KARCHER

KARCHER
Акумулятор Karcher 18/50 з напругою 18 V і ємністю 5 А*годин є літій-іонним, забезпечує стабільну продуктивність. Акумулятор Karcher 18: переваги Акумулятор Karcher 18, купити який Ви можете у нас, обладнаний інноваційною технологією контролю в реальному часі "Real Time" — ..
Дощувач осцилювальний Karcher OS 5.320 SV застосовується для зрошення прямокутної території (до 320 кв. м). Дощува Karcher: переваги Купити дощува Karcher варто за те, що він дозволяє змінювати дальність поливу. Техніка обладнана регулятором витрати води. На корпусі є кнопки для ..
Комплект для прочищення труб PC 20 зі шлангом довжиною 20 метрів працює від мийки високого тиску. Застосовується для очищення труб, жолобів і зливів від сміття та листя. Комплект для прочищення труб: особливості та переваги Включивши мінімийку, напір води забезпечить мимовільне переміщення..
Кущоріз акумуляторний Karcher HGE 18-50 Battery живиться від літієвої батареї напругою 18 В. Купити кущоріз садовий варто за те, що він украй зручний для підстригання кущів, обрізки непотрібних гілок, доглядом за живими огорожами. Кущоріз акумуляторний Karcher: переваги Рукоятку можна п..
Мінімийка для дачі високого тиску Karcher K2 Classic — невеликий, але дуже ефективний пристрій для прибирання різних об'єктів. Потужність 1400 Вт і продуктивність 360 л/год без зайвих зусиль допоможуть відмити невеликі свіжі забруднення. Купити мийку Керхер можн..

7 698 грн.

В наявності
Мийка високого тиску Karcher K 4 є професійною технікою, яка дасть Вам можливість перетворити процес миття авто в задоволення. Мінімийка Керхер К4 застосовується для видалення як свіжого, так і застарілого бруду як з авто, так і з, наприклад, велосипедів, мотоциклів, сільськогосподарської техніки і ..
Мийка високого тиску Karcher K4 Basic — це обладнання потужністю 1.8 кВт, необхідне для очисних робіт різної складності. Мінімийка Karcher K 4 — це можливість відмінно та швидко відмити автомобіль та будь-який транспорт, будівлі, споруди та приміщення, предмети різного призначення і так ..
Мийка високого тиску Karcher K 5 являє собою професійний пристрій, завдяки якому Ви можете перетворити миття будь-яких об'єктів в задоволення. Мінімийка Керхер К5 необхідна для видалення старого та свіжого бруду з Вашого авто, велосипеда, скутера, мотоцикла, будь-якої господарської та сільського..
Мийка високого тиску Karcher K 7 — це обладнання професійного класу, яке дозволить Вам перетворити на задоволення процес миття різних об'єктів. Мінімийка Керхер К7 відмінно підходить для видалення свіжого та старого бруду з будь-яких авто, скутерів, велосипедів, мотоциклів, різної сільсько..
Миючий пилосос Karcher SE 6.100 потужністю 1400 Вт підійде для різного типу прибирань. З його допомогою вдасться очистити як сильно забруднений килим, так і м'які меблі. Недорогі промислові пилососи, які можна вибрати на нашому сайті, будуть корисні кожному, хто регулярно приби..
Показано з 1 по 28 з 163 (всього 6 сторінок)