KONNER AND SOHNEN

KONNER AND SOHNEN
Інверторний генератор Konner & Sohnen KS 4000iE S потужністю 4 кВт — це надійне портативне джерело живлення в шумозахисному корпусі. Дане обладнання може забезпечити енергією будівлі, електроінструменти, різну техніку та апаратуру. Генератор інверторний: переваги Купити інверт..
Ручний мотоблок Konner & Sohnen KS 13HP-1350BG-3 — це перевірена техніка на 9 к.с., що служить для комплексної обробки землі будь-якої твердості на дуже великих городах, присадибних ділянках, полях, у великих садах. Ціни на мотоблоки дуже приємні, пристрої рекомендовані як для виконання..
Бензиновий мотоблок Konner & Sohnen KS 9HP-1350G-3 потужністю 9 к. с. призначений для оранки середніх і великих земельних ділянок, а також для вирішення різнопланових завдань при встановленні відповідного навісного обладнання. Мотоблок Konner & Sohnen: переваги Фірмовий мотор розро..
ТОП

Генератор 5,5 кВт KS 7000E-1/7 ATS, K&S

Артикул: KS 7000E ATS
Код: 114235

29 999 грн.

В наявності
Генератор бензиновий Konner & Sohnen KS 7000E ATS потужністю 5 кВт є незамінним агрегатом у випадках перебоїв в електромережі, а також в місцях, де електрики зовсім немає. Бензинові електрогенератори можна легко застосовувати для Вашої оселі, дачі, гаража, офісного приміщення, а також підключ..
Генератор бензиновий Konner & Sohnen KS 10000E потужністю 7.5 кВт призначений для застосування в якості резервного джерела живлення різних будівель, електроінструментів, приладів, садової техніки. Генератори для дому особливо актуальні для використання в місцях без електрики або ж при аварійн..
Генератор бензиновий Konner & Sohnen KS 10000E ATS потужністю 7.5 кВт застосовується в побуті для використання в якості резервного джерела живлення. Бензинова електростанція: переваги Бензинові генератори мають довговічний мотор K&S 460 з верхнім розташуванням клапанів потужністю 1..
Генератор бензиновий Konner & Sohnen KS 3000 номінальною потужністю 2.6 кВт призначений для постачання електрикою будинків, дач, гаражів та інших будівель, а також для підключення приладів, електричних інструментів, техніки. Бензинова електростанція особливо актуальна в місцях без електрики, ..
Культиватор електричний Konner & Sohnen KS 1000T E — це обладнання потужністю 1 кВт, необхідне для обробки не дуже твердого грунту на присадибних ділянках, в городах та садах, теплицях і так далі. Купити ручний культиватор недорого рекомендовано на дачі, в різні господарства, в села і т..
Трифазний бензиновий генератор Konner & Sohnen KS 10000E-1/3 потужністю 7.5 кВт може застосовуватися в якості резервного джерела живлення в приватних будинках, дачах, а також в майстернях, невеликих виробництвах, будівельних бригадах тощо, оскільки здатний працювати як в однофазному, так і в три..
Показано з 1 по 28 з 99 (всього 4 сторінок)