KARCHER

KARCHER
Акумуляторний скребок для льоду Karcher EDI 4 — корисний пристрій. Завдяки акумулятору 7.2 В та диску діаметром 100 мм він допоможе позбутися льоду зі скла автомобіля. Електроскребок для льоду Karcher, купити який ви можете на нашому сайті, буде корисним взимку &mda..
Пилосос для прибирання будівельного сміття Karcher WD 2 Home є технікою професійного рівня на 1 кВт, яка застосовується для збирання сміття та відходів в цеху і майстерні, під час будівництва та ремонту, в приміщеннях різного призначення. Пилосос для збору будівельного пилу купити рекомендуємо дл..
Віконний пилосос Karcher WV 2 Premium 10 Years Edition — компактний, проте дуже ефективний інструмент. Акумулятор 3.7 В і ширина обробки 280 мм допоможуть відмити різні поверхні: дзеркало, душову кабінку, вікно машини. Пилосос ручний акумуляторний купити варто всім,..
Віконний пилосос Karcher WV 2 Premium Promo — незамінний пристрій у побуті. Акумулятор 3.7 В і ширина обробки 280 мм допоможуть відмити вікно чи іншу схожу поверхню до блиску. Акумуляторний пилосос керхер, ціна на який оптимальна при таких характеристиках, допоможе навести порядок в домі. ..
Віконний пилосос Karcher WV 6 + KV 4 Premium - універсальний та ефективний пристрій. Завдяки акумулятору 3.7 В та ширині всмоктування 280 мм вдасться відмити різні гладкі поверхні — вікно, душову кабінку, плитку. Купити пилосос для вікон радиться всім без винятку, а..
Показано з 1 по 16 з 133 (всього 9 сторінок)