 к.с., необхідну для обробки землі будь-якого типу в городах, на присадибних ділянках, в садах, на великих клумбах. Купити культиватор в Україні рекомендовано власникам великих городів і садів, господарств і при..
Ручний культиватор Konner & Sohnen KS 7HP-950A — це обладнання потужністю 7 к.с., необхідне для обробки м'якої і твердої землі в городі, на присадибній ділянці, в полі, саду і так далі. Ручні культиватори купити рекомендується власникам невеликих полів і великих городів, садів, влас..
Культиватор грунту Konner & Sohnen KS 7HP-950S — це садова техніка на 7 к.с., потрібна для обробки твердої та м'якої землі в полі та городі, на присадибній ділянці та в саду. Мотокультиватори купити в Україні ми радимо власникам великих городів і полів, особняків, приватних будинків..
Мотоблок бензин Konner & Sohnen KS 13HP-1350BG-3 — це потужний пристрій на 13 к.с., який використовується для обробки грунту будь-якої твердості на досить великих городах і полях, в садах і на присадибних ділянках. Ціна мотоблока дуже приємна, тому ми радимо його для виконання різного т..
Бензиновий мотоблок Konner & Sohnen KS 9HP-1350G-3 потужністю 9 к. с. призначений для оранки середніх і великих земельних ділянок, а також для вирішення різнопланових завдань при встановленні відповідного навісного обладнання. Мотоблок Konner & Sohnen: переваги Фірмовий мотор розро..
Газобензиновий генератор Konner & Sohnen KS 3000G потужність якого 2.6 кВт може застосовуватися біля будь-яких будівель для забезпечення їх електрикою. Також Ви легко можете під'єднати до агрегату різні електричні інструменти, прилади, чутливу електроніку, медичне обладнання тощо. Ген..
Газобензиновий генератор Konner & Sohnen KS 7000E G номінальною потужністю 5 кВт призначений для вироблення електроенергії та подачі її в будівлі, а також в різні інструменти, в тому числі садові та електричні. Генератори бензинові: переваги Паливо, на якому працює генератор для світла..
Показано з 1 по 28 з 97 (всього 4 сторінок)