JASIC

JASIC
Аргонно дугова зварка Jasic TIG.E20101 потужністю 6 кВт, призначена для таких типів зварювання: аргонодугового зварювання на постійному (ТІГ ДС) і змінному струмі (ТІГ АС), зварювання пульсуючим дугою (ТІГ Пульс) та для ручного дугового зварювання (ММА). Аргоновий зварювальний апарат відносит..
Аргонно дугова зварка Jasic TIG-200P AC / DC E201 потужністю 6 кВт, призначена для ручного дугового зварювання покритим електродом (ММА) і для аргонодугового зварювання (ТІГ АС, ТИГ ДС, ТИГ АС/ДС Pulse). Обладнання відноситься до професійної серії, тому чудово підійде для тривалих складних ро..
Зварювальний інвертор Jasic ARC-200 Z244 потужністю 6 кВА, є легким і компактним обладнанням, яке призначене для застосування на невеликих виробництвах та у побуті. Обладнання використовується для наплавлення конструкцій і виробів зі сталі на постійному струмі (DC), а також для ручного дугово..
Зварювальний апарат інверторний Jasic ARC-200 (Z209), максимальна потужність якого 9.4 кВА, використовується для аргонодугового та ручного-дугового зварювання на постійному струмі штучним електродом, і також застосовується для наплавлення. Обладнання відноситься до PRO-серії та розраховане дл..
Зварювальний апарат інверторний Jasic ARC-250 (Z227) максимальною потужністю 10.2 кВА, призначений для ручного дугового зварювання (ММА) і для наплавлення на постійному струмі (ДС) різних виробів, конструкцій, що виготовлені з легованої та низьковуглецевої сталі. Інвертори зварювальні живлять..
Зварювальний апарат інверторний Jasic ARC-250 (Z230), максимальна потужність якого 13.2 кВА, призначений для наплавлення виробів і конструкцій з легованої та низьковуглецевої сталі на постійному струмі, а також для ручного дугового зварювання. Зварювальні апарати інверторні: переваги Елект..

Клема маси 500А, JASIC

Артикул: 513.IB50
Код: 110810

378 грн.

Під замовлення
Показано з 1 по 22 з 22 (всього 1 сторінок)